Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    700 gr lıklarda yok olsa 3 kutu alacaktım beğendiklerimden 2100 gr sipariş vericektim şu anlık 2100 lük var sadece fiyatlar normal ama kampanya şart

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Rebel20

Rebel20 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    mesela kakaolu ile tutti frutti aromalı arasında 8 lira fark var mesela neden olabilir?

3. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Aroma dandır kesin bazı aromalar daha kolay tat olayında uyum sağlarken bazı aromaların yapımı daha zor heralde başka bişey aklıma gelmiyor ama piyasada 150 tlye 2300 whey var artık yani fiyatları biraz daha artarsa ucuzuktan cıkacak ben mesela scıvation whey proteini 144 tl ye alıyorum 2220 gr

4. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Ozelden link atarmisin hocam,bende almak isterim

5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.869
    Ödül Puanları:
    123
    isolatın üretim teknolojisi cfm mi bilen varmı

6. Rebel20

Rebel20 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    bilgimiz yok sadık beye mail at cvp verir.

7. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Kutunun üzerinde yazmalı cfm isolat diye yoksa bile koymalı bide üretime geçtiler fabrikanın resimleri tanıtımları olmalı makinenin teknolojisi tanıtılmalı ufak videolarla çoğu fabrikanın vardır

8. punishment

punishment Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Ögrenci
    merhaba
    hocam bende geçenlerde 4 lü instant whey aldım benimkinde de bi leblebi tozu tadı var sanki şeker kaplı leblebi aroması alıyorum. neden kaynaklanıyo acaba bu olay

9. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    kakao aromasından kaynaklanıyor sanırım ben kahfe yapardım mesela güzel dağılır kahfede bir sorun oluşmazdı şimdi yapıyorum üstünde tabaka gibi kalıyor o aroması o yüzden sade çıkartırsa kahfe içerken kullanıcam bunlarla olmuyor çünkü alfasol diye bir aroma var ben daha önçe tadını bildiğim bir aroma ona çok benzettim tabikide yanılıyor olabilir toz olarak alırsın protein tozlarına filan rahat karıştırılır sade whey al içine karıştır alfasol aromayı istediğin tatda var olsun sana aromalı

10. Taarruz

Taarruz Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Size katılmıyorum. Bahsettiğiniz marka şu anda bende mevcut, 42 gram tozda yüzde 22 protein oranı varken, Genrise 30 gramda bu protein oranına ulaşıyor.

Yani porsiyon sayısı olarak hesaplarsanız bile çok çok ucuz Genrise.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    scivationda 31 gr da 21 gr protein vardır dediğin marka bu ise hemde yabancıdır artı bu günde champion nutrition sparişi verdim buda 34.5 gramında 22 gram protein vardır fiyatıda 149 tl dir kargo bedavadır + durumu biraz iyi olan yabancıyı tercih eder ve yanında protein barda hediye Genrise 110 +kargo ettimi 120 protein bar 7 127 fark 22 tl taksitli alsan vade farkını koyuyor aba ben dediğim şekilde aldımmı 9 ay taksit kesinlikle vade farkı yok toplamda 25 tl için kimse genriseye saldırmaz ben 500 tl veriyorum 3 kutu aldıysam 3 e böldürüyorum bide bunun yanında bana shaker 3 tane protein bar hediye geliyor dediğimgibi bu sadece benim müşteri olarak tercihimdir başkalarını bilemem.

12. Taarruz

Taarruz Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Sporcu gıdası yurtiçine giriş yaparken testler yapılır ve sonuçları kutu üzerine yapıştırılır.

Foto altta. 42 gramda 22 var, tarım bakanlığı testi, orijinal ambalaj baskısında daha fazla protein miktarı yazıyor, ancak bakanlık test yapıp yanlış bilgi varsa üzerine ayrı bir baskı ile test sonuçlarını yazıyor.

Müşteri olarak neyi tercih edeceğinizi tartışmadım, kutu üstündeki orijinal basımın gerçek değerleri göstermediğini Genrise değerlerinin bahsettiğiniz markadan çok yüksek değere sahip olduğunu, bunun fazla porsiyon sayısına çıktığını, 25 lira diye bahsettiğiniz kazancın protein hesabı yaptığınızda daha fazla olduğunu belirtmek istedim.

13. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    şimdi bak sen yabancı ürün aldınmı içinde hakikaten whey varmı aromamı içiyoruz bu kutulama yapılırken ne kadar sağlıklı kutuluma yapılıyor yukarda arkadaşım merak ettiği cfm teknolojisi uygulanıyormu gibi sorular aklına gelmiyor gönlün rahat güvenerek alıyorsun ben ve büyük ihtimal herkez genrise nerde nasıl bir şekilde ürün doldurmadan paketlemeye merak ediyordur nasıl süt şirketleri her şeylerini gösteriyorsa doğru yana yalan ama gösteriyorlar müşteri bunu ister amerikada hepisinin var nerdeyse videoları teknolojilerini gösteriyorlar BPI daha yeni yayınladı güven en önemli şey güvendir genrise artık whey fabrikası kurduğunu söylüyor yerli üretime geçiyor ve sonuna kadarda destekliyoruz evet protein değerleri fazla ama şimdi sana deseler genrisemi ya ne olduğu belli değil nasıl kanıtlıcan bunla senmi uğraşıcan. dediğin o protein farkı işte böyle ortadan kayboluyor millet yabancıya kayıyor yoksa ben çok kişiyi genrise kullanıcısı yaptım halende mutlular nitrofull kullanıyorlardı 90 tl 4 kilosunu alıyorlardı bunlardan kurtardık sadık bey sayesinde umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir :)

14. Taarruz

Taarruz Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Ben kanıtlamam tabii ki ama elimde olan kutu üzerinde yer alan değerler varken de göz göre göre onun daha güvenilir olduğunu söyleyemem. Protein miktarını doğru yazmayan ürünün diğer şartları taşıdığını nasıl söyleyebilirim ki.

Protein miktarını yanlış yazması zaten başlı başına skandal, Genrise mi Scivation mı deseler Genrise tercih ederim bu durumda.

Bir marka var Türk markası Facebook sayfasına bakıyorum 2013'ten beri mesaj atmamışlar son mesajları şu "tarım bakanlığı sonuçlarını yayınlayacağız" ama kalmış öyle :D

Ben Sadık beye bakıyorum adam patron ama birebir muhatap oluyor. Bana en büyük güveni veren bu. Ben böyle bir iş yapıp birebir insanlarla muhatap olmasını açıkçası beğeniyor ve buna daha çok güveniyorum.

Ayrıca işletmeye ait fotoğrafları nette gördüm. Ama hangi sitede hatırlamıyorum. :/
    Bulursam link veririm, yayınlanmıştı.

Eminönü'nde tavuk döner yiyen, kumsalda güneşlenirken gezen simitçiden simit alan, maça gidince seyyar tezgahtan köfte yiyen, fırınlarını böcekler basan bir ülkede yaşıyorum. Günde 6 öğün yemek yiyip onu dert etmeyip de 1 öğün aldığım proteini dert zaten edemem bu ülkede :D

Müsabık değilim, mesela isolate vs bu sektörün benim gibi amatörce ilgilenen kişiler için kurduğu para tuzağı. Steroid kullanan birinin isolate kullanmak için can atması normal olabilir ama ben bunu dert etmem çünkü benim bünyem öyle cart diye o proteini alıp kaslara falan göndermez antrenman biter bitmez.

Bu gerçekleri görerek gıda tercihi yapmak mantıklı bence.

Dolayısıyla ilgilendiğim şey protein miktarıdır.
    Geri kalan hususlar bizim protein tozunu mucize olarak görmemizle ve yabancı ürünlere olan merakımızla alakalı.

Bu arada Genrise markasını kötülemediğini biliyorum, konu oranlardan açıldı :)

A

TIME bunu beğendi.
  15. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    söylediklerinde haklısın gayette saygı duyuyyorum dediğin gibi amacım kötülemek değil daha başarılı olmasını sağlamak eleştiriyorumki türkiyede daha iyi yerlere gelsin sadık bey çok iyi bir adam bende onun samimiyetine inanıyorum yoksa genrise almazdım yaradığınında farkındayım şu satış olayını kampanya olayını bir oturtsa harika olacak mesela şu yeni aromalarda 700 lük lerede koysa dener beğendiğimizin 2100 lük olanını sipariş veririz bence çoklu alımlarda kampanyayı bırakmamalı konuşanlarda söylemeli kampanya istiyoruz desinler :D

Taarruz bunu beğendi.
  16. Taarruz

Taarruz Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Şahsen ben ucuzlat demeye utanır oldum

17. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    3 4 kutu alımlarda kampanya yapsın istiyorum ben mesela 29 sunda yarışma var arkadaşlarda 120 gr whey tüketiyorlar yetmiyor :)))

18. Rebel20

Rebel20 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Sadık bey senin facebookdan 149 tl ye aldığın proteine sitem etmiş:D

19. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Face linkkini atarmısın özelden

20. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Okudum yanlış anlaşılmışız genriseyi övüyoruz mal sahibi oluyoruz eleştiriyoruz bu seferde sadık bey kızıyor bence herkez haklı diyelim tatlıya bağlıyalım amacımız kimseyi sinir etmek değil ben her kesin görüşüne saygı duyuyorum iyiki varsın genrise ama kampanya yap

Sayfayı Paylaş