Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    2 ölçek kullan 350 ml suya içtikten sonra 100 ml su koy içine tekrar çalkala onuda mutlak iç her protein tozunda böyle yapılmalı tadıda çok güzel

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Suyla iciyorum bende zaten

3. ADemirsporlu

ADemirsporlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben de aldim ama kutusu birinin ezik geldi iade edeyim mi? Sorun olur mu?

Son düzenleme: 5 Eylül 2015
  4. sharlon

sharlon Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Dün kargo ulaştı. İlk izlenimde tadını beğendim. Çikolata aromalısı sütle çok güzel bir tat verdi, suyla denemedim henüz.

Yanlız çok keskin bir koku var kutuyu koklayınca. Sizdede aynı koku varmı ??

emreozgun479 bunu beğendi.
  5. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    bende bir koku yoktu keskin koku derken nasıl bir koku Sharlon.kolide sıkıntı varmıydı yani koli içinde gelmiştir mutlaka Ademirsporlu eğer dış kolide bir sıkıntı varsa kargodandır yoksa geri gönder sağlam ürün göndersin.

6. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    [​IMG] dolu kutuyu koklamadım bu bitsin onada bakarım ama bende bir lötü koku yok

--- Mesaj birleştirildi, 5 Eylül 2015 ---
    şimdi kokladım bende merak ettim peynir kakao karışımı bir koku var ben peynir kokusu severim eğer bundan bahsedeiyorsan

7. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Shakeri hemen ve cok iyi yikayin,benim shaker resmen kusmalik bir koku barindiriyor bir sure bekleyince :)

8. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    bende hemen yıkarım sıvı sabun dökerim çalkalarım temizlerim bir güzelde bir kaç defa içip çıkmam gerekti bende öyle bir koku bırakmadı yada benmi fark etmedim bak merak ettim onuda denicem manyaklık değilmi :D

9. sharlon

sharlon Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Ben peynirin hastasıyım ama koku peynir kokusu değildi. aslında kargom biraz gecikti. 3 günde geldi. orda bir sorun olmuş olabilir. çok ağır kötü bir koku. güneşte bırakmış olabilirler.

10. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Yurtiçi kargo felaket bir firma zaten arkadaşlarımın çok şikayeti oluyor bu kargo firmasından kargo firması 100 metre adamlar ürünü teslim etmiyorlar günlerce doğrudur dediğin olmadı gönder geri

11. Rebel20

Rebel20 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    HaftaSONU 5 farklı aroma seçeneği geliyomuş ve ilerliyen zamanda 10 olucakmış.Tat ve koku konusunda kendini biraz daha geliştirirlerse hiç bir sıkıntı kalmaz genrise ile ilgili SADECE geriye diğer ürünler kalır(bcaa,casein,arginin,komplex amino)

12. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    10 farklı aromamı nasıl yani deli merak ettim şimdi ama kampanyayı bitiriyorlar keşke bitirmeselerde alabilsek tat deneme amaçlı sadık beyi arayan söylesin kampanyayı bitirmeyin desin

13. ADemirsporlu

ADemirsporlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben bu mesajı yazdıktan sonra beni direk Sadık bey aradı. Yurtiçi kargo ile durumu görüştüğünü, bundan sonra bir sıkıntı çıkmaması için uyarı yaptığını belirtti. Zaten üründe bir sorun yoktu, kargo firması tarafından sıkıntı olmuştu ve ürünü rahatlıkla kullanabileceğimi söyledi.

Müşteri memnuniyeti olarak, satış sonrası destek ve bilgilendirme olarak kendilerinden çok memnun olduğumu ilettim.

Ben ilk defa aldım ürünlerini ama satış sonrası ilgi/alaka göstermeleri, ürünlerinin bakanlık onaylı olması ve bence diğer markalardan kalite olarak geri olmaması bundan sonra Genrise'i seçeceğimi gösteriyor.

Diğer markaları alıp aracı adamları zengin edeceğimize, Genrise'i destekleyelim, hem para Türk ekonomisinde kalsın hem de markalarımızı geliştirip daha da kaliteli ürünler alalım.

Bir firmayı karalarken, o firmada tek kişinin çalışmadığını ve evlerine ekmek götürmek için çabaladıklarını bilip ona göre konuşursak bence daha doğru yapmış oluruz.

Not: firmanın adamı değilim bunu da baştan söyleyeyim

14. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    ne zaman çıkıyormuş 10 farklı aromalı whey tozları sorsaydın keşke

15. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.366
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Ürünü satın aldım ancak henüz kullanmadım. Fakat koku olayına değinmek istiyorum.

Peynirimsi bir koku geliyor. Ancak kendi koku alma duyuma güvenmediğim için koku alma duyusunun çok gelişmiş olduğunu bildiğim ve her türlü süt ve süt ürünleri ve peynir kokusundan nefret eden bir arkadaşıma koklattığımda bu kokunun kesinlikle peynir kokusu olduğunu söyledi.

Bu iyi bir şey mi kötü birşey mi?

Emin değilim ama bu içinde peynir ürünü yani whey proteini olduğu iddiasını güçlendiren bir durum olarak düşünülebilir. Başka bir açıdan, demek ki kimine rahatsızlık veren bu kokunun giderilmesi için kullanılabilecek katkı maddesi az konulmuş ya da kullanılmamış. Kimyasal yemektense, kokuyu koklamayı tercih ederim.

TIME bunu beğendi.
  16. sharlon

sharlon Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    wrestler bu koku olayı benim başıma gelen bir şanssızlıktan dolayı başladı. sadık bey konuyla ilgili açıklama yaptı bana. 2 kutu whey aldım ve imalat aşamasında koruma kapaklarını kapattıkları makine 5 derece ile çalıştırılmış.

Bu derecede malzemeyi ısıtmış ve koku meydana gelmiş. sanırım binde bir ihtimal beni buldu.benden başka kimsede bu şikayet yok. zaten benim şikayetimden sonra 4 dereceye düşürülmüş kapama makinesi.

sadık bey ürünün arkasında olduğunu gösterdi. sorun devam ederse değişim yapacaklar.

17. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.366
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    İyi de bu makina sadece sana denk gelen kutuda mi 5 derecede calismis? Bu makinanin derecesi her bir kutuya kapak basarken tek tek mi ayarlaniyor? Yoksa uretim bandindaki tum seriye mi basiyor?

Mantikli olan 2. İhtimal tabi. Bahsettigin gibi bir durumda senin de aldigin urunu iceren partideki tum kutularda koku olayi olmali.

TIME bunu beğendi.
  18. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    bence makineler kutulama olayını yapamıyor keşke eti yulaf gibi poşetlerde çıkarsaydı mutant ürünleri öyle mesela optimumlardada var böyle sorunda yaşamazdı yada başka yere kutulama yaptıracak birde şu ürünlerde kapağın üzerindede bir bandaj olmalı

wrestler bunu beğendi.
  19. emreozgun479

emreozgun479 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    beyler 2 kutu bitiyor benim bir daha alıcam shaker konusunda cidden hemen yıkamak lazım gecen bıraktım off günde unutmusum ertesi gün öyle bir koku geldi ki ölüyordum casein falan gelicek mi bu arada

20. sharlon

sharlon Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Evet mantıklı olan 2. İhtimal. Ancak bu ayar 4,5 olsa sorun olmuyormuş. Maalesef böyle bir ayar yok. Ve bana gelen partideki tüm ürünlerde bu sorun yaşanmış olabilir. Ancak şöyle bir durum var. Benim kargom çok geç ulaştı. Zannediyorum güneşede maruz kaldı. Hem imalattaki ısınma hem kargodaki sorun üstüste gelincede bu koku oluştu. Kargoda sorun olmasa bende de olmayacaktı diğer herkes gibi.
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Eylül 2015 ---
    :) aklın yolu bir. Ben de sadık beye bandaj yapılmasını tavsiye ettim. Kutuların büyük olması bandajında geniş olmasını gerektiriyor haliyle. Tam hatırlamıyorum ama 5 cm falan heralde genişliği. Bunu türkiye de imal eden kimse yokmuş. İthal etmeye kalkıncada haliyle maliyet tavan yapıyor. Zamanla oda olur. Biz yeterki Türk markasının arkasında duralım.

Son düzenleme: 8 Eylül 2015

Sayfayı Paylaş