Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. Ultraylmz

Ultraylmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  2. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    complex olanda bromelain var bu şu etkiye yarıyor tendon iltahaplanmalarından korur seni iltahap varsa bunun tableti gerekir bence tek farkı bu işe yararmı koruma amaçlı yarar heralde diye düşünüyorum.

3. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    nasıl memnun kaldınmı üründen?

4. brkucr

brkucr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Adam siparişi vereli 7 gün olmuş nasil bir cevap vermesini bekliyorsun :D

5. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    memnuniyetten bayıldı yani bumu çıkıyor ortaya :D

6. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Urun daha yeni elime gecti.

Daha once de dedigim gibi bana performans acisindan olumlu etki yapabilecek bir takviye degil bu. Herkes icin de boyle. Kim " su marka whey ictim etkisi cok iyi" diyorsa o kisi bu isi bilmiyordur. Bu kesin.

Benim yorumum tadi, karismasi, dagilmasi, topaklanma olup olmamasi uzerine olabilir ancak. Bunlar da esasinda cok onemli seyler degil. İcerigi iyi olsun yeter. Onu da biz bilemeyiz. Analizler gosterir.

7. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    test basit 83 tl ye yapıyorlar istanbulda http://gidalab.tarim.gov.tr/istanbul olmadı yolum düşünce örnek verilir sonuçta benim merakım neden mutlu etmedi güçlümü gelmedi yani diyelim sabah aç karnına aldın kaslarında toklukmu hissetmedin onu merak ediyorum bende o konuda pek memnun değilim acıkcası....bu yeni formulden önçe daha iyidi gibi ürün yada pisikolojik bir durummu çözemedim..

8. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Ben daha kullanmadim. Memnun olma ya da olmama durumu yok henuz.

Ancak senin bahsettigin olay psikolojik. Kaslarda tokluk hissetmekten kastini bilmiyorum ama tahmin ettigim hisse, kaslarin dolulugu, proteinden ziyade glikojenle alakali bir durum.

Tekrar ediyorum, wheyleri ictikten sonra fizyolojik olarak hic bir etkisini hissedebilmeniz mumkun degil. Ayni ornek, peynir, yogurt, yumurta vs yedikten sonra bir etki hissediyor musunuz? Hissetmiyorsaniz whey e de etki etmiyor diyerek haksizlik etmeyin.

BamBam16 ve mehmet2576 bunu beğendi.
  9. brkucr

brkucr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    ya herkesin vucudunda farklı etki yapar tabikide bir his oluşur ama hani yok 10 cm arttı yok bu oldu yok şu olduyla anlayamazsın zaten vucudun toparlaması sonuçta ek besin protein alımı yüksek oldugunda vucudunda büyümeler olur genrise eğer ana ögün gibi ek besin ihtiyacını karşılıyorsa zaten şuan biçilmiş kaftan 115 lira 1 kutusu

10. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    kolum 51 cm zaten :D yalnız low karbo diyet yaptığımdan dolayı enerjik hissetmiyorum bu gün anladım onu 24 gün oldu diyet yapalı daha yeni uyandım :))) genriseyi çok uzun zamandır kullanıyorum şimdi ürününe güveniyorum hata bende karboyu az aldığımı ondan böyle hissettiğimi uyanamadım :(

11. sharlon

sharlon Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    açıkçası kararsızım. diğer marka protein tozlarını denedim. şimdide genrise 2 kutu almayı düşünüyorum ama günde 2 3 ölçeğe kadar çıkma ihtimalim var. sağlığımı bozacak bir şey kullanmak istemem. almaya tam niyetleniyorum. bir acaba doğuyor içimde. sizce abartıyor muyum? güvenebilir miyim bu markaya?

12. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Abartiyosun tabiki 2 olcek rutin kullanim neredeyse cogu insanda

13. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    zaten 1.5 ölcek 30 gr geliyor ben 80 gr alıyorum günde yıllardır kullanıyorum almanyalı arkadaşlarım var onlarda yıllardır kullanıyorlar sıkıntı başka şeylerin kullanımında supllementlerde bişey olmaz sadece gereğinden fazla alırsan gece uyutmaz belki :D

14. Cmz

Cmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kusura bakmayin yeni konu acamadim bir sorum olcak gunluk protein ihtiyacimi karsilayamiyorum bende protein tozu almaya karar verdim arkadasin abisi eczaciymis o agni diye protein tozu onerdi o nasil bir protein tozu yoksa baska bir protein tozumu kullanmaliyim yardimlarinizi beklerim

15. Krdgcmm

Krdgcmm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ürüne atılan hemen hemen her mesaji okudum bazıları ürünü öyle savunmuski dedim acaba banamı başka bişi yolladilar ürünle olan deneyimimi şöyle anlatiyim daha önce optimum bsn ve ultimate tozlarini kullandim hepsininde protein ihtiyacimi karşılamada yarari oldu son 1yıldırda ultimatede karar kıldım sonra forumu okuyunca genrisenin sadece azbi tat sıkıntısı oldunu okuyunca tatdida fazla önemsemedigimden denemek istedim bir kutu aldım tozu açtım diger kullandigim tozlar gibi degildi görünüsü sanki nemli gibi duruyodu önemsemedim içtim un gibi bi tadı vardı tat takındım asla yok yıllardır şeker ve türevi kullanmam bazilarinin burun kıvırdıgı yulafı kahveyı kaşıkla su kullanmadan içen biriyim bu midemi bulandirdı karısmasıda zor tozda şuphe duydugum icin önceki kullandigım markalari shakerı yıkamadıgımda peynir kokusu bırakırdı bunu o koku gelirmi diye shakerda 1 gün beklettim bi koku var ama peynir kokusu degil ve benim vücudum gunde protein miktarını fazla alinca gaz salinimini arttiran bi vucut söyle digim diger kullandigim 3 markadada gunde 2 ölcegi geçince yanıma yaklasilmazdı bu tozda böyle biseyle karsilasmadim forumu okuyorum ya bu ürünü met eden kisiler ya ureticinin kendi hesapları ya hic ürünü kullanmadan yazıyolar yada hayatlarinda başka marka toz içmemişler sırf başkaları parasini boşa kaptırmasın diye hesap olusturdum umarım yardımcı olduklarım vardır herkese iyi forumlar

16. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Yo benim kullanmadigim supplement kalmadi,genrise calisanida degilim,urunun tadi kivami gayet iyi,ayrica test yapildi,icerigindeki protein oranida dogru cikti,digerleri bende gaz yapiyor bu yapmadi demen urunun eksisi degil artisi bence,ayrica kullandigim hic bi protein bende gaz yapmadi bugune kadar

BamBam16, oviedo ve kaymaz88 bunu beğendi.
  17. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    konsantre whey gaz yapar %5 oranında laktos içerir arkadaşın laktos sorunu var mesela laktossuz sütle içince bu sorun kalkar bende laktos sorunu vardır gaz olayına gelinçe ben genrise whey kullanıyorum içince midem motor gibi çalışmaya başlıyor mesela nasıl olacak tek mesajla gel yorum yap ürünü kötüle git :D

18. sharlon

sharlon Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    az önce sipariş verdim 2 kutu whey. türk markası olarak güvendim. umarım güvenimizi boşa çıkarmazlar. biz de elin gavuruna kazandıracağımıza kendi milletimize kazandırırız.

BamBam16, oviedo ve TIME bunu beğendi.
  19. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    bende 4 kutu aldım bu kampanya bitmeden bir 3 kutu daha sipariş vermek istiyorum 10 güne ama kakaolu alıcam çilekli bende çok gaz yaptı...

20. kaymaz88

kaymaz88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaslar benimde kargom bugun itibariyle geldi.urunu dun siparis etmistim. Gelir gelmezde hemen bi shake yapip denemek istedim ne yalan soylim tadi benim cok hosuma gitti birakin icilebilecek seviyede olup olmamayi cok iyi geldi bana tadi.Birde anlamadıgim cogu arkadas sorbitol yani icerisindeki tatlandiriciya takilmis tatlandirici veya seker olmayan her hangi bi protein tozu varmiki piyasada? Netteki araştırmalarında sorbitolu guvenilir tatlandiricilar arasinda gosteriyor.etki olarak urunu bilemiyorum zaten bi etkide beklemiyorum protein acigini kapatsin yeterli. Deneme amacli 1 kutu kakao aromalisini aldim bilginize. Benim merak ettigim icinde kolestrol falan yokmu supplement factsda protein karbonhidrat yag orani disinda birsey yazmiyor. Birde yumurta beyazi tozu aliyodum eskiden pastaneden kokusu ve tozun kivami ona benziyor .

Sayfayı Paylaş