Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. brkucr

brkucr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    farklarını biliyorum ama hah işte bende onu diyorum %1 protein değeri icin degmez abi izole dediginde %80 üstü olur simdi :D

2. whitekingkong

whitekingkong Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bir aydır kullanıyorum güzel tadı vat benim için etkisi iyi yerli olması ucuz bir maliyete gelmesi demek bundam sonra yerli kulanıcam etkisini gördüm alacaklar varsa güzel fiyat performans ürünü öğrenciyseniz alınabilir

3. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    bu yeni formülde içtikten sonra damak tadı olarak leblebi tozu tadı geliyormu bazende çalkaladıktan sonra shakerı 1 dakkalığına bırakıyorum üstte bir katman oluşuyor kahvede eski formülünü denerdim harika olurdu şimdi kahve ile yapıyorum yine o katman üstte kaymak gibi duruyor bunları fark eden oldumu aranızda?

4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Kahveyle nasıl yapıyorsun?

Ben de verdim 4 kutu sipariş. İnşallah pişman etmezler bizi. Bu arada sipariş verdikten 1-2 gün sonra telefonla geri döndüler. Teslimatın gecikeceğini söylediler. ''Stok mu bitti'' diye sordum. ''Evet, çok yoğun talep var'' dediler. ''Siz üreticisiniz stok nasıl biter'' dedim. ''Parti parti her protein ürününden üretiyoruz. Bir parti çilek aromalı, bir parti kakao, bir parti isole gibi.. Şimdi kakao üretimi yeni bitti. Size yeni imal eidlenlerden göndereceğiz. Bu sebeple bir kaç gün gecikecek'' denildi.

Umarım bir aksilik yoktur.

5. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    kahve işi kolay zaten kahveyi dök içine azsüt whey protein koy onları karıştır hemen karışıyor zaten içinde karıştırırken beyaz whey proteinler cıkıyor zaten yada basitini söyliyim 250 ml süt 10 gr whey tatlandırıcılı shakerla karıştır cezvede kaynat al sana neskafe.bide ürün elinde kalmama olayıda taze kalabilmesi acısında bitmeye yakın üretiyorlar içinde koruyucu olmadığından diye tahmin eiyorum benim başımada 2 3 defa geldi bu arada çilekli sütle gayet güzel oluyor diyette olduğumdan günde 90 gm kullanıyorum cukalatalı çileklide yulaflada sabahları yapıyorum yumurta beyazı ile gayet güzel oluyor.

wrestler bunu beğendi.
  6. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Bir aksilik olacağını zannetmem, satışların biraz artması ve bizlerin sanal ortamda yorumları bence onları hile hurda yapmaya itmez. Eminim burada kullanıp konuştuğumuz konuları herkez spor salonunda, arkadaşlarına vs. de öneriyor anlatıyordur. Şahsım adıma ben söylüyorum türk malı ucuz bunu kullanın diye çok saçmalayanlara dettaylı bir şekilde anlatıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam eski kaliteyi yakalayamadıkları hammaddelerin alımını yapmıyorlar. Yani bir parti kalitesiz hammadde alınması durumunda bir çok müşterisini kaybedeceğini bilen bir firma, yeri geldiğinde kalitesiz alınacağına 1 ay satış yapmam diye bir röportajı vardı Sadık bey'in.

TIME ve wrestler bunu beğendi.
  7. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    haklısınız sadık bey çok önem veriyor bu işe ve yerli üretime geçtklerinde fiyatlarda kesinlikle yerine oturur o zaman bcaa üretimi amerida olan bir sürü çeşit ülkemizdede yapılır bizde uygun fiyata kullamaya başlarız benimde çok arkadaşım kullamaya başladı spor sahibi olan arkadaşlarımda bayadır kullanıyorlar ve çok memnunlar yalnız şunu söylemek isterim proteinden tam yararlanmak isteyen arkadaşlar gıda olarak whey olarak laktozlu süt ve yoğurtları tüketmesinler hele mesela wheyi sütle karıştırdınız içtiniz ve 3 saat içinde tuvalete çıktınız şunu bilinki protein bağırsaklarda emilimi tamamlamadı yani yazık oldu laktoz bağırsaktaki protein emilimini mahveder kullanmayın eski sütlerde bu kadar şeker yoktu nedense şimdiki sütler yoğurtlar laktoz deposu dikkat edin...

BamBam16 bunu beğendi.
  8. Npanga

Npanga Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Caseinde var m böyle birşey, ben geceleri caseini sütle karıştırarak içiyorum kullandıgım zaman, suyla içersem boşuna içiyormuşum gibi geliyor :D

9. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    ne yazıkki var ama laktoz enzimi vucudunda yeterince varsa sorun olmaz rahatlıkla içebilirsin genelde türklerde bu enzim çok az bulunmakta ve ishal yapmakta yada yumuşatmakta bu yüzden amerikada bile pek tercih edilmiyor zaten caseinnin laktozsuz olanıda mevcut mutlak türkiyede daha pahalıdır çokta böyle gece proteini almayı dert etmeyin çok profesyoneller bile kullanmıyor işin başı gıda özelliklede kırmızı et günde 250 gr kırmızı et mutlak yenmeli bazı genç arkadaşlarım kırmız et yiyorum annem köfte yapıyor dayanıyorum köfteye diyor :) ama şöyle bir sıkıntı var o kıymaların %30 kızmı ya ve yediğimiz et ne kadar kaliteli bunların hepsi ülkemizde problem çokta sıkıntı yapmayın bu supplement işini genelde yarışmada diet yaparken kullanılır yoksa off sezonda 2 kiloya kadar tavuk yenir kiloya göre tabi bu konu uzar gider :D

Npanga bunu beğendi.
  10. Npanga

Npanga Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam artık genelde acı varsa çalıştıgım bölgede ya da antreman günümün gecesi falan kullanmayı düşünüyorum. Et konusuna gelince her gün 250gr kırmızı et keşke olsa da yesek protein tozu daha ekonomik olur sanırım ama işlenmiş sonuçta dogalı esas saglıklı olan :)

11. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    evet ne yazıkki et türkiyede çok pahalı hatta dünyada eşimiz varmı bilmiyorum etin önemi insanı biraz ağresif yapması bu çok gerekli düşünçelerimizde başarılarımızda bile etkili mesela aman boşver yarın yaparım diye içimizdeki bitkinlik bile et yemediğimizden oluyor çünki hırs için güç lazım kaslarda dolgunluk lazım bady yapmayan bunu çok hissetmiyor zaten beyni ve fiziki temmel oluyor omega 3 de çok önemli onunda doğrusu bulmak nerdeyse türkiyede çok zor bulsan çok pahalı ronie kullanıyor bir tane 98 dolar fiyatı var mesela ismini unuttum inçelemiştim bir ara yumurta oldu 11 tl kolisi şöyle ufak bir hesap yaptım askeri üçretli imkanı yok türkiyede bady yapamaz yani bütün parayı badyye harcıcak dururmu yoksa Allah yardımcımız olsun.. :)

12. Parçalı46

Parçalı46 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ARKADAŞLAR!!
    Yahu şu genrise ı kullanıpda , kesin bi yorum yapanınız olsun artık ..
    Protein tozunun etkisi hissedilmez diye yazanlarınız var,gülmekten altıma ..... :D
    Ya arkadaşım nasıl hissedilmez,ÇOK RAHAT HİSSEDİLİR.Sana bi ipucu vereyim oradan yola çık
    Antremanı önce protein tozunu kullanma öyle antreman yap,birde protein tozunu kullan öyle antreman yap,ARASINDA fark yoksa protein tozu KAKAOLU SUDUR.ARASINDA fark varsa ki bunu az buçuk bikaç yıl spor yapan herkes rahat bi şekilde anlar,anlaması basit yani.Az yorulursun öncesine göre,konsantrasyonun daha fazla olur,daha hareketli ve enerjik olursun,daha fazla ağırlık kaldırırsın,kullanmadıgın zamana göre kaslarında daha fazla bi şişme olur.
    Bu Genrise ı kullananlardan kesin işe yarıyormu yaramıyormu,KAKAOLU SUMU ? yoksa harbi Protein Tozu mu ? bu sorulara bi cevap verin bi zahmet ,alalım mı almayalım mı ?

13. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Protein tozuyla pre workout u karistirmissin sen

14. Parçalı46

Parçalı46 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Şuan spora yeni başlamış insanların arasında hissettim kendimi sağol :D
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Ağustos 2015 ---
    Yapmayın abi ya,ama maalesef doğrudur ki,bazı insanlar hiçbişey hissetmezken bizim gibi hiperaktif,antremandan önce 46 kol,antremandan sonra 50 kolu gören ,manyak psikopat antreman yapanlar hissediyor genelde bu benim söylediğim şeyi
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Ağustos 2015 ---
    Ben şahsen ,protein tozu ,yada ne kullanırsam kullanayım,vucudumdaki etkisini ,hatta ne etki gosterdiğini ,ilk 15 dakka içinde hissederim,30 dakkayı bile bulmaz bu!

15. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Ben ciddisin sanmistim meger geyik yapiyormussun pardon

16. Parçalı46

Parçalı46 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Güldüğüme bakma gayet ciddiyim,sadece ,protein tozunu içiyorum,hissetmiyorum lafı bana ACAYİP komik geliyo ya::)Hahahaha,valla varya ilk defa bu forumda böyle komik şeyler duydum :DHadi hissetmedin,ama kasının hiç kullanmamış olduğun zamana göre kıyaslama yapıp daha fazla şişip şişmediğinden de bunu zaten rahat bi şekilde anlarsın ki :D Hey allahım ya :D Harbi komedi ya :D

17. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Valla komedi olan sensin bence ;)

Taarruz bunu beğendi.
  18. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    @Parçalı46

Trolluk yapmak yasaktir. Son uyaridir! Bu mesajdan sonra bu konudaki ilk tespitle sinirsiz yasaklanacaksiniz.

19. mehmet67

mehmet67 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Helal olsun :)

20. Egemen Kırpıcı

Egemen Kırpıcı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    ahahahahah protein tozunu kreatinle mi karıştırdın diyicem ama kreatin vücütta depolanarak kullanildigi için geç etki eden bi supplement sen ya protein tozu yerine doping felan almışsin yada psikolojik

Sayfayı Paylaş