Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Kreatinin kendisini zaten günde 5 gr alıyorsun. 5 gr üründeki soya miktarı ne olabilir ki? Anabolik vurunanlardan jinekomasti olmayanlar varken, senin bu konuda endişe duyman bence yersiz. Kaldı ki genelde bu tarz ürünlerin içindeki soya, işlemden geçirilmiş, östrojen özelliği azalmış ya da kaybolmuş hammadeler. Yani direkt soya fasülyesini rondodan geçirip koymuyor. Bir de şu var; soya çiğköftelerin vs lerin içinde bolca kullanılıyor. Ülkemizde bolca tüketildiğini göz önünde bulundurur ve senin mantığınla bakarsak çoğu insan jinekomasti olmalıydı.

Kapsül konusunda da BamBam a katılıyorum. Kullanımı kolaylaştırıyor.

Ticarette makyaj çok önemlidir. Yan yana iki otel... Birinin girişi demode.. Diğeri ışıl ışıl.. Sence daha önce bu otelleri kullanmayan 10 insandan kaçı demode olanı tercih eder? Sitesinin arayüzü kesinlikle değişmeli.

Telefon... İsterse herkes o cep telefonuna ulaşsın. Yine olmaz. Millet supplement satış firmasıyken 444 lü hatlardan hizmet verirken, sen bir üretici olarak iletişim için cep telefonunu kullanamazsın.

TIME ve AestheticSquad bunu beğendi.
  2. Ayberk95

Ayberk95 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    2/2.5 haftadır kullanıyorum.Off olduğum için etkisi hakkında bir yorum yapamam kas kaybını minimuma indirmek için kullanıyorum fakat tek dezavantajlı yönü mideyi şişiriyor sizde de böyle mi ? başlayınca all in one set yada arkadaş bulup 4 kutu alıcam.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Wrestler bence de haklı..
    haklıyken haksız duruma düşmek diye buna denir..insanlar yeni yeni "alınabilirmiş" derlerken güveni işte bu aşamada kaybederlerse tekrar çok zor kazanırlar..şeffaflık ve ulaşılabilirlik çok önemli..
    analizler beni de sevindiriyor..yerli bir firmanın kim olursa olsun işini ciddi yaparak bu yola girmiş olması sevindirici..
    zaman içinde kaliteyi yakalayacaktır diye umuyorum tad ve diğer içerik anlamında..ve yakalamalı da..eleştrileri ve vg camiasını dinlemeli..

buarada sitesine bakıyorum..tek ürün 102 TL iken iki tane alırsan 183 TL..:) diğer firmalara da örnek olmalı :) :)

komutantopatan ve wrestler bunu beğendi.
  4. Katarina

Katarina Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    53
    Biraz konu disi olacak ama genrise in creatin fg sini deneyen oldu mu? Hardline creapure kullaniyorum normal de ama bunu da deneyebilirim tavsiye edersiniz.

5. emreozgun479

emreozgun479 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    selam bu pazartesi elime gecicek bende hardline dan fg ye gecicem kapsül olması cezbetti beni cunku dozajı tam ayarlayamadıgımı dusunuyorum bence daha iyi olucak

Katarina bunu beğendi.
  6. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Tadını önemsemiyorum, içerik kalitesi yeterli değil mi sizce?

7. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Oviedo sen onemsemiyor olabilirsin. Ama ticari kaygisi olan bir sirket icin sadece sana ya da senin gibi tada onem vermeyen kesime satmak yeterli olmaz. Tada onem verenlere de satmali. İceriginin yaninda tadi da iyi olsa sen de alacaksin, tada onem veren de alacak.

Olaya ticari bakmak gerek. Bizim soylemlerimiz bu yonde..

8. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Şahsı görüşümü belirttim zaten ben, geniş kitleye hitap etmek istiyorsa haklısın tat da önemli. lakin merak ettiğim konu içerik kalitesi yetersiz midir sizce? fikir almak için soruyorum bunu.

wrestler bunu beğendi.
  9. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Anladim. Tabi diez neyi kastestti tam olarak bilemem ama galiba diger icerik derken diger urun guruplarini (bcaa, amino, kreatin, pre-workout vs) dusunmus olabilir.

10. frhtdgny

frhtdgny Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. fitt

fitt Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Ankara
    Tozu kullanmaya başlayalı tam 1 hafta oldu ve toz için söyleceklerim, tozun yoğunluğu diğer tozlar gibi değil kalıp şeklinde yani tane tane değil ve tadı midemi bulandırmaya başladı. Etkileri hakkında birşey diyemem zaten protein tozundan aman aman birşey beklemiyorum. Ara öğün olarak kullanıyorum.

12. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Bcaa çıkaracaklardı bir bilgisi olan varmı?

13. Berkan Hançer

Berkan Hançer Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Evet ben dün sordum kendilerine. Yerli whey için çok az bi sure kalmış. Bcaa ise yerli olmayacakmış ve ithalatı için uğraşıyorlarmış.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kenan81 bunu beğendi.
  14. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    ital olacaksa demekki 2 aya gelir.Umarım Bcaa sı uygun fiyat olur toz form olacak dimi bide meyvalı filan çıkarttılarmı harika olur.

15. Berkan Hançer

Berkan Hançer Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Bcaa uygun olur diye dusunuyorum çünkü suan ki ithal protein tozları 111 lira gibi bir fiyattan veriliyor. Yerli whey geldiğinde bu fiyattan çok daha düşük bir fiyat olacak gibi gözüküyor. Formu toz mu kapsül mu olacak bi bilgim yok maalesef

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

16. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    genrise yerli üretime geçtiğimizde fiyatlarda bir değişiklik olmıcak diyor facebook saayfasında bence en azından 110 a satıyorsan 100 düşür yada 4 tane alındımı 89 tl ye geliyorsa bunda bile para kazanabiliyorsa 90 düz yap millet daha rahat alsın he makinaların parasını cıkaracaksa ilk önce ondan fiyat değişikliği yapamıyacaksa bunuda anlayışla karşılarız sonuçta bakalım ne olacak...

17. kenan81

kenan81 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    berkan hançer yerli whey proteinin çıkış zamanı hakkında bir bilgi verildimi size.
    Yani kaç hafta sonra satışı başlayabilirmiş.
    Teşekkürler.

18. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Bcaa ve Glutamine için sordum ve anlaşamadıklarını çok yüksek rakamlar çıkarttıklarını bu nedenle sürenin biraz daha uzayacağı bilgisi verildi Sadık bey tarafından.

19. MuhtarAga

MuhtarAga Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşımla beraber 4 adet sipariş ettik o çilekli aldı ben ise kakaolu tercih ettim.
    kakaolunun su ile karışması gayet iyi ama içinde kakao olduğu için içerken boğazınızda hafif hissediyorsunuz taneciklerini, bence problem yaratmıyor. fakat süt ile karıştırınca köpürme yapıyor bunun için 30-40 saniye beklerseniz köpük iniyor. ( tat olarak ultimate prostar'ı andırıyor.) çilek aromalıyı kullanan arkadaşım normalde toz ürünleri pek sevmez midesinde problem yaratır ama kendisinin söylediğine göre tat olarak memnunmuş. çileklinin süt ile karışımında köpürme oluyor mu bilemiyorum.
    etki olarak söylemek gerekirse sadece bu ürünü kullanmadığım için, salt bu ürüne bir etki yüklemem zor ama fiyatının üstünde performansı var diyebiliriz.(bence ultimate prostar'dan daha etkili antreman sonrası ağrılarımı minimize ediyor. mp arnold'a ise yakın bir etkisi var.)
    ben ürünü antreman sonrası 40 gram ve gün içinde 30 gram şeklinde kullanıyorum.
    bence arkadaşlarınızla beraber sipariş verip alabileceğiniz sizi üzmeyecek bir ürün. yani en azından ben 170₺ ile 140 servislik ürün kullanmayı kendi açımdan daha makul buluyorum. tabi bunun üzerinde daha kaliteli ürünler vardır ama fiyat/performans iyi.

20. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Kopurme olayi normaldir. Bu diger protein tozlarinda da olabilir.

Bu arada arkadaslar yeri gelmisken bir bilgilendirme yapayim. Protein tozunu hala sihirli bir seymis gibi gormekten vazgecelim. Etkisini anlayamazsiniz. Cunku farki anlayabilecek kadar etki olusturacak bir sey degil. Peynir, lor, cokelik yedikten sonra bir fark hissediyor musunuz? Hayir. O zaman protein tozu ictikten sonra da bir fark hissedemezsiniz. Cunku protein tozunun kaynagi sut ve sut urunleridir. İcinde basla bir sey yok. Bu urunler sadece gunluk almaniz gereken protein miktarini karsilamak icindir, kolay sindirilmesi ve kolay tuketilmesi bunu avantajli kilar. Hepsi bu.

Protein tozlarini gozunuzde bu kadar buyutmeyin.

khephnes, mehmet2576, hercules13 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.

Sayfayı Paylaş