Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Ucuz yollu olarak bakmayın ucuzluğu kalitesinin değil kazıklanmayışımızın, müşterilerine verilen değerin bir yansımasıdır. Bu arada Komutantopatan iyi paylaşmışsın müşteri profili benim gibi insanlarsa -özel harekatçıların tercihi- söylemi eminim Genrise'ı birkaç adım öne çıkaracaktır:) iyiymiş cidden:D

komutantopatan ve oviedo bunu beğendi.
  2. dr4gunov

dr4gunov Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    açıkcası sizin verdiğiniz site hariç herhangi bir yerde böyle muhteşem zararlı birşey olarak yazmıyor.Vikipedi de bile 1 yaşından küçük çocuklar için sakıncalıdır yazıyor sadece avrupa'da yasaklı olduğunu felan göremedim ki olsa avrupa'da satış yapan protein firmaları nasıl satış yapıcak?

3. hercules13

hercules13 Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Linkte zaten günlük 30 gramdan bahsediyor, belki bir kutuda yoktur o maddeden o kadar

4. Ayberk95

Ayberk95 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar eski yazımlarda toz kalıp gibi nemli vs. söylemler olmuş bende Genrise denemeyi düşünüyorum.Şu tozun fotoğrafını çekip birisi koyabilir mi ? nemli falan dedikleri için söyledim içimiz rahatlasın.Bide tat olarak hangisini önerirsiniz çikolatalı mı çilekli mi ?
    --- Mesaj birleştirildi, 29 Haziran 2015 ---
    Arkadaşlar eski yazımlarda toz kalıp gibi nemli vs. söylemler olmuş bende Genrise denemeyi düşünüyorum.Şu tozun fotoğrafını çekip birisi koyabilir mi ? nemli falan dedikleri için söyledim içimiz rahatlasın.Bide tat olarak hangisini önerirsiniz çikolatalı mı çilekli mi ?

5. Mehmetcankat

Mehmetcankat Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    "e420 sorbitol zararları "diye yazınca 599 adet site sayfa falan mevcut yasaklı olduğu ülkelerde yazıyor ben genrise ile de görüştüm saolsunlar aradılar bni çok hoşuma gitti biz bu maddeleri minimum düzeyde kullanıyoruz diye açıklama yaptılar günlük LD50 diye bir dozajı vardır bunların çok çok altında bi kaç msj aşağı bakarsanız görebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Temmuz 2015
  6. Mehmetcankat

Mehmetcankat Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Yaptığım araştırma sonucu iş sağlığı ve güvenliği uzmanı olarak üniversitede kimyadan biyolojiye insan sağlığı üzerine almış olduğum eğitimler sonucu edindiğim bilgiyide kullanarak ;
    Firma yetkilleri ile de görüştüm dedikleri maddeleri oranları araştırdım kim ne kadar kullanıyor diye elin ingilizinden aldığım toz da daha fazla kimyasal tatlandırıcı var gene bu sorbitol doğal tatlandırıcı üzüm elma vs gibi meyvelerden elde edilebiliyor diğer firmalar kimyasal lab da üretilen tatlandırıcı kullanıyor.
    Genrise da en az tatlandırıcı o kadar az ki tadı değişmiyor tadı ne kadar güzel o kadar tatlandırıcı var optimum weider muscletech dymatize vs çoğundakilerin oranı inanılmaz derecede içeriyor bu yüzden tatları mükemmel kıvamları da değişiyor sizce neden =) .
    İçrerik olarakta yani amino asit profili weider la aynı değerlere sahip olduğundan hiç gerek yok 300 tl vermeye 110tl veririm 2 ay kullanırım =)
    Gördüm ki en az tatlandırıcı bu üründe genrise dan spinat extract 3 kutu almıştım proteine bu markadan devam gelişimim 2 ay oldu önceki halimden eser yok 1 kilo almadım kas kütlem arttı 3.8 kg tam olarak ölçümleri koru hastanesinde yaptırdım 125 tl ye yapıyorlar spinat da tavsiye ederim bu arada creatin de burdan kullanıorum =)
    Zaten tavsiye üzerine almıştım . Arkadaşım pro. vücut geliştirici türkiyede yarışmalara katılıyor adam bunu kullanıyor.
    Diğer markalarda kullanılan tatlandırıcılar kısırlık damar sertliği bunama kalp büyümesi gibi yan etkilere sahip .
    Bence burdan devam firmaya da verdiğim zarardan dolayı özürdilerim.
    Bu kadar ilgili alakalı insanlar olduğunu görmek kendileri profil açık bana saldırabilicekken bana açıklama yapmaları gerçekten çok güzel .

7. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Tozun görüntüsü bu şekilde arkadaşlar

8. Mehmetcankat

Mehmetcankat Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    toz nemli değil sakladığın yer nemli ise nemli olur bende öyle birşey söz konusu değil.
    çikolata tadı tatlandırıcı az olduğundan süte benziyor bnce iyi bir özellik ne kadar tat o kadar şeker ve kimyasal tozu pro çalışan yarışmalara katılan bi arkadaşım var o kullanıyor ondan tavsiye ile aldım . amino asit profili weiderla kafa kafaya paran çöpe atılıcak kadar kıymetli ise weider al :D yoksa ötekilerden çok daha başarılı bence bundan önce ingiltereden aldığım tozu kullanıordum bitince aldım
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Haziran 2015 ---
    birde casein çıkarsalarda alsak :D

9. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Genmass kullanan varmi,fiyatida iyi,idman sonrasi sonbahardan itibaren iyi gider bulk.icin

10. Ayberk95

Ayberk95 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Almayı düşünüyorum zaten de banka kartımla alıcam firmaya mail attım siteden banka kartı ile alınıyor mu diye deneyin bir dedi olmadı kapıda kredi kartı ile ödeme yaparsınız dedi bu şekilde ödeme yapabilirsem alacağım yoksa diğer markaları kullanmak zorunda kalacağım zira hiçbir supplement mağazasında yok.

Mehmetcankat bunu beğendi.
  11. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Tatlandırıcıyla ilgili açıklama yapmış Genrise
    Değerli Üyelerimiz; Katkı maddeleri konusunda ne kadar hassas olduğumuzu bizi yıllardır takip eden üyelerimiz iyi bilir.
    Tatlandırıcı konusunda da yıllardır müsade edilen dozların çok altında kullandığımızı her zaman dile getirdik. İthal yada yerli
    tüm firmalar ürünlerinde tatlandırıcı kullanır ve tüm tatlandırıcılar müsade edilen dozun üzerinde zararlıdır. Genrise ürünlerinde
    çok düşük dozlarda tatlandırıcı kullanmakta olup bu nedenle ürünlerimiz yıllardır tadı konusunda eleştirilmiştir. Önceliğimiz her zaman
    insan sağlığı olmuştur. Bu konuda Genrise ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Saygılarımızla

12. Mehmetcankat

Mehmetcankat Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    kapıda nakit ödeme seçeneği var sanırım veya havale yapabilirsiniz internet bankacılığı ile bn öyle almıştım

13. Berkan Hançer

Berkan Hançer Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    403 giriş hatası alıyordum ssurekli , yeni profil açmak zorunda kaldim. Sadık bey ile sürekli irtibat halindeyim ve sağolsun kısa surede cevaplandırıyor. Yerli whey ve casein ürünleri ramazan bitiminde cikiyormus . bcaa ve glutamin satısınız olacak mi diye sorduğumda ise ona da "şuan bcaa ve glutamin ham maddesi için anlasmamiz tamamlandı ,sanırım 45 güne kadar satışa sunulacak " diye bir cevap verdi.

14. Mehmetcankat

Mehmetcankat Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    süper oldu genrise ın piyasada olması kazıklanmaya gerek yok =)

15. vveedi41

vveedi41 Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    esnaf
    Yer:
    ankara
    alo 174 talebi sonuçlandırmış bugün beyanlarına göre içeriği doğruymuş.

Ekli Dosyalar:

TIME, oviedo, diez ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  16. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    @vveedi41 ;

alo 174 e talebi sen mi yapmıştın? Eğer sen yaptıysan şikayetin neydi?

diez bunu beğendi.
  17. vveedi41

vveedi41 Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    esnaf
    Yer:
    ankara
    evet ben yaptım.içeriği yüzünden yüksek fiyata satılan ürünler,yazdıkları içeriğe güvenmiyorum demiştim.kadın nerden aldığımı ürün ismini falan sordu.whey protein instantı söyledim.dedikleri gibi bakmışlardır umarım.

wrestler ve mehmet2576 bunu beğendi.
  18. Ayberk95

Ayberk95 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Fiyatları arttırmaya başlayacaklar belirli bir süreden sonra adım gibi eminim

19. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Dunyada fiyati artmayan bir urun var mi ?

20. Mehmetcankat

Mehmetcankat Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    elin almanı bulgarı kazanacağına türk kazansın zaten içeriğide iyi :D

Sayfayı Paylaş