Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Çikolata aldım ben çileklide 19 gr protein diyor o yüzden almadım

2. dr4gunov

dr4gunov Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar tadını felan geçin yav etkisi varmı yokmu onu söyleyin yada ne bileyim Ultimate veya Nitrotech ile kıyaslanabilir mi bundan bahsedin

3. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Şimdilik etkisi hakkında bir şey diyemem zaman içinde anlayacağım. Ama ben öyle yok protein içtim kendimi daha iyi hissettim diyenlerden değilim:)
    Şimdiye kadar Dymatize Iso, Syntrax Whey, Optimum Gold, Carnivor Beef, American Pure kullandım hepsi hakkında az çok fikir sahibiyim bunun değerlendirmesinide bunlar üzerinden yapacağım.

4. Npanga

Npanga Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Teşekkürler, çileklinin proteinin artırılmış ama simdi alacak olsam ben de kakaolu alırdım, fazla şekerli olmayan idare edecek tadı olsun yeter.

5. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Bu arada aroması çok baskın olmadığı için özellikle yatmadan önce bu wheyi lor (sütten yapılan casein içerikli) ve sütle karıştırıp içebilirsiniz tam kefir ve süt arası fresh bir tadı oluyor süt ürünü sevenler için. Protein miktarını hesaplamadım çılgın bir protein oranına sahiptir muhtemelen:) öneririm...

6. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    700 gr'lık Genrise Whey proteini 1 ay boyunca iş yerinde ara öğün yapma fırsatım olmadığı için tükettim. Whey'in etkisini bu şekilde anlamamız mümkün değildir ve diğer değişkenler çok önemlidir fakat, bu 1 aylık süreçte diyetime ekstra 20 küsur gram proteini Genrise sayesinde eklemiş oldum, 180 gramlık günlük protein tüketimimin içinde 20 gramın çok bir etkisinin bulunmamasına rağmen günlük protein makromu tamamlamaya yardımcı oldu. Kesin ifadeler kullanmam zor ama hissettiğim işe yarayan bir whey içtiğimdi.

7. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Merak etmeyin buraya beslenme düzenimden antreman düzenime kadar herşeyi yazıp yorumlayacağım :)

8. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Karbosu çok az özellikle kütle kazanmak istiyorsan antrenman sonrası en azından yulaf vs. katmalısın fikrimce. bkz: Syntha 6 gainer gibi ve ben oldukça memnun kalmıştım.

9. ammocihe

ammocihe Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar ben yaklaşık 1-2 hafta içerisinde genrise wheyin protein analizini yaptıracam çıkan sonuçları olumlu veya olumsuz burada paylaşırım.

oviedo bunu beğendi.
  10. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Neden böyşe birşey yapacaksınız?

11. ammocihe

ammocihe Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Hem forumdaki arkadaşlardan bazılarının isteğiydi hemde imkanım var burada bu testleri yapmayı seven daha önce birçok markanın analizini yapmış meraklı biri var yapalım dedi kabul ettim.

caga bunu beğendi.
  12. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Paylaşımınız faydalı olacaktır. Teşekkürler şimdiden.
    Bol Şans.

13. vveedi41

vveedi41 Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    esnaf
    Yer:
    ankara
    bende merak ettim sonucu.alo 174 besin hattıda var.içeriğine güvenmiyorum diye ara ara talep versek denetim sağlayabiliriz belki.

14. AestheticSquad

AestheticSquad Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Market ve Franchıse İşletmeci.
    Yer:
    Trabzon
    bugün elime ulaşan 2100 gr whey spinat ve creatin 3 lü paket 169tl lik ilk kullanımda antrenman sonrası whey çok hafif tad olarak hiç baymayan rahat içimiyle beğenimi topladı Daha önce Hardline,Optimum,Nutrade protein tozlarını kullanan biri olarak genrise whey tad olarak şimdiye dek en iyisiydi diyebilirim tadı aynı bebek maması gibi içtikçe içesim geliyor kakaosu abartılmamış ben çok beğendim etkisine gelince şunu diyebilirimki diğerlerinden farkı yok içerik oalrak diğerleriyle kafa kafaya bu arada spinat ve creatin fg gayet başarılı özellikle spinat ürünü çok etkili bence kafanızda ki soru işaretlerini silip atın ve bu üçlü kombinasyonu deneyin bende ilk başta çok tereddütte kalmıştım ancak şu an gayet memnunum ilerliyen dönemlerde gelişmelerden haberdar edicem sizleri iyi forumlar..

15. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Spinat ürünün etkisini nasıl gördün ?

16. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Böyle bilmeden yorumlar yapıyorsunuz sonra insanlar çıkıp size o firmanın savunucusu diyor. Sizden rica ediyorum kullanıp bitirmeden faydalı ya da sıradan demeyin. 1 kullanımda hiç bir şey etki etmez. İsterse weider üstü bir marka olsun :)

17. Npanga

Npanga Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    İlk günden yorum yapmaktan ziyade, sürecin sonucunda yorum yapın lütfen etki konusunda (tat konusudur, topaklanmadır vb. bunlar hariç)

18. dr4gunov

dr4gunov Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    bu arada sitede 2 tür protein var biri isolat yazıyor ambalajı daha janjanlı :)

Peki fark nedir arada bir hayli fiyat farkı da var çünkü normal whey 111 lira iken diğer isolat olan 175 lira
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Haziran 2015 ---
    birde arkadaşlar 2100 gr olan tek sipariş verilmiyormu illaki 2 adet mi almamız gerekiyor ben mi yapamadım yoksa?

Son düzenleme: 12 Haziran 2015
  19. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Hiç birşey seçmeden hemen al dersen kakaolu 2100 gr göndereccekler çilekli istiyorum dersen alt seçenekten 1 kutu çilekli olanı seçmen lazım.. Yani extra olarak 1 kutu kakao diye seçenek koymamış daha önceden çilek olmadığı için şimdide sadece çilek alacaklara 1 adet diye koymuş kakao istiyorsan direk sepete at yada hemen al diyebilirsin.

20. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    [quote="ammocihe,175 çok isolat kompleks demek istemiş olabilir misin? Komplekslerde leucin amino asiti ve papain vs. sindirim enzimleri ve başka şeyler eklenmiş. İsolat kana daha hızlı karışır. Leucin çok faydalı hatta bcaanın hikaye leucinin şahane olduğuna dair bizim de leucin için bcaa kullandığımıza dair dedikodular bile mevcut. Ancak o kadar paraya değer mi bilmem. Sizin tercihinize kalmış bir durum. Bana göre protein proteindir. Kutusu 85e gelen 4lüden alıyorum ben.

Sayfayı Paylaş