Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. bodymurat30

bodymurat30 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Google da urunu arastirirken 3 yada 4. Sirada bu forum cikiyor bende daha onceki fiyatini merak ettim ve bunuda yazdim hatami yaptim ?

2. dartanyan1991

dartanyan1991 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    yukarıda firma sahibi var ona sorsana;)

Konu dışı mesaj yazmayınız!

Üye bu mesajı sebebiyle 5 ceza puanı almıştır.

Son düzenleyen: Moderatör: 29 Mayıs 2015
    BamBam16 bunu beğendi.
  3. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Genrisedan aradılar memnun musunuz diye. Dedim çok zam yaptınız ayıp ettiniz ithal ürünlerin sizden iyi olduğunu hiç düşünmedim onlar fiyat indirse onları kullanmam ama siz azıcık bir popüler olunca fiyat çektiniz bu ayıp oldu dedim. Hammaddemiz daha pahalı geldi yerli üretime geçildiğinde iyice düşüreceğiz dedilr. Ayrıca whey fiyatını tek kutu olarak 110 TLye düşürmüşler. Başka olarak yeni wheyin tadının şekerli süt tozuna benzediğini tutmadığımı belirttim. Çilekli düşük proteinli toz dedim kimisi tat istiyor protein oranından feragat ettik dediler. Amino asit bcaa üretecek misiniz dedim dışarıyla irtibat kurup size söyleyeceğim dedi henüz dönüş olmadı. Bilgilerinize...

4. Npanga

Npanga Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Ben de arandım Genriseden, umarım kaliteli şekilde yerli üretime geçilir, fiyatlar da çok uygun olur da çakallara para kazandırmayız. 200 liradan fazlaya protein tozu satıyorlar, toplu alımda adedi 20 dolardan uyguna alınabilen tozları(vergi falan hariç tabiki).

BamBam16 bunu beğendi.
  5. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Muhtemelen devamlı ve fanatik müşterileri arıyorlar: D ne yalan söyliyeyim samimiyetleri ve ilgileri gönlümü çeldi. Biraz da acımasız yorum yaptım ben de sanki. En basitinden Gaspari Myofusionda protein kaynaklarına yönelik şaibeli durumlar varken kimsenin zoruna gitmiyor. Yoğun aromalı birçok protein tozunda da yüksek protein değeri olmuyor aslında. Zaten onlar da tat arayanlara tat sunmak istediklerini belirttiler arz-talep meselesi yani. Sağlık Bakanlığınca da bizzat denetlenmesi cabası. Hammaddelerinin de pahalı geldiği fikrine inanıyorum açıkçası. Ben bunlar da bizi yolunacak kaz olarak görüyor diye tabir-i caizse resmen üzülmüştüm yerli wheyden sonra firmanın tavrını daha net göreceğiz. Umarım iyi niyetlerimiz karşılıklıdır ve bu wrestlerın açıkladığı yukarıdaki yorumları yapanlar firma pazarlamacısı değil trolldür.

6. Npanga

Npanga Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Ben çok sert yorum yapmıştım, şu son zamdan sonra ama üstüne basa basa sporcunun yanında oldugunu söyledi Genrisenin Sadık Bey. Umarım harika bir fiyatla ve tatmin edici oranlı bir ürünle piyasaya yerli ürün sokarlar, sonuçta da iki taraf kazanır. Yoksa biz de memnun değiliz olumsuz yorum yapmaktan zaten. Çilekli mevzusuna gelince, ben içeriğine bakarım. Çok taltı malı zaten sevmem.Genrisenin her yönden çok iyi ürün yapmasını beklemiyorum, zamanla da geliştirebilir formülünü. İlk olarak önemli olan sağlıklı olması, amonoasit oranı,fiyatı ve içilebilir düzeyde bir tat(çok iyi olması şart değil bence). Kutuyu falan zaten geçelim, millete gösteriş mi yapıyoruz spor mu, biz çalışıp kaliteli takviyeyle vücudumuzu destekleyeceğiz olay bu.

oviedo ve BamBam16 bunu beğendi.
  7. hercules13

hercules13 Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Hocam herkesi aramışlar işte tek tek yoklama gibi oluyor :D neyse az önce gördüğüm yorumu paylaşmak istedim, buradaki tartışmalarla ilgili yazmış heralde Sadık Bey. [​IMG]

8. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Bu yorumlar hangi sitede yapılmış ?

9. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Evet ben de merak ettim link var mı incelesek biz de. Bir de Sadık Bey'in neye cevap verdiğini tam anlayamadım. Adam sonunda isyan etmiş galiba:D

10. hercules13

hercules13 Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kendi sitesinde whey protein instant 2100gr ürününün yorum kısmında geçti bu konuşma

BamBam16 bunu beğendi.
  11. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Firma yerli whey üretimine önümüzdeki ay gibi başlamayı planlıyormuş, henüz yerli ürünün kalitesi konusunda analiz sonuçları gelmemiş, Casein üretimi için de yeni makineleri bekliyorlarmış, onda da 3-4 ay sonra üretimi planladıklarını söylediler.

12. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Evet ben de merak ettim link var mı incelesek biz de. Bir de Sadık Bey'in neye cevap verdiğini tam anlayamadım. Adam sonunda isyan etmiş galiba:D
    Harika çok sevindirici bir haber casein haberi.

13. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Yanlışım var arkadaşlar Sağlık ğBakanlığı diye aramasın. Testleri Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yapmış. Sağlık Bakanlığını da nasıl uydurmuşsam hiç gözüme çarpmadı:D.

14. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Sayın Genrise Üyesi,
    Sizlerden gelen yoğun istek üzerine Genrise Whey Protein 2100 ürünü için eski fiyat ve kampanyalar tekrar başlamıştır.
    Saygılarımızla,
    4 kutu 340TL

BamBam16 bunu beğendi.
  15. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Sadık bey aradı şu anda onunla konuşuyorum. Öncelikle samimiyetinize ve gecenin köründe attığım maile ertesi günün sabahında telefonla dönmenize çok teşekkür ediyorum Sadık Bey. Çin malı whey asla almadık şu anda kullandığımız ürünün ham maddesini Amerikan firmasının Hollanda'daki deposundan aldıklarını söyledi. Eski ürün sonrasında (kaliteli denen ürün) herhangi bir hammadde kalitesizliği olmadığını sonuna kadar aynı kalitede ürün yaptıklarını belirtti. Ben zaten Genrisedan ithal ürünlerden daha çok mmnunum diyerek belirttim. KREATİN FG HAKKında konuştuk ben en memnun kaldığım kreatin olduğunu belirttim o da inanın ben Eğer aynı kreatin hammadesi bulamazsam 2 ay kadar kreatin üretimini durdurmka zorunda kalacağız biz bu kadar mükemmeliyetçiyiz ancak kimse bunun farkında değil dedi. Bununla ilgili gdosuz soya bulamadıkları için soya üretimini durdurduklarını da belirtti. Ben buna şahsen kefilim kullandığım net olarak en iyi kreatindi. Onun haricinde aroma yönünden bir sıkıntıları olmadığını aksine depoların dolu olduğunu ama aromanın tadı vermesi için çok kullanılması gerektiğini bu sebeple protein oranını düşürdüğünü bundan kaçınmak adına aroma kullanmadıklarını bildirdi. Çilekli protein oranını da aydınlattı böylece. Bayilerimizi düşük fiyat politikası sebebiyle memnun edemiyoruz ettikleri kar oranı düşüyor halbuki ithal ürün 110 liraya getirilip 220 lira fiyatla satılıyor bayi de bizi değil yüksek kar marjı olan ürünü övüyor dedi. Doğrudur ben buna da kefilim supplement satışı yapan bir fimanın sahibiyle konuşmuştum bu tarz şeyler söylemişti o da. Dartanyanla tartışan üyenin katiyen firma çalışanı olmadığını aksine kendisinin müşteri olduğunu bildirdi yanlış anlaşılma olduğunu söyledi. Fabrika gezdirilmeme sebebinin en düşük masrafla üretim yapmak olduğu için kimseyle ilgilenilemediğini bütün çalışanların harıl harıl çalıştığını belirtti ayrıca fabrikanın nerede olduğunu da anlattı ancak hatırlayamıyorum. İNSANLARDaki şüphenin gitmesi adına Ankara Çayyoluna (bilen bilir Ankaranın en pahalı semtidir) fabrikayı taşımayı düşündüklerini ama yapılan olumsuz yorumlar sebebiyle bu ay inanılmaz düşen satışlar sebebiyle bu fikirden caydıklarını bildirdi. Biz sadece iyiniyetimizi kanıtlamak adına indirim yaptık hammaddeyi çok pahalı aldığımız halde firma kendini döndürecek şekilde satış yapıyoruz diye belirtti. Yerli üretim hamlesi sonrası fiyatları düşüreceklerini belirtti. Firmanın çalışan sayısını düşürmek zorunda kaldıklarını onun için bırakın dışarıdan gelenle ilgilenmeyi forumda birine yazdıracak elemanları olmadığını ve zaten bu tarz bir faaliyet yürütmeyeceklerini belirtti eğer yürütülecek olsaydı da kendisinin üye olup yazacak olduğunu belirtti açık isimle beraber ancak çalışanlarına üye olmayı yasakladığını ürünleriyle ilgili yorumları tarafsız olarak görmek istediklerini forumun ayna işlevi gördüğünden bahsettiler. AMERİKALI BİR SUPPLEMENT FİRMASının piyasada görülen en düşük yağ ve karbo oranı sebebiyle kendilerine üretim yaptırma anlaşmasının arifesinde olduklarından bahsetti. Daha önce yapılmış analizlerde içinden nişasta çıkmamış tek Türk firması olduğunu belirtti. Ayrıca bu aralar çok övülen bir firmanın ürününün içinden (hangi marka olduğunu söyleyemem kendi adıma sıkıntı çıkmaması için) hamam böceği çıktığına diar şikayetlerin olduğundan bahsetti. Bitkisel protein tozlarıyla genriseın wheylerinin fiyat olarak kıyaslanmasından duyduğu rahatsızlığı bildirdi. Geçen ay patlayan satışlar sebebiyle distribütörlerin fiyat indirimine gitmek zorunda kalmasından bahsettik. Bunun haricinde Genrise firmasının yaşadığı çok çeşitli zorluğa (art niyetli yaklaşımlar, büyük sermayedarlar vs.) rağmen ayakta durmaya çalışmasını ancak türk müşterinin destek olmaması halinde bunu 1-2 sene sürdürebileceklerini belirtti. Ben kendisine zaten dediğimden pişmanlık duyduğumu call centerdan aranıp bilgilendirilme sonrasında da samimiyetlerine inandığımı bildirdim. SPİNAT EXTRAKTI SORDUM BÜTÜN ÜRÜNLERİNİZDEN VERim aldım bu ürün de gerçekten iddia ettiklerini verebileceğinizi düşünüyor musunuz diye. Evet kesinlikle diye cevap vererek ekledi kesinlikle başka yerlerde yazılanlar gibi 6 tabletin üstüne çıkmadan dört tabletin altına düşmeden sonuç aldırıyor diye bildirdi. Ben zaten Genrisea geri dönmüştüm bu konuşma iyice perçinledi umarım üretimleri sekteye uğramaz kısa zamanda yerli casein ve wheylerimiz de olur. Saygılarla bilgilerinize...
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Haziran 2015 ---
    Ürünlerle ilgili bir sıkıntı olduğunda çekinilmeden kendilerine ulaşılmasını istedi. Gerçekten ne piyasaymış arkadaş. Güvenmiyorum öyle böyle diyen varsa tavsiyem bizzat genriseı arayıp bütün dertlerini Sadık beyle konuşmalarıdır. Beklediğinizden fazlaca aydınlatacağına inanıyorum.

TIME, oviedo, AxiboY ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  16. oukaba67

oukaba67 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sizce hala eski formunda mı bu marka ben hic kullanmadım ama söylenenler eskisi gibi olmadığı yönünde sizce denemeye değer mi?

17. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Üstüme alınıyorum ve cevaplıyorum. Açıkçası ben Genrise'dan başka bir ürün kullanmayı düşünmüyorum. Protein tozundan faydayı anlyamazsınız yumurta gibi düşünün. Ancak şunu diyebilirim ki kreatini kullandığımızda hissederiz ve inanılmaz memnun kalmıştım. Şu an Universal kullanıyorum yanına yaklaşamaz. bence firmanın ürün kalitesini kıyasen buradan görebilirsiniz. Şu da var ki bir ölçek Hangi protein tozu alırsanız alın en iyisiyle en kötüsü arassında çok fark olmayacaktır ancak iyi bir markanın günde 90 gram kadar proteinini alırsanız 150 gram da günlük aldığınızda çok çok iyi yol aldırır size. Fiyat olarak o kadarına tekabül ediyor tercih sizin. Tadı önemliyse çilekli alın yüzde altı protein daha az yani ölçek başına iki gram çok bir şey fark etmez severek içersiniz. Ben öbürünü içerken sıkıntı yaşamıyorum ondan çilekli almıyorum.

18. hercules13

hercules13 Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Eski formu diye bahsedilen nedir bilmiyorum ancak ocak ayından beri kullanıyorum gayet kaliteli ürün.
    Sadık Bey müşteriye de, işine de, kendine de çok saygılı biri. Müşteri konuşursa hiçbir konuda yanıtsız bırakmıyor ve işini severek yaptığı belli. Başımdan geçen bir olayı anlatayım. Genrise normalde siparişleri 12.30da kargoya teslim eder. Ben saat 13.00 gibi sipariş vermiştim Sadık Bey direk kendisi arayıp siparişi teslim etmeye çalışacağız ama edemezsek yarın elinize ulaşamaz diye bilgi verdi ve sonrasında siparişi kargoya yetiştirdiler. Ben başka hiçbir firmadan, siteden böyle bir ilgi görmedim.

TIME ve BamBam16 bunu beğendi.
  19. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Ben de Genrise'a Spinat Extrakt'ın kullanım dozuyla ilgili detaylı bir eposta göndermiştim, gelen cevapta günlük 3 adet yeterli olacaktır demişlerdi ve kutunun üzerinde de günlük doz 1-3 tablet şeklindeydi ama BamBam16'nın mesajında Sadık bey günlük 4-6 tablet kullanın demiş kuvvetle muhtemel ideal doz bu ve epostaya cevap veren de ezbere bir yanıt yazmış, bunu da buraya not ettim.

BamBam16 bunu beğendi.
  20. Npanga

Npanga Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar, şu an Genrise 4 kutu fiyatıyla alınır diyorum ben de(kakaolu önerim, çileklide protein oranı düşük).

Evet firma hakkında zam nedeniyle olumsuz yazı yazdım geçmişte ama şu fiyatlarla açıkçası muhalefet olamam ki Yerli whey üretimi için de çalışmalara başlanmış fiyatlar düşer zaten o zaman beklentim. Hayırlı olsun hepimize. Kimsenin sizi kazıklamasına izin vermeyin size örnek veriyorum optimum gold whey(5lbs)in toplu alımda adet fiyatı 10 küsür dolardır (vergisiz). Karı vergiyi vs. ekleyin 200 lira eder mi etmez mi karar sizin.

Kazıklanın ya da f/p olarak önde gelen Türk markasına para verin, onlar da kazandıkları parayla hizmet kalitelerini artırsınlar.

Zenginleri etkilemeyebilir bu uçuk fiyatlar, kendi bilecekleri iş. Ama orta gelirli ve kazandıkları az bir parayı spora harcayanlara kafalarını kullanmalarını tavsiye ederim.

http://www.genriseshop.com/

http://www.genriseshop.com/Whey-Protein-instant-2100g,PR-127.html

komutantopatan ve BamBam16 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş