Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. jada

jada Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    böyle bi imkanın varsa çok iyi olur, ben 1 yıldan fazladır bu ürünü kullanıyorum çok ta memnunum, son siparişim 1 hafta kadar önce geldi o çirkin kutusuda değişmiş yurt dışı ürünlerin aynısı olmuş hoşumada gitti ancak formülü yapısı değişmiş, eskiden suyla karıştırınca kıvamı yoğun oluyordu şimdi ise çok ince, eskiden bariz şekilde kutuda peynir konukusu ve damakta hafif bi peynirimsi tat bırakıyordu şimdi ise garip samanımsı bi tadı var sürekli kullandığım için keskin farkı hemen anladım ve içime kurt düştü siteye 22.5.2015 tarihli tarım ve hayvancılık bakanlığı protein miktarı analiz sonucu koymuşlar ama bende münferit olarak bi test yaptırmak istiyorum. çünkü 1 yıldan fazladır kullanıyorum ve çok memnundum bozarlarsa kötü olur.

2. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    4'lü paketten ben de sipariş verdim bugün yanına bir de creatine fg ekledim, dendiği kadar etkili mi göreceğiz artık.

3. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Bu arada önceki mesajları yeni okuma fırsatı buldum, bazı üyelerin yazdıklarına diyeceğim şu;
    Bir firmanın ürününü beğenmeyebilirsiniz ya da o firmanın tamamen kötü bir işletme olduğunu da söyleyebilirsiniz bunda bir sıkıntı yok ama birbirinin aynı şeyleri tekrar tekrar yazıp sorgulayıcılık kılıfıyla o firmayı tamamen zan altında bırakamazsınız ! Saçmalamanın, kılı kırk yarmanın alemi yok, beğenmiyorsan beğenmedim der gidersin, kimse kimseyi yorum yazacaksın diye de zorlamıyor.
    Anlamayanlar için özetlersek; kullanıcılara kutusunu 85TL’den protein tozu satmaya çalışan firmayı ben desteklerim arkadaşlar, dünyanın en kaliteli wheyi olmadığını biz de biliyoruz ama merdivenaltı ürün muamelesi yapmaya çalışan adam da o iddiasını ispatlayacak bir zahmet ya da konuşmayacak.

Npanga ve MFurkanD bunu beğendi.
  4. dr4gunov

dr4gunov Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    hocam kutusu 85'e gelen hangisi acaba birde 4 tane alırsak mı 85'e geliyor kutusu?

5. savior

savior Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dün Genrise whey Formula'yı aldım.
    Elbette gelişim için süper yararlı falan demek şimdilik mümkün değil ama inşallah yararlı oldu, pahalı amerikan ürünlerinden farkı yok da derim. Şuan ilk kullanıma ait değerlendirmeleri paylaşacağım, ayrıca Sadık Beyle de tanıştım. İzlenimim sporculara ürün satma derdi üçüncü dördüncü planda gibi geldi iyi ürün yapma, ürünü geliştirme derdi birinci sırada... neyse:
    Sadık Bey, tozu çilekli sütle içmemi söylemişti ancak bakkala gidip çilekli süt almaya üşendiğim için 30gr tozu 250ml su ile karıştırdım. Toz zaten çilek aromalı.
    Şeykırda karıştırmadım, bildiğin 1 litrelik su şişesinde içine misket/ fındık gibi parçalanmayı arttırıcı bir malzeme kullanmadan karıştırdım. Üstelik tozu suyun üzerine döktüm. En ufak bir topaklanma olmadı. 15-20 saniye çalkalayınca köpük köpük oldu, hazır hale geldi.
    Tadı: Tad herkes için öznel bir durum. Mesela ben yulafı bile çerez gibi yanında kahveyle keyfle yiyebiliyorum. Böyle bir özelliğim olsa da yine de anlatayım. Çilek aroması güzel sevdim. Ayrıca Sadık Beye "neden tatlandırmaya özen göstermiyorsunuz bu konuda eleştiri alıyorsunuz" demiştim.. O da tatlandırma işi en basit iş aslında ama o maddelerin proteine olumsuz etkileri oluyor, yapısından tozun kullanım süresine, hazırlama şekline kadar etki eder o yüzden kaliteyi oldukça düşürüyor demişti. Ama şimdi sanırım dengeyi tutturmuşlar.
    Şimdilik Genrise bu kadar. Özetle, ilk izlenim kullanım açısından ithal ürünlerden farkı var mı? Yok.

Son düzenleme: 18 Haziran 2015
  6. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
  7. Ludendorff

Ludendorff Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    73
    kapıda ödeme seçeneğini kaldırmasalardı iyiydi..

8. AestheticSquad

AestheticSquad Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Market ve Franchıse İşletmeci.
    Yer:
    Trabzon

BamBam16 bunu beğendi.
  9. Ludendorff

Ludendorff Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    73
    1 sene önce bu cevabı aldım ama umut işte..

10. dr4gunov

dr4gunov Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    2 kutu sipariş vericem ama kafama takıldı içeriğinde İsölösin lösin felan yok aminoasit olarak nasıl acaba 2 kutu 200 liraya denk geliyor acaba diyorum macera aramadan optimumamı yönelsem 1 kutu alarak ama Türk firması destek de vermek istiyorum açıkcası hemde 2 kutu protein almış olucam birde ramazanda protein etki edermi malum her zaman beslenemiyoruz mantık lı mı sizce?

11. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Bende 2 kutu 198 e aldım. Herhanlde instant wheyden bahsediyorsun. Şimdilik üründen memnunum. Ramazan olduğu için spor yapmadığım günler gece 11.30 gibi 50 gr yulafla robotta çekip içiyorum. Sütle tadı daha iyi bence. Ürün kalitesi olarak henüz bir yorum yapamam yeni kullanmaya başladım. Aminoasit profiline gelicek olursak. Optimumla kafa kafaya
    Optimum Lösin 2531 izolösin 1573 valin 1422
    Genrise Lösin 3727 izolösin 1666 valin 1545

12. dr4gunov

dr4gunov Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Evet hocam geç farkettim 2 kutu sipariş verdim bakalım hem ramazanda zaten beslenmem aksıyordu şarttı artık protein

13. Mehmetcankat

Mehmetcankat Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba yaptıra bildiniz mi acaba ?

14. dr4gunov

dr4gunov Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar ürün geldi shaker istemiştim yoktu yanında termostat göndermişler sağolsunlar çok memnun kaldım açıkcası satış ve pazarlama departmanı olarak.Ancak şimdi ben bunu nasıl kullanıcam ölçek yok sanırım içerisinde o sorun değil de kaç ml su ile karıştırıp içmem gerekiyor ?

15. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Olcek icinde,kasikla karistirin,nasil icilecegi yaziyor sitede

16. dr4gunov

dr4gunov Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Evet altlara doğru varmış kusura bakmayın yanlış bilgi verdim

17. Mehmetcankat

Mehmetcankat Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Içerisindeki sorbitol (E420) avrupada yasaklanmış bir madde bugün öğrendim 1 haftalık var onuda kullanıp birdaha almaycağım zararlar inanılmaz derecedeymiş lütfen konuya bunuda ekeyiniz link aşağıda ve daha fazlası var internette

Son düzenleyen: Moderatör: 29 Haziran 2015
  18. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Yapay tatlandırıcı proteinlerin %99 yok mu zaten?
    --- Mesaj birleştirildi, 29 Haziran 2015 ---
    Yapay tatlandırıcı proteinlerin %99 yok mu zaten?

19. Mehmetcankat

Mehmetcankat Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Yazımı düzenleyemiyorum yoksa mail aldım açıklayıcı bir biçimde firma yetkililerindem birazda araştırdım doğru dedikleride kendi deneyimlerime göre bu üründe minimum miktarda çünkü tadı daha doğal

20. Ayberk95

Ayberk95 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Bende bu markaya şimdi internette araştırma yaparken rastladım protein tozu alacağım daha önceden muscletech,xpro,hardline falan kullandım ama farklı markalara da yönelmek istiyorum.Spor yapmadığım bu dönemde farklı ucuz yollu tozları da denemek istiyorum açıkçası wheyi ucuza getirebilirsem amino bcaa gibi supplementlere daha fazla bütçe ayırabilirim diye düşündüm.Bu tozu kullananlar memnunlar mı ? tat konusunda çok takıntılı değilim ama tadı nasıl ? bunları öğrenebilirsem memnun olurum ayrıca 2011 de açılmış bu konunun şimdi de devam ediyor olması bu tozu kullanan kişilerin olduğunu da gösterdi bana kullananlar yardımcı olursa sevinirim.

Sayfayı Paylaş