Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Fiyatların artacağına inanmıyorum bu hususta ben bizzat Sadık Beyle görüştüm zaten. Ben size daha da ucuza daha da kaliteli ürünler sunmak için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum tarzında konuştu. Zaten kendileri ham madde üreticisi olunca daha da iner fiyatlar bence. Son zamların ham madde pahalılığından olduğunu ve yine de eski fiyata dönüleceğinden de konuşmuştuk zira Sadık Bey fiyatları eski yerine de çekti. Tabi bcaa glutamin ve kazeinde durum ne olur onu bilemem.

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Temmuz 2015
    TIME bunu beğendi.
  2. dr4gunov

dr4gunov Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Bende 2 kutu aldım ve çok memnun kaldım yanında termostat yollamışlar birde hediye sağolsunlar he tadı da o kadar da kötü değil ben 1 kaşık nesqik atıyorum idare ediyor zaten sağlıklı olmasını tada tercih ederim.Sadık beye'de facebook üzerinden hemen cevaplandırdığı için herşeyi teşekkür ederim.

3. Ayberk95

Ayberk95 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Kakaolu 1 kutu denemek için sipariş verdim bakalım inşallah memnun kalırım.

4. AestheticSquad

AestheticSquad Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Market ve Franchıse İşletmeci.
    Yer:
    Trabzon
    mehmet2576, moothy ve Ayberk95 bunu beğendi.
  5. Berkan Hançer

Berkan Hançer Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    4. Haftaya giriyorum. . genrise whey + genrise isolat ile difinisyon surecindeyim. Öyle abartı bi difinisyon yapmıyorum yemek listem ve ântrenmanim ile arti genrise ürünleriyle 3 haftada 4 kilo verdim. Olculerimde sadece belden bir hayli gitti. Suana kadar gayet memnunum. Bayram sonrası bcaa glutamin,casein çıkarsa onlarla da ilave yapacağım tekrardan yorumlarımı yazarim

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TIME ve Ayberk95 bunu beğendi.
  6. Ayberk95

Ayberk95 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Bugün 2 ölçek kullandım proteinden iftardan önce spora gitmiştim gelince orucumu 2 ölçek wheyle açtım :D baya küçüldük arkadaş oruç tutarken 6 kilo vermişim :( her neyse yorumuma geçeyim :) tat konusunda tereddütlerim vardı herkes farklı yazıyordu ama tadını beğendim ne bileyim böyle çok hafif bir kakao tadı var içilmeyecek gibi değil ama bir iso100,nitro-tech tadı da yok zaten fiyata baktığımızda farkı da anlıyoruz.Bundan iyisi şamda kayısı diyorum,kullanmaya devam ediyorum :)

7. Berkan Hançer

Berkan Hançer Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Bahsettiğiniz o iki ürünü de kullandım özellikle iso100de agzimda çok şekerli bi tat kalıyordu. Genrisede ole değil, kaldı ki dedikleri gibi katkı maddesi yok denecek kadar az. protein ve aminoasit değeri ise bilinen markalarla kafa kafaya hatta bir çoğundan ustun , ayrıca diğer proteinleri içtikten sonra şişkinlik oluyordu yemek yiyemiyordum ; genrisede hiç ole bi durum olmadi. Dediğiniz gibi bundan iyisi samda kayısı :)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TIME bunu beğendi.
  8. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Cilekli insant kullaniyorum tadi gayet basarili ve hafif

TIME ve Ayberk95 bunu beğendi.
  9. vveedi41

vveedi41 Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    esnaf
    Yer:
    ankara
    genrise firması forumu bayaa takip edip siteden cevap veriyor her şeye anladığım kadarıyla güven kazanmak için.ben başka markaya para vermem artık.bozmazlar inşallah.

10. emreozgun479

emreozgun479 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    bu sefer alsammı ya ben genrise yorumları okuyorum tam da 3.5 kilo optimum icin para biriktiryordum aklımı celiyosunuz beyler :D

11. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Emreozgın kesinlikle al dene. Hatta almışken kreatinini de al kapsül şeklinde hem kullanması kolay hem gerçekten etkili. İyi diye kreatin fgnin sonrası universal kreapure aldım hiç memnun kalmadım. Bitsin hemen sipariş vereceğim.

12. emreozgun479

emreozgun479 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    beyler karar verdim alıyorum ama kapıda ödeme var mı nakit ?

13. AestheticSquad

AestheticSquad Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Market ve Franchıse İşletmeci.
    Yer:
    Trabzon
    Evet ben daha yeni 3 kutu spinat 1 whey siparişi verdim apıda ödeme

14. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Benim için cafcaflı protein tozlarına para verme devri çoktan kapandı, kimseye de gidip Optimum ya da Muscletech'e 200tl verin de demiyorum hatta sözümona yerli firma taklidi yapıp da yabancı ürünlerle hemen hemen aynı fiyattan millete protein tozu ittirenlerin ürünlerini de almayın diyorum. Temennim bu sektörde, kaliteli iş yapma ve kullanıcı dostu olma gayretinde yeni yerli firmaların çıkmasıdır, vücut geliştirme giderek rağbet gören bir spor dalı ve bu alanda kurulacak yeni firmalarla bu rağbetin daha da artacağından şüphem yok.

15. Ayberk95

Ayberk95 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Kesinlikle al creatine deneyeceğim bende daha sonra eylül gibi hele optimuma vereceğin eşek yükü o parayla git 3-4 kutu al derim :D

16. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.366
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Arkadaşlar aşağıdaki resimde gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı na ait resmi yazı bulunmaktadır. yazıda bakanlık tarafından yerinde yapılan denetim sonucu alınan protein ürününe ait numuneyle yapılan analiz sonucu, ürünün üzerinde yazdığı kadar protein ihtiva ettiği belirtilmiş.

Kısacası, genrise protein tozları devlet tarafından onaylanmıştır.

Adsız.png

Umarım firma sahibi şimdi insanların ne demek istediğini anlar.

Ürününüz sağlam. Bir sıkınıtı yok. Ama siz tüketiciye karşı şeffaf değildiniz. Belki maliyetli reklamlar yapmadınız, anlayabiliyorum ama basit grafikli bir satış sitesiyle yetindiniz. Firmanıza ait, firmanızı tanıtan bir resmi internet siteniz yok. İletişim için sabit bir telefonunuz yok. Verdiğiniz cep telefonuna bakan yok. Tüm bu sebeplerden dolayı insanların aklına haklı olarak şüphe düştü. İnsanlara bunlarla ilgili kendinizce geçerli sebepleri (reklam giderleri, 'cep telefonuna illaki bakan biri var' vs vs) belirtmeniz inanın bir işe yaramayacak. Bakın senelerce ambalaj konusunda insanlar bir şeyler söyledi. Yine maliyeti öne sürerek bu düşünceleri görmezden geldiniz. Eminim yeni yaptığınız ambalajların size ticari anlamda geri dönüşü gayet olumlu olmuştur ya da olacaktır.

Uzun lafın kısası, insanların söylemlerini daha çok ciddiye almalısınız. Ürün içeriklerine gösterdiğiniz önemi makyaja da vermelisiniz. Genelde satışı artırmada etkili olduğu için daha az maliyetli olması sebebiyle makyaj yapılır ama ürün kalitesizdir. Sizde anlayamadığım şekilde tam tersi oluyor.

TIME, diez ve oviedo bunu beğendi.
  17. umok35

umok35 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    genrise firmasıyla ilgili aklımda en küçük bir soru işareti bulunmuyor, kendilerinden sürekli alışveriş yapıyorum , daha geçen hafta birleşip 4 tanesini 340 tan aldık ,
    bu yüzden eleştiri yapmaya hakkım olduğuna inanıyorum, protein tozları gerçekten fiyat performans ürünü ancak kreatin ürününü kullanmadım ve mevcut içeriği değişmedikçede kullanmayı düşünmüyorum, herşeyden önce soyanın o paketin içinde işi nedir ? lesitin ve soya olan hiçbir ürünü bilinçli tüketici kulanmaz zaten. sonra jinekomasti olduk diye estetik cerrah arıyorsunuz. ayrıca kapsül değilde toz formunda yapmak bu kadar mı zor zira bu ürünler protein tozu ile tüketilen ürünlerdir, neyse kreatin düzelene kadar 20 lira fazla verip ithal olanı kullanacağız yapacak bişey yok

18. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Sayın wrestler'ın eleştirilerine ben de katılıyorum, Genrise her ne kadar ürünlerinin kalitesi ve kullanıcı dostu olma konusunda başarılı olsa da işin pazarlama ve vitrin kısmında pek başarılı sayılmazlar özellikle internet siteleri hazır script blogları andırıyor ve revize edilerek supplementler ve p7 ayarında bir görünüme sahip olması gerekir ki bu da firmanın ticari itibarını yükselteceğinden eminim. Gerçi Sadık Bey, internet sitesi eleştirileri konusunda "kimi beğeniyor kimi beğenmiyor" şeklinde daha önce biraz dert yanmışsa da internet sitesi hazırlama konusunda uzmanlaşmış bazı insanların görüşüne başvurarak tavsiyede bulunduğumu özellikle belirtirim.

19. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Ben internet sitesine ilişkin sıkıntı yaşamıyorum yani internet sitesini eleştirecek kadar da değil diyeyim. Tek sıkıntı bu olsun. Diğer bir husus da aradığımda ulaşmak istediğimde ben telefondan yahut e posta ile hemen ulaştım. Kreatine gelince de umok35 kreatin protein tozuyla kullanılır diye kim dedi bilmiyorum ancak alakası yok bunun yanında kapsül olması benim için tercih sebebidir çay kaşığıydı tatlı kaşığıydı ekmek bıçağıydı kazmaydı kürekti kimyager gibi uğraşmıyorum beş tane atıp geçiyorum yanında taşıması da çok daha kolay oluyor. Jinekomastiye gelince de kreatindeki soyadan jinekomasti olana kadar tonla zehir var her gün aldığımız.

AestheticSquad bunu beğendi.
  20. fitt

fitt Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Ankara
    2 kutu sipariş verdim 2 gün içerisinde geldi. Tadı diğer tozlara göre değişikti fakat hoşuma gitti. Etkisi konusunda birşey söylemem şuan için yetersiz olur.

Sayfayı Paylaş