Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. Rebel20

Rebel20 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    ben sorduğumda bcaa için daha zaman var dedi glutamine ise yakın zamanda gelicekmiş.Öyle söyledi mailde.

2. Rebel20

Rebel20 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    glutamine ile kreatin çıktı

3. brkucr

brkucr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaslar forumda yazılan yazıları okudum fakat güvenirliligi hala bende tam degil genrise in kreatinini kullanmıs birisi creapure universal vsvs ürünlerdeki etkiye görmemis sonuçta kreatin en cabuk gosterecek üründür hammadde kalitesini de bilmiyoruz tam olarak tamam Türk markası olabilir ama değer mi ?

4. metin yurdaer

metin yurdaer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kutusu değişmiş acaba tadı da değişmiş mi? Benim aldığımda boya kutusu gibi bir kutudaydı ve tadı iğrençti. Ne suyla ne sütle içiliyordu. Tadında iyileştirme olduysa fiyatından dolayı tekrar alabilirim.

5. ogulcan_karaman

ogulcan_karaman Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    İki gün önce aldım. Ağır bi kokusu olduğu için tadınında kötü olcağını düşünerek içtim ama tadı gayet güzeldi, çok hafif bi tadı var içerken ve içtikten sonra rahatsız etmiyor

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Rebel20

Rebel20 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Kreatinini kapsül olanını hala kullanıyorum etkisi gayet güzel hatta ötekilerinden iyi bile diyebilirim.Protein tozuna biraz daha tatlandırıcı koyup tadı iyi bir hale getirmişler önceki çok kötüydü bu daha iyi en azından içiliyo.

7. emreozgun479

emreozgun479 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    ben yulaf ezmesine katıyorum ama artık çekilmiyor anlamadım sade suyla içerken sıkıntı yok antrenmandan sorna ama yulafla igrenc oluyor :D

8. yaibo

yaibo Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    ürünü bugün aldım elime geçti daha doğrusu. ürün tadı güzel yani öyle denildiği gibi kötü değil. izole olanı aldım. güzel yani hafif bir tadı var burada genrise tatlandırıcıyı az koyarak bence iyi yapmış. izole içeriği güzel 30da 29 gr( ham 21gr) şahsen şuan 200 tl aşağıda izole yok özellikle 70 servis olan 230 tl civarnda. varsın ülkemiz kazansın bana kalırsa. Bcaası cıkınca denemek istiyorum eğer fiyat iyi olursa. Glutamşne ve Creatine almayı düşünüyorum

9. brkucr

brkucr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Bir cok iyi markanın bile suan %96 ham protein seviyesi görmedigim halde bir yerli markanın nasıl oluyorda %96 oranına sahip oluyor anlamıyorum ve biriside adam gibi acıklama yapıp evet dogru demiyor iyi ürün vsvs sadece bir cok insanın bu ürünü alıp denedigini yazıyor okadar
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Ağustos 2015 ---
    Pardon 72.8 protein ORANI

Son düzenleme: 14 Ağustos 2015
  10. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Bakanlığın yapmış olduğu protein analiz sonucu ve Polis teşkilatının tercihi olması az çok bir fikir vermiyor mu ? Hem diğer ithal ürünlerin hammaddesinin nereden temin edildiği ve kalitesi hakkında bir bilgi var da bir tek Genrise'ınki mi bilinmiyor ?? Kreatini kullanan da sorun üründe mi yoksa kendisinde mi bir zahmet firmaya mail atıp sorsun

11. Rebel20

Rebel20 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    ben burdaki yorumlarda kreatinde sorun olanı görmedim tam tersi öteki ürünlerden alamadığım etkiyi alıyorum diyo arkadaş yanlış okudu herhalde.

12. brkucr

brkucr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Teşekkürler cevabın icin polis teşkilatinin tercihi oldugunu bilmiyordum okadar baktım görmedim eyvallah :)
    Dikkatli baksaydın ozaman :) Proteinle kreatin aynı sey mi ben kreatinle dogru dürüst burda yorum yapanı görmedim kullanmadıkları icin olabilir mi ?

13. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    yabancı ürünlerin bildiğim kadarıyla dergilerden okuyoruz 6 firma halen davalık 1 i ceza yedi diye yazıyor faceden bile abone oldunuzmu bilgiler yabancı dergilerden akıyor genrise whey proteini hollandadan alıyor tadıda bilerek tatlı yapmıyor amerikan malları zaten karbonitratlı diyet için bir kaç ürünü var hatta profesyoneller kullanmıyor bile bazen reklam amaclı videolarında var o kadar profesyonel olmayan bir vucutcunun zaten whey proteine ihtiyacı bile yok testo protein sentesini artırıcılar bunlar devreye girdimi yıkım olmasın diye terçih edilebilir yoksa creatin bile işinizi görür boy ve kilo oranında protein aldığınız zaman yeterli olacaktır gerisi zaten şişirme ürünler size tatlı içebileceğiniz ürün vermek o yüzden vucut geliştirme zor bir iş yarışma yapın ondan sonra netleşir kafanızda her şey :)

14. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.366
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    genrise ın whey in hammaddesini hollandadan aldığı bilgisine nereden ulaştın?

15. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    sadık beyden

16. brkucr

brkucr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    valla bende yeni zelanda ve amerika diye biliyordum

17. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    parti parti mallar her ülkeden gelir amerika gibi çinden bile alabilirsin nerede fiyat uygunsa

18. Rebel20

Rebel20 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Amerikadan hollandaya geliyomuş genriseda ordan alıyomuş diye biliyorum.

19. brkucr

brkucr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Bu arada izole olanıyla normal olanı arasında %1 oynuyor sanırım ben mi yanlıs gördüm yoksa cünkü sitesinde %72.8 izolede yazıyor instant lab sonucunda ise %71.7 yazıyordu %1 oynuyor sanırım ?

20. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.366
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Protein miktarinda bir fark yok. Dogru bakmissin. Fark sindirim sureleri. İzole whey konsantreye gore daha hizli sindirilir. Fiyat farki bu sebeple.. Ama hizli sindirilecek diye bu kadar fiyat farki odemeye degmez. Ha para sorun degilse izoleyi alabilirsin.

Sayfayı Paylaş