Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    kolestrol wheyde çok az var diye bilmiyorum ama bence korkucaksan tavuktan kork korkunç kolestrol vardır göğüsde hemde :) bu yüzden vucut geliştirme yapanlarda kolestrol hep yüksek cıkar koku sanırım bu kıvam veriçilerden dolayı geliyor ben o yüzden eskiyi çok seviyordum o peynir tadı çok hoşuma gidiyordu

2. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Genmass kullanan var mi peki,idman sonrasi iyi gelir gibi

3. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    ürünün fiyatı uygun, testleri ortada, bu sebeple ürünü övüyorum. hesap kendi hesabım ve 6 yılda bir çok farklı marka denedim.
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Eylül 2015 ---
    genmass'ı ben de merak ediyorum

4. brkucr

brkucr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    test yapıldı diyorsun savunmadan önce düsün sen mi yaptın arkadaşım testi tövbe tövbe yazmak icin yazıyorsunuz resmen

moothy bunu beğendi.
  5. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Sen kan verdiğinde laboratuvara girip analizini kendin mi yapıyorsun arkadaşım?

Taarruz bunu beğendi.
  6. sharlon

sharlon Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşım tarım bakanlığı yapıyor testi. adamların sayfasında raporlar var. hepsi resmi evrak. sende saldırmadan önce bir düşün bence. yargısız infaz yapıyormuşsun gibi geldi bana? haksızsam söyle lütfen!!

moothy bunu beğendi.
  7. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma bak arkadaslar bilgi sahibide yaptilar seni tesekkur et

8. brkucr

brkucr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    bencede teşekkür etmeliyim
    zaten size bakanlıga gönderdigi tozu gönderdi tövbe tövbe ya adamlara bak nasil savunuyorlar ya kan testine kendi kanımı veriyorum git aldıgın tozu saglık bakanlıgına yaptır lab testini aynı cıkıcak mı bakalım bilmeden etmeden konusuyorsunuz arkadasım ya sanırsın kendi markası ben marka savunmuyorum savunmayacagımda sadık bey bu kadar savunmadı

9. Rebel20

Rebel20 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    kullanan arkadaşlar içtikten sonra shakerin dibinde Farklı farklı kırıntı gibi şeyler oluyomu?

10. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Kendi sorduğunu kendin cevaplamışsın zaten, mesele senin metabolizmanla alakalı işte, sana gaz çıkartmadı diye ürünü kötülemek nasıl bir mantıktır !
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Eylül 2015 ---
    Güzel kardeşim daha önce de yazdım, eğer bir iddian varsa ispat edeceksin durduk yere firmayı karalamanın trollemenin alemi yok ayrıca bakanlık ihbar üzerine gelip üründen örnek alıyor, firmadan bana güzelinden bir örnek gönder demiyor.

Son düzenleme: 2 Eylül 2015
    Taarruz ve TIME bunu beğendi.
  11. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    bu konuyu aslında en güzel ithal ve yerli markaların ürünlerinin üzerlerine hangi whey fabrikasından aldıkları yazmalı yoksa ben ithal ürünlerede güvenmiyorum özellikle türkiyedekilere amerikandan gelen malla türkiyedekiler arasında fark var değerler aynı değil mesela ithal ama nerden ithal geliyor buda önemli nıke alıyorsun biri başka biri başka ülke amerikan nıke la türkiyedekiler çok farklı aynı kalite bile değil

12. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Arkadaş bilmeden etmeden konuşuyorsunuz diyor ya, muhtemelen kendisi evde tozun testini yaptı. tarım bakanlığı falan test yapmış tarım bakanlığı da kim? hem güzel tozları kendilerine saklıyorlar bize hep kötülerini yolluyorlar bu genrise'de. bence hepimiz amerikan ürünlerine 2 kat vermeye devam etmeliyiz.

komutantopatan ve BamBam16 bunu beğendi.
  13. Hasan Korkmaz

Hasan Korkmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    700 gramlık çilekli ve kakaolu almıştım deneme amaçlı memnum kaldım gelişimime katkısı olduğunu düşündüğümden 340 tl ye 4 kutu 2100 gram kakaolu whey aldım memnunum shaker dibinde kırıntı kalmsın istiyorsan önce su sonra toz koy ve çok çalkala iyici karışsın :)

14. serkansarımaden

serkansarımaden Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    elektrik
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar bu ürünleri sağlık bakanlığı onaylaması gerekmiyor mu ? tarım bakanlığı nedir ? Hep kafamda kalmıştır bütün supplementler tarım bakanlığı onaylı

15. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Bunlar ilaç değil ki Sağlık bakanlığının denetimine girsin, gıda takviyesi oldukları için doğal olarak Tarım bakanlığı onay veriyor.
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Eylül 2015 ---
    Evet doğru diyorsun ayrıca genrise benim avantamı da göndermedi daha, o kadar firmanın reklamını yaptım bir de

TIME bunu beğendi.
  16. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    türkiyede denetim yok bütün bakanlar onaylasa güvenmem yoksa dışarda yediğimiz toz toprak içinde satılan dönerleri daha kontrol edemiyor ülke mesela açıkta meyve suyu satıyor büfeler almanyada satsana bakıyım ne oluyor biz bu kontrol olaylarında çok gerideyiz dahada bu iş düzelmez yormayın böyle bakanlık onayı filan diye bide alıcaksanız avrupa malı toz alın adamlar bu işi hem denetliyor hem sağlıklı çok kaliteli supplementleri amerikan tozları sonra gelir amerika bile denetleme yapıyor deli gibi mahkemelikler yıllardır sonuca bağlıyamıyorlar kapatmakta işlerine gelmiyor firmayı acıkcası bu konularda amerikayı al türkiyeye vur türkiyeyi al ispanyaya vur :D

17. Rebel20

Rebel20 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    çileklinin tadı süt ve suyla nasıldı?

18. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Cilekli var bende cok yumusak lezzetli tadi var

19. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    bende çilekliyi beyendim sütle çok güzel oluyor ben laktozsuz sütle içiyorum yoksa whey bide süt beni mahvediyor gaz yönünden :)

20. Rebel20

Rebel20 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Suyla nasıl peki antremandan sonra suyla içtiğim için daha önemli çileklisini almayı düşünüyorum

Sayfayı Paylaş