Evliliğim Bitiyor Kilom Yüzünden

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve arıtlıkız tarafından 11 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 55 üye.
  1. arıtlıkız

arıtlıkız Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FOTOĞRAFÇI
    Yer:
    BARTIN
    öğünlerimi devamlı süt peynir ve ızgara olarak tüketmekteyim sebze yemeklerinide elenilaycığımın verdiği kaşık ölçüsünde yemekteyim ve öğün kaçırmadıkça ve ara öğünlerimi yedikçe açlık hissi duymuyorum

bu akşam 1 parça baklava büyüklüğünde pişmaniye yedim zannediyorum onun zararı olmaz canım çok çekti ama azmediyorum arada bir kaçamak olsada dozunu bırak kaçırmayı dozunun yanına bile yaklaşmıyorum sadece dil tatlaması yapıyorum

birde şunu duydum bazı kişiler yedikten sonra yediklerini çıkartıyorlarmış bu ne kadar sağlıklı bir durum tabilki bilemem neyse ben öyle bişi yapmıyorum

ama yaz ayına incecik girememde inceciğe yakın gireceğim kaslarım kemiklerim çok kalındır benim zayıflasamda kaslı biri gözüküyorum ama zayıflayamda razıyım :)

bi ara ben hani lahana suyu konusu çıkmıştıya o lahananın suyunu içiyordum günde 1 litre ama onun hiç faydası olmadı geçtiğimi z kış ayında uygulamıştım

ya bişiler buldum sizlede paylaşmak istiyorum

Bilgi : Bu Hareket 2 X 25 Defa Yapılmalıdır.
    Bilgi : Bu Hareket 2 X 25 Defa Yapılmalıdır

Bilgi : Bu Hareket 2 X 25 Defa Yapılmalıdır

bu yaralı bilgileri uyguladığım hareketleri buraya koydum umarım sizede faydalı olur

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Aralık 2008
    cherokee ve yiğitcanharmancı bunu beğendi.
  2. ciara

ciara Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    sakın yediklerini çıkarma gibi bir şeyi aklından bile geçirme lütfen
    midendeki asit yemek borusuna boğazına ciddi tabribatlar yapabilir
    yüzündeki kılcal damarlar çatlayabilir
    çok tehlikeli ve bunu kendi isteyerek yapanların yanında
    psikolojik olarak yapanlarda var
    kesinlikle psikiyatrik yardım alınması gereken bir durum

3. arıtlıkız

arıtlıkız Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FOTOĞRAFÇI
    Yer:
    BARTIN
    ciarcım sağol ben yapmıyorum zararlı olduğunu bilmekteyim sağlıklı verebiliyosam ne ala sağlıksız vereceğime bu şekilde kalırım daha ii :) ama sağlıklı bi şekide yola devam

4. arıtlıkız

arıtlıkız Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FOTOĞRAFÇI
    Yer:
    BARTIN
    herkesin yılı şimdiden hayırlı olsun

herkese yeni yıllarrrrrrrrrrrrrrrr

5. batuhaha

batuhaha Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kac kilo verdin merakk etiimm hadii bakalım umarım baya bi vermişsindir

6. kafkasay

kafkasay Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    seninle aynı durumda olan bir erkektim bir zamanlar. sana söyleyeyim ne yapacağını ki bu zaten kesin çözümdü benim için ve başarılı oldu. hergün en az 2 saat hızlı tempoda yürü ve bunu enfazla 2 ye böl. mesela bir saat sabah bir saat akşam yürümek gibi ben sabah ve akşam işe gidiş gelişlerde araba kullanmayı kesmiştim. sabah ve öğlen yemeklerinde hergün aynı şeyi ye ve sadece akşam yemeklerini değiştir. ayrıca mutlaka ara öğün olarak bir elma veya bir muz veya 50 gr ceviz yiyiyordum saat 11 de birkere. ve saat 16 da birkere olmak üzere ara öğünlerini sakın kaçırma. örneğin ben sabahları sadece bir simit ve ayran yiyiyordum hergün saat 11 de bir elma öğlen bir çorba ve bir ıspanak saat 46 da 50 gr ceviz akşam yine çorba ve çok az bulgur pilavı veya doğru şekilde pişirilmiş makarna. hergün mutlaka bir kupa acı nescafe iç. bol su iç. ve sakın yürümemek için bahane üretme hergün ne olursa olsun mutlaka 2 saat yürü dışarıda. göreceksin ki 3 ayda neler olacak. ben bu şekilde 1 ayda 8-10 kilo kadar verdim şuan sporada başladım ve zayıflamanın yanı sıra vücudumda güzelleşti. bence dene ama dişini iyi sıkmalısın sakın tatlı yeme. zaman zaman kendini halsiz hissedeceksin moralin bozulacak böyle zamanlarda 3 ay sonrasını düşün yada benim yaptığım gibi internete gir zayıf ve güzel vücutlu kadınlara bak emin ol o an moralin düzelecek ve azim gelecektir. benim duvarımda rende gibi karın kasları olan bir erkeğin posteri asılıydı sende öyle yapabilirsin .

benekli bunu beğendi.
  7. arıtlıkız

arıtlıkız Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FOTOĞRAFÇI
    Yer:
    BARTIN
    Uzun aradan sonra herkese merhabalar :)
    arkadaşlar 2 ayda 75 kiloya düştüm yani şuan boyumdan sadece 5 kilo fazlam var oda artık mühim değil
    2 ayda 20 kilo vermenin heycanını yaşıyorum ve bu şekilde devam edeceğim artık
    sadece şekerli yiyeceklerden uzak durmak ve çayı şekersiz içmek işe yaradı hamur işi yedim ama kararında yedim düzünli beslenmek gerçekten kilo verdirdi

bu arada bu gün mahkemem vardı eşimle mahkemeye girdik ben evet boşanmak istiyorum dedim ama eşim bu sefer boşanmak istemiyor :) işler tersine döndü demekki diyorum erkekler için ( buna her erkek dahil değil ) güzellik çok önemliymiş ve en zor anlarımda yanlız kaldım eşim netimi kesti tel. kesti zamanla hepsini yaptım :) ve şimdi kendime güvenim tam

en önemlisi ben bu işi başarırım demekmiş azimle ben başardım 5 kiloyuda mühim görmüyorum artık boyum 170 kiloda varsın olsun 75 :)

ama inanın çok mutluyum allahım bidaha zor günler yaşatmasın kilomdan dolayı hekese iyi akşamlar :)

8. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Sizin adınıza sevindim, azimin karşısında hiç bir engel duramıyor. Ancak eski alışkanlıklarınıza dönmemeye dikkat edin. Buda bir çok insan için sigarayı bırakmak gibi birşey oluyor. Once sigarayı bırakıp, sonra dayanamayıp tekrar baslamak gibi. Sakın bu hataya dusmeyın.

Sağlıklı beslenme ve egzersiz birazda azim.

Duke bunu beğendi.
  9. kujum

kujum Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38

senin adına çok sevindim,2 ayda 20 kilo vermek çok ciddi,kilo verme azmini şimdi bir arkadaşıma gösterecem,inşallah böyle devam edersin;)

10. ciara

ciara Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    tebrik ediyoruz seni:)
    şimdi işin en kolay kısmı bitti
    geldik en zor kısmına
    gelecek 2-3 içerisinde bu 20 kiloyu tekrar almaman:)

11. batuhaha

batuhaha Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    cokk iyi olmusss seninn adına sevindimm bence birazdaha dayan manken gibi oll bide ole cıkkkk kocanın karsısına:) delirsinn ..
    cokk iyi ya

12. benekli

benekli Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    tebrik ederim.yanlız benim merak ettiğim bu kadar kısa zamanda o kadar kiloyu nasıl kaybettiğin?bundan sonrası daha önemli bence asıl şimdi çaba göstermen gerekecek.kolay gelsin...

13. zahir

zahir Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    senin adına çok sevindim..yazılarını kudukça işte bayanların azmi dedim:)

eşin seni kandırmaya ikna etmeye çalışacaktır sakın kanma canım,resmen terbiyesiz bir insan eşin,erkek denilmez böylelerine..Bir erkek herşeyden önce kadınına değer vermeli saygı duymalı,zor durumunda yardımcı olmalı,seninki ise senin zor durumunda elinin tersiyle itmiş seni.çok sinirlendim!!! Eminim incecik olunca çok daha iyilerini, sana her durumda değer vereni bulacaksın..sakn o eski eşine dönme,bugun seni kilon için yardım etmeyıp bırakan,yarın allah korusun kaza geçirsen ayağın tutmasa o zaman da bırakır...

Allah yardımcın olsun canım:)

14. gokhan0322

gokhan0322 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    çok doşru söylemişsin.

15. Rakbenam

Rakbenam Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    !zm!R
    İlk başlığı açtığın günleri hatırlıyorumda,,, hakkaten helal olsun. 20 kilo çok ciddi bi rakam. Umarım disiplini bozup geri almazsın.
    Bundan sonra kilo kaybı çok zor olucaktır 2 ayda verdin 20 kilo ama o 5 kiloyu 2 ayda zor verirsin bu böyledir..
    Şimdi sıkılaşma zamanı spora ve düzenli beslenmeye devam et.

16. Duke

Duke Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    gercekten helal olsun 2 ayda 20 kilo cok ciddi bir miktar,
    ancak yinede 1 ayda 4kg dan fazla verilmesi saglik acisindan problem teskil edebilir diye okumustum. Kalp acisindan ozellikle. Eger imkaniniz varsa bir doktora kontrole gitmenizi oneririm.

Tam olarak hatirlayamasamda, aklimda kalan kadariyla;
    Kalp belli bir kutleye sahip vucut icin calisirken, ani kilo verimi ile kisa bir sure icinde sok yemis gibi olabiliyormus yanilmiyorsam. Soktan kastim siz 100 kg a yetecek basincta kan gonderirken, 70-80kg a dustukten sonra birden basinc azaltmasi gibi birsey yapmaniz gerekiyor gibisinden (ornek tamamen hayali bir ornektir, konuyu aciklamaya calistim). Ve bu yuzden basta aritmi olmak uzere ciddi rahatsizliklara neden olabilir diye okumustum yanilmiyorsam.
    Ama dedigim gibi; tam olarak hatirlayamiyorum, ve bir doktora(ozellikle kalp doktoruna) bir kontrole gitmeniz ve kilo verme durumunuzu ve bunun sure araligini belirtmeniz sagliginiz acisindan son derece mantikli bir hareket olabilir diye dusunuyorum, yinede karar sizin.

Elde ettiginiz basari icin tebrik eder, saglikli ve mutlu bir hayat dilerim,
    saygilar

17. o0angel0o

o0angel0o Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    güzel sanatlar
    Yer:
    istanbul
    arıtlıkız açmış olduğun bu başlığa tesadüfen rastladım ve bir solukta bütün mesajları okudum
    her şerde bir hayır vardır derler ya seninki de sanki öyle olmuş
    azminden dolayı seni tebrik ederim thums:
    umarım bundan sonraki hayat mücadelende tek sorunun 5kilo fazlan olur
    herşey gönlünce olsun :D

18. bodypower34

bodypower34 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    bütün bir bölümü okudum gercekten cok sevindim insallah gerisinide verisin ancak bundan sonra daha dikkatlı olman gerekecek verdiklerini alman daha kolay cunku arkadasım allah daimi mutlu etsin insallah bir cocugun olur ve mutlulugun pekişir saygılar

19. pitbull star

pitbull star Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bilgisayar yazılım
    Yer:
    soğanlık
    bastan sona kadar hepsini okudum sen gerçekten çok güçlü ve azimli bir insansın ins böle devam edersin arkadaslar yorumlarınıza saygı duyuyorum tamamen benim dusuncemdir bir an önce hayatını duzelt derim ve seni bukadar kötü zamanında yanlız bırakanı suan güçlyken azimliyken sende onu bırak yakında yaslılık var ozamnda aynı sey olmasın kçib gerçekten okurken hayran oldum azmine ........

20. suleymanbudak06

suleymanbudak06 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ana genel anlamda bır dıyet onerebılırım sabah yumurta haslama beyaz yagsız beyaz peynır tuzsuz yesıl zeytın dıger ogunlerde sebze semze yemeklerı meyve(uzum ıncır hurma muz harıc) yemekler olabıldıgınce yagsız yag konulacaksa sıvı yag zeytın yag olabılır. patates haslama pırınc lapa tavuk gogsu suda haslama cok az kepek ekmek gun ıcınde ac kalmıyoruz cok ta doymuyoruz.ama bunun yanında en onemlısı yuruyuslerdır eger ımkann varsa bol bol tempolu yuru sakın kosma sadece yuru bunun yanında bır tafsıyede daha buluna bılırım bu kılo vermenı cıddı boyutta hızlandırır L CARNITINE IGNE VAR ECZANELERDE SATILIR ZOR bulunur. eger bulursan haftada bır tanede ondan vurdur uc ayda manken gıbı olursun ıgneyı haftada 1 enfazla2 tane vurdurabılırsın o ıgneden bırde yatmadan once bır kase yogurt yogurt ye sakın un yag seker ve mamullerını vucuda sokma kuruyemıs kızartma kısaca ıcınde yag seker bulunan hersey yasak unlu yıyeceklerıde kes tuzuda olabıldıgınce azalt Allah gonlune gore versın yolun acık olsun

Sayfayı Paylaş