erkeklere bir kaç sorum var

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve derin_aker tarafından 10 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 31 üye.
  1. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    @Yaver27 ve @Canuck ;

Polemik içerikli ve konu dışı mesajlar forum kurallarına aykırıdır. Son ikazdır!

2. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Tanimadiginiz kisiler icin bos laflar yapmayin yaver abi benim tanidigim harbi adamlardan. kendi kendine triplere girmissin neyi kanitlama cabasindasin. Senin bos laflarindansa yaver abinin anilarini dinlemek daha anlamli.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

derin_aker bunu beğendi.
  3. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    teşekkür ederim sözlerin için, bilmukabele :)
    şimdi , hemen hemen hepimiz, o ayrıldığımız kişinin bir süre sonra yediği naneleri duydukça, gördükçe, sırf arkadaş çevremize kendimizi kanıtlamak için ya da egomuzu tatmin etmek için, aynı naneleri yeme yoluna gideriz. ya da deneriz. "hahay, ben istersem elimi sallasam ellisi, ondan daha iyisini bulurum" moduna gireriz. aman deyim, sen olağanın dışına çık, bu yola girme. gerçi bunu yapmayacak kadar aklı başında birisin ama, neticede insanız işte. isteyen istediği naneyi yesin,, isteyen istediğini söylesin. şimdi ortak arkadaşlarından biri gelecek, "kız seninkisi hemen başka birini bulmuş biliyo musun? eller aya sen yaya" gibisinden konuşacak. ben eminim ki sen gerçekten elini sallasan ellisi gelir ama, bu süreçte mantığı kaybetmemekte fayda var. her kim ki sırf terkettiği sevgilisinden geri kalmamak için bir yola girmişse, hüsranla sonuçlanmıştır.

derin_aker bunu beğendi.
  4. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    bilhassa efenim, hiç oralara girmiyorum girersem de onun yediği haltlar yüzünden değildir.elimi sallasam ellisi mi bilemem denemedim :) bu işler öyle inat uğruna girilecek şeyler değil.akrep burcu olmama rağmen asla yapmadım yapmam da herhalde bu saatten sonra:)
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Aralık 2014 ---
    ayrıca bir şey eklemek istiyorum : ben kadınlar böyle ağız dalaşına girer sanıyordum yanılmışım.bence kimse yüzünü bile görmediği bir insanla dalga geçmesin.kimse kimseye uygun değil zaten.yaver abinin bakış açısı da bana uymuyor mesela ama dalga geçilecek bir durum göremiyorum ben.egoları yarıştırmayın yazık.herkes herkesi sevmek zorunda değil ama saygı duysun.üstelik böyle bir forumda..

Yaver27 bunu beğendi.
  5. pwii

pwii Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Yaver27, bence de adam haklı. Benim senin hakkında şahsi düşüncem, her konuda çocuk gibi mesajlar atıyorsun. Senin yaşındaki biri daha olgun davranmalı, gerektiği yerde mesaj yazmalı, çocuk gibi mesajlar atmamalı. Sanırım bir de yaşından dolayı kendini bu dünyada daha bilgili, tecrübeli görüyorsun ama olay yaşla bitmiyor :)

Canuck bunu beğendi.
  6. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    bu forumda bana 2 kişi daha "çocuk gibi mesajlar atıyorsun" demişti, açtıkları konulara baktım, ikisi de 14 yaşında idi. işte bunun adı yetenektir. istersem 14 yaşındaki çocuk gibi olurum, istersem 85 yaşındaki dede gibi olabilirim. bu tamamen insanları anlamak üzerine kurulu iletişim yeteneğimden kaynaklanan bir durum :)

7. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Bencede sen her konuda bilgin olmadigindan yaver abiyi kiskaniyorsun. Hayir neresi cocuk gibi goremiyorum sana bu cocukca gelmesi icin profesör falan olmalisinki hic sanmiyorum. Kendini yaşından dolayi olan bi tecrübesi var zaten ama o tecrubesi, bilgisi az olsa zaten yorum yazamaz konusamaz oyle degilmi, yok olay yasla bitmiyor bilmem nolmuyor kendi kendinizi bi halt gibi yorum yapmayin bari saygisizlik etmeyin. Aksine okuyup bişeyler öğrenmeye calisin aylaklikla yol bulunmuyo.

8. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    yahu mevcut başlık, hanım arkadaşımızın biten ilişkisiyle alakalı, içinde bulunduğu kategori ise "dertleşme"... forumun bütününe baktığımızda, "badyforum" yani mekik, şınav, dambıl, makarna et, tavuk, süt vs... bahsettiğimiz konular bunlardan başkası olamıyor.
    ne ülke yönetiminde, ne ışid-ypg savaşından, ne birleşmiş milletlerden, ne avrupa birliğinden, ne mikroekonomiden, ne makroekonomiden, ne gsmhdan, ne kişi başı milli gelirden, ne türkiye dış politikasından, ne ermeni meselesinden, ne zorunlu osmanlıca dersinden, ne atanamayan 320 bin öğretmenden, ne yeni güvenlik paketinden, ne somadan, ne ermenekten, ne partilerin özerklik talebinden, ne hava kirliliğinden, ne küresel ısınmadan bahsetmiyoruz. hepi topu tavuk ve yumurtanın içindeki protein ile, antrenman sitemlerinden ve aşk ilişkilerimizden konuşuyoruz :) 45 yaşında abimiz ile, 12 yaşındaki kardeşimiz ile konuşup tartıştığımız ortak konu, dambıl, tavuk , yumurta.
    hayır yani nasıl bir ciddiyet, nasıl bir üslup, nasıl bir birikim bekleniyor merak ediyorum. e 45 yıllık spor hocası da değilim ki ona göre davranayım. gelmişim buraya, dertleşiyoruz.
    haa, eğer başka platformlarda, bilgi birikimin konuştuğu , bildiğiniz yerler varsa, facebook ya da başka forum siteleri, eyvallah, oturup her türlü ciddiyet içinde tartışırız. gerçi bugüne kadar bulunduğum her sayfadan adminler benimle başedemedikleri için yasaklama yolunu seçtiler ama, kendine güvenen varsa yine deneriz. oturup makroekonomik göstergelerden girer, mikroekonomik yansımalarından çıkar, kişi başı milli gelirin ekonomik büyüklük karşısındaki oranı üzerinden fikir alışverişi yaparız her türlü. :)

derin_aker bunu beğendi.
  9. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    burası vg sitesi öncelik tabiki vücut geliştirme olacak konu dışı ve dertleşme bölümündede çeşitli konularda konuşulabilir ama biz tartışmayı bilmiyoruz az bilgi ile bolca küfür hakaret ederek tartıştığımızı sanıyoruz çeşitli sitelerde görüyoruz bunu zaten gel gelelim bir kişinin esprili yorum yazması çocukça gelmemeli ki bazı yorumlarda çok espirili yorum yazan üyelerin çok ciddi yazdığınıda gördüm açıkcası boşuna burada çıkış yapıp ortamı germeye gerek yok asıl bunlar çocukça oluyor konuda nereden nereye geldi

frodobagins000 ve derin_aker bunu beğendi.
  10. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    daha küçükler yaş ilerledikçe öğrenirler tartışmayı veya tartışmaktan kaçınmayı.hayatta başka yorgunluklar yaşadıkça insan, tartışmaya bile girmek istemeyip işi şakaya vurabiliyor..bunlar ciddi meseleler değil öğrenecekler abileri kafalarına vura vura öğretirler adama.

11. Canuck

Canuck Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    agiz dalasina giren yok benim forumlarla falan da isim olmaz uye degilim hicbiyere sadece bilgi amacli okurum. ama okurken sirf caferin mesajlari dikkatimi cektigi icin uye olayim dedim. ben 13 yasinda sivilceli ergen pis bir bebeyken forumlara girip boyle delikanliyim adam doverim temali mesajlar yaziyodum, 32 yasinda ayni olayi yapip ego tatmini yapan adamla ne agiz dalasina gireyim,acirim sadece. bizim olayimiz "bully beatdown".:D forumu cok ciddiye almayin burda delikanlilik hikayeleriyle kendinizi mutlu etmeye calisacaginiza hayatinizi guzellestirin bence guzel insanlar.
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Aralık 2014 ---
    su konuya da deyineyim. belki biraz acayip gelecek sana ama, her insan cevresine kendini kanitlamak icin takla atmaz, egosunu tatmin etmek icin hic bir yola girmez, olagan da bu degildir. senin cevrenin olagani bu ise kendisiyle barisik olmayan kompleksli insanlarin icindesindir demektir. Kendinden emin olan insan, kendini seven insan cevreme kendimi kanitlayim, vay ayrildigim sevgilime sekil yapayim diye acayip acayip islere girmez, normal bu degildir bu olmamalidir. kendisini seven insanlar olmaya calisin. o ne demis bu ne demis o ne der bu ne der diye 2 gunluk omrunuzu curutmeyin. kendinizi mutlu eden isleri yapin. bir kisinin degerini o kisinin kendisi belirler. komplekslerinizden siyrilin guzel insanlar

Son düzenleme: 10 Aralık 2014
  12. pwii

pwii Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    :)
    Yok yahu ben sadece fikrimi belirttim. Polemiğe girmeyi amaçlamadım, zaten diğer mesajlara cevap yazmıyorum gördüğün gibi :)

13. Canuck

Canuck Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    senin yaver abini kim niye kiskansin Allasen? yaver kim tam olarak? delikanlilik naralariyla adam dovucuyum ben sovlariyla abuk kubuk mesajlariyla benim ilgimi cekti kendisi onun sayesinde uye oldum 2-3 mesaj yazayim diye. ben de mi kiskaniyorum yaver abini? :D yaver abinin acayip mesaj yazdigini gormek icin profesor mu olmaya gerek var? yasla tecrube geldigini mi zannediyosun?ot gibi yasiyan, vizyonu dar, hayatinda anadoludan cikmamis bir dolu bos adam var. bunlar mi sana tecrubelerini aktaracak? bilgisi az olsa yorum yazmazmis yok yaaaaa. en cok konusan yorum yazan adam bos adamdir, hayatinda 2 dumbell kaldirmis adam sayfa sayfa oneri yaziyor, kendini isin piri gibi gosteriyor, " bilgisi az olza yorum yazamaz konusamaz" mantigiyla onu da bi naneneden bi sayalim? anladigim cok gencsin toysun ama cafer abini yikayip yaglayicagina kendin biseyleri sorgulamayi duta dut demeyi ogren toy kardesim.

14. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Yaver abinin bilgisine laf ediceginize kendi bilginizi konustursaniz inanin daha cok ilgi cekersiniz. Daha insanların isimlerini telaffuz edemiyosunuz burada lak lak ediyosunuz. daha demin yas tecrube degil diyosun burada bana gençsin toysun diyosun sen hayatin da ne tecrübe yaptin onu gostersene milletr atip tutucagina. Cok yazan bos adamdir mantigiyla yasiyosun her konuya cene caliyosun. Bilgiyi almak istersen alirsin istemezsen sorgulama gibi bi keyfin yok begenmiyosan kapi orasi deyiminin yeriyse. Yani hergun tonla dambill kaldirinca adammi oluyosun benim anliyamadigim. ozaman sampiyonlarin antronorleri neden minnacik herifler 2 dambil kaldıramamisda sampiyonmu cikarmis. Kendinizi herseyi sorgulayan felseci mantigindan kurtarin!!

15. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    bak şimdi anadoludan çıkmamış adam diyemezsin orada dur bence.vizyon dediğin nedir? kime göre neye göre? çok sorgulayınca bir şey olmuyor antidepresanlarla hayata tutunmaya çalışıyorsun olan bu.anadolu dediğin yere gidip bir baktın mı hiç hayatında? görmeden bilmeden kime yorum yaptığına dikkat etmen gerekiyor.git bir anadolu insanıyla otur sonra konuş burada.vizyonunu sevdiğim..

Created By Loss bunu beğendi.
  16. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    anadolu candır, canandır... hepinizi anadoluya , özellikle gaziayıntap'a beklerim arkadaşlar. baklava da ısmarlarım, valla bak.. çok güzel baklavamız vardır. pahalı ama, sizden kıymetli mi yaw?

swepturex, derin_aker ve Created By Loss bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş