emclord00 bir ektemorf hikayesi, ( before- after )

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve emclord00 tarafından 21 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 67 üye.
  1. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    teşekkürler :)

2. Makedonski

Makedonski Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Izmir
    Emclord00- Dostum eski ozel mesajlarini silebilirmisin bir sey konusmak istiyorum seninle.

Son düzenleme: 16 Haziran 2013
  3. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    hallediyorum şimdi

4. Makedonski

Makedonski Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Izmir
    Sanirsam ozel mesaj gelmedi sana. Facebook'tan mesaj yolladim diger klasorune dusmus olabilir oradan iletisime gecersek daha saglikli olacak konuyu kirletmemek adina tesekkurler..

5. mehmet27

mehmet27 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar. sitede yeniyim nereye yorum yazacağımı tam olarak bilemedim. 1.77 boyunda 71 kg ağırlığında bir ektomorfum.. antrenmanımı nasıl yapmalıyım. tekrar sayısı az fakat ağırlık fazla mı olmalı.

6. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    forumda pek online olmuyorum açıkcası sınav hazırlığı içerisindeyim. bakacagım mesajlara cok mesaj geldi :S
    Beslenme bölümünde aradıklarını bulabirsin. benim antrenman stilim çok farklı. ama genelde az tekrar max agırlık girerim. mesala 8 8 6 6 kolda. gögüste 12 8 8 6 4 (max agırlık ) gibi kolay gelsin

7. bodyci55

bodyci55 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    en çok merak ettiğimde salon psikolojisi ilk başladığında salonda çalışırken neler hissettin

8. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    ilk başladığımda çekindiğim ve kendimi ezik hissettiğim için akşamları salona gidemiyodum. erkenden gidiyordum boşken. birgün aksam gittim ve herkes bana bakıyordu o günden sonra birdaha akşam gidemedim ama dahada çok hırslandım.

3-4 ay sonra beni o aksam görenlerden biri ( tayfun abi ) bana dediki o aksam herkes sana acımıştı iyi toparladın ama aferim falan gibisinden bi konusma yaptı.

şuanda ise herkes bana imrenen gözlerle bakıyor. defineliğime sahip olmak isteyen çok kişi var. yani bu sabır meselesi. vucudum cokmu iyi? ben hiç beğenmiyorum yeterli gelmiyor. ama eskiye nazaran çok iyi ve beni beğendiklerini biliiyorum.

başlarda nasıl bir istek ve azimle başladıysam o salona gitmeye devam ettim bilmiyorum. ama iyiki gitmişim. bence gym ' e girerken egolarınızı duygularınızı dısarda bırakmalısınız 1 saatligine başka biri olmalı ve antrenmanınızı yapıp cıkmalısınız. ben böyle yaptım başardım

Tknrn ve bodyci55 bunu beğendi.
  9. imperial93

imperial93 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13

sabır ve disiplin en önemli 2 şey. ektomorflar genelde endomorflar ve mezomorflara imrenirler, kendi vücutlarından ve zayıflıklarından memnun olmazlar ama ben bir ektomorf olarak memnuniyet duyuyorum çünkü disiplinli bir şekilde çalışınca yunan tanrısı gibi vücut yapılıyor, mezomorftan daha estetik buluyorum

10. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    Benzetmene hayran kaldım :D

ve evet definelik açısından şanslıyız.

11. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Kardeşim son halini merak ediyorum açıkcası. Yeni fotoğraf var mıdır ?

12. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    eklerim kardeşim yarın cekilirim .)

13. flyod

flyod Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    bakü
    beklemedeyiz emclord00

14. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    Yalnız çok saçma sapan yorumlar atılmış bence baya başarılısın bende 50 kg ilen başlamıştım bu spora YAŞASIN EKTOMORF KARDEŞLİĞİ ! :D böyle bi grup kuralım :D

wgenzo ve Tknrn bunu beğendi.
  15. RoLL

RoLL Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    Öncelikle büyük bir başarı bahsettiğin gibi ektomorfluk zor bir durum.

Tek söylemem gereken konu 186 boyunda olman gerçekten çok iyi bir boy özellikle bu spor için ama bana nedense vücudun hiç estetik görünmüyor benim düşüncem.

16. hardtime

hardtime Üye

Beğenileri:
    649
    Ödül Puanları:
    103
    bence fazla defined. zaten ektomorf olduğu için, bu boya biraz daha bulk halde olsa daha estetik görüneceği kanısındayım. defined halinden sıkıldığı için bulklığı tercih eden bir ektomorf olarak bu da benim şahsi düşüncem ;)

17. RoLL

RoLL Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    Bencede belde fazla ince geldi bana zaten bu boya göre estetiklik için bi 10 kiloyu zorlamalı kanısındayım.

18. ajkl89

ajkl89 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    isteyen kür yapar istemeyen yapmaz herkesin kişisel problemidir.yalnız burda kürü ön plana çıkarmaya çalışırsak arkadaşımızın onca emeğini hiçe saymış oluruz.hiç bir ilaç mucize değildir sıkı antrenmanın ve beslenmenin yerini hiç bir şey tutamaz.örnek alınacak bir değişimin var can-ı gönülden seni tebrik ediyorum.

Ocensers bunu beğendi.
  19. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    ramazandan sonra inşallah yağ almaya calısacagım
    öncelikle yorumun için teşekkürler ama estetiklikle hacim farklı şeyler biraz. şöyle söyliyim yanlış anlasılmasın bu konuda salondan kişilerde var onlarda görürse destekliyeceklerdir bulundugum salonda estetik ve define acıdan hoş karsılanan bir vucudum var. yani estetik acıdan kötü gözüktügüme dair yorumu senden aldım ilk defa ama teşekkür ediyorum dikkate alacagım. belim 73cm geldi bu arada şimdi baktım
    teşekkür ediyorum ben herşeyi dürüstce yazdım buraya zaten. herkesin düşüncesi kendinedir :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:38 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:33 ----------

http://k1307.hizliresim.com/1c/s/qpvhz.jpg

ramazan dolayısıyla pek idman yapamıyorum, konuyuda güncelliyemedim. şimdi çektim bunu maksat güncellemek. ramazandan sonra sıkı bi diyet ve idmanla bulk u hedefliyorum bu konudan güncellicem sürekli gelişmeleri .

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:48 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:38 ----------

özür diliyorum herkesden konuya hakim olamadım. lys sonuçları - tercihler- ramazan derken pek idman yaptıgımda söylenemez oralara yogunlaştım daha çok. bugun bir fotoğraf cekildim az once son durumu paylaştım inşAllah ramazandan sonra tekrar başlıyorum ..
    yorumun için teşekkürler. konu sapıyordu sagolsun adminler yardımcı oldular :) teşekkür ediyorum sanada

Ocensers bunu beğendi.
  20. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Başarılı , umarım istediğin yere ulaşırsın :)

emclord00 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş