emclord00 bir ektemorf hikayesi, ( before- after )

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve emclord00 tarafından 21 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 67 üye.
  1. Hopless

Hopless Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    işin detayları bir yana orası eksik burası gedikten ziyade, ilk resimden anlaşıldığı üzere verdiğin emek ve değişim ortada tebrik ederim.

emclord00 bunu beğendi.
  2. GattoMulatto

GattoMulatto Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Şubat 2014 ---
    tebrikler..bukdar kısa bı donemde olayı ıdrak edıp herseyı cozumlemıssın..

emclord00 bunu beğendi.
  3. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle selamlar emclord00 ve akabinde de tebrik ederim. Çok güzel bir vucut inşa etmişsin hele ki önceki halini göz önünde bulundurursak. Çok daha iyi olacağını içtenllikle söyleyebilirim. Naçizhane bir tavsiye olarak da biceps hareketlerinde kaslarını sıkıştırmanı değil mümkün oldugunca uzatmanı ve esnetmeni, triceps hareketlerinde ise süperset denemeni öneririm. İyi antremanlar

emclord00 ve fitinsan bunu beğendi.
  4. eresco

eresco Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Merhabalar sizi saygıyla eğilerek selamliyorum.Ben bu foruma ile yeni tanistim .Ektomorf oldugumu ogrendim.Boyum 181 kilom 58 17 yasindayim.Surekli before after fotograflarini inceliyorum bende inanilmaz bir azim olusturdu sizin öykunuz ozellikle .Kilo alamiyoruz kolay kolay.Forumu inceledikten sonra beslenme duzenimi tamamen degistirmeye kara verdim.Henuz salona gitmiyorum biraz kilo alinca gitmeyi dusunuyorum.Gerci bu fikir ne kadar dogru bilmiyorum ama.Forumda recai tiplemesini. Okudum cok hosuma gitti .Uygulamaya basladim.Sizin gibi azimli basarili kisilerin destekleerine cok ihtiyacım var.Şimdiden hersey icin cok tesekkurler....

emclord00 bunu beğendi.
  5. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    130cm omuz ve 72cm bel, nasıl tişört buluyorsun kendine merak ettim, ne giysen aşşağısı bol kalı..

vücut harika :)

emclord00 bunu beğendi.
  6. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    herkese yorumu içn çok teşekkür ediyorum. sporu bıraktııgm için forumada girmediğimden konuyu takip edememiştim. fakat 1 aydır tekrar başladım. şuan çok gerideyim. kendime gelince konuyu fotolarla Güncellerim :) kolay gelsin

7. mesguldegilim

mesguldegilim Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci.
    Yer:
    ankara.
    eski konuyu hortlatmış gibi olacağım ama mazur görün lütfen.

öncelikle tebrik ederim ve başarını kutlarım.

ancak benim aklıma takılan şey, spordan biraz olsun uzak kalınca nasıl 75 kilodan 57'ye düşmen. bu normal bişey mi? yoksa bu stereoidler yüzünden mi? yani diyelim 2-3 yıl boyunca çalışıp çabalayıp 49 kilodan 85'e çıktın ve beslenmene, uyku düzenine dikkat etmene rağmen spordan 3-4 ay uzak kalınca tekrar 50-60'lara mı düşeceksin. tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. oldukça moral bozucu.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

8. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    Selamlar. konuyu hortlatmadın est. ben güncellicektim zaten. şimdi şöyleki ben yağlanamayan biriyim ve aldıgım her kilo adale oldugundan beslenme 0 oldugunda vucut hazır protenlerden yani adalelerden alır protein ihtiyacını ve kasların küçülür buda ne demek hopp kilo kaybı. yani sorunun cevabını özetliyelim sporu bırakınca beslenmeyide bırakırsan ve günde en azından bi kaç mekik ceşitli şınav türleri cekmessen 10 15dakkada olsa evet kilo vericeksin kardeşim. bunun steroidle falana alakası yok. yaklaşık 3.5 aydır düzenli olarak spor yapmaktayım ve kür yapıyorum şuan 250mg testestoron alıyorum pekte kür denemez aslında ama neyse. 11 kilo aldım 60 kilo falan başladım spora tekrar. tabi budurumda benim sporu yaklasık 77 78 kiloda bırakmış ve o duruma full adale alarak gelmiş olmam varki buda kas hafızası konusunu su yüzüne cıkarıyor. kilo versen bile kas hafızan oldugu için geri kazanım alabiliyorsun.

9. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    steroidlerin de etkisi var tabi. "15 kilo kas." gitti diyosun. Hormonların demekki naturel olduğunda o steroidle yaptığın kası kabul etmiyor.

10. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    merhaba 3mr3
    ' Hormonların demekki naturel olduğunda o steroidle yaptığın kası kabul etmiyor. '
    böyle bir dünya yok :) kas kücülmesi yani adale kaybı düzensiz beslenme ve antrenmansız bir hayat sonucu tembelleşen kaslardan kaynaklanır

11. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    emeğine son derece saygım var , ama bu 75'den 57 ye düşmek anormal bir durum. Coleman bile kür yapmayı bıraktı 20 kilo verdi yani o adamın beslenmediğini düşünmüyorum. Onun dışında zaten saydığın faktörler etkiler.

12. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Vucut o kadar zeki degil steroidle yapilmis kas dogal yapilmis kas seklinde bir ayrim yok, vucut bu ayrimi yapmaz. Kas kastir.

ajn16 ve emclord00 bunu beğendi.
  13. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    sevgili 3mr3 tekrar söyliyeyim.
    Ben yağlanamayan biri olarak 50 li kilolardan yükselmiş bir adamım. Aldıgım her bir kilo kas olarak geldi bana. beslenmeyi kesince yani örnek veriyim sabah kahvaltısında pohaca yada kürt böreği yiyip bu tarz öğünlerle beslenmeye başlayıp sporda yapmayınca ( ki beslenme olmadan spor zaten başlı başına zarar ) vucut kasların ihtiyacı olan ( günlük ) proteini karşılayamadıgı için küçülüyor. Steroidle yapılmış kas, doğal yapılmış kas. bu terimler amator laflarıdır.

14. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Kardeşim bu eleştirileri kafana takma aynen devam fb den takipteyim iyi gidiyorsun...

15. brkucr

brkucr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Baslangıcta omuz kac cmdi ?

16. Emrah Eray

Emrah Eray Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    23
    Meslek:
    Bilgisayar Programcılığı
    Yer:
    Sinop
    İlk sayfadaki resimler gitmiş. :( Ama merak edip tüm sayfalara baktım. Bende Ectomorphum. :) Bende 49 kg'da başladım benimde hayalim 75 kg olmak. İnşallah. Bu arada sporu bıraktıktan sonra tekrar ilk başladığın günlerde fotoğrafların varsa pm atabilir misin?

17. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hersey bir kenara biraz off-topic olacak ama kürt boregi degil küt boregidir dogrusu

Iyi antremanlar

18. founder

founder Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    resimler uçmuş hocam

Sayfayı Paylaş