egemennn Bulk Beslenme Günlüğü

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve egemennn tarafından 25 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 48 üye.
  1. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    1.öğün 07.00=1 ölçek whey protein tozu,3 haşlanmış yumurta,2 tost kepek ekmeğinden peynirli,100-150gr yulaf ezmesi süt ile
    2.öğün 10.00=salamlı kaşarlı domatesli sandviç,200ml çikolatalı süt
    3.öğün 12.30=100-150 gr kadar tavuk göğsü,kepekli makarna
    17.00 antrenman SIRT-TRICEPS

15 DAKİKA ELİPTİK BİSİKLET 5 DAKİKA BASKETBOL

LATPULL DOWN 4X10 ((İLK SET ISINMA AMAÇLI HAFİF KİLO İLE))

ROWİNG MACHİNE 3X10
    DUMB. ROWİNG 3X10
    REVERSE DUMB FLY 3X10
    HYPER EXTENSION 3X20

PUSH DOWN 3X10
    REVERS PUSH DOWN 3X10
    CLOSE GRIP BENCH PRESS 3X10
    ONE DUMB TRICEPS 1x10(normalde cıkardım bu hareketi ama 1 set yaptım 10 tekrar hafif kilo ile öylesine soğuma gibi..)

8 min abs ve birkaç kendi eklediğim karın hareketi

Antrenman sonrası=1 Ölçek whey protein tozu,5-6 jelibon
    4.öğün 21.00=Tavuklu şehriyeli çorba 1 tabak,2 tane 80 gr ton balığı,sulu köfte yemeği,salata,2 dilim kepek ekmeği,1 bardak ayran

herkese iyi geceler :)

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    BUgun off gun aksama paylasicam yediklerimi gittikcd motivasyonum dusmeye basladi fotoğraf cektikce vucudumun berbst olduğunu düşünüyorum.benim vucut adam olmaz ama devam edicem nolursa olsun.aynadan bakıyorum fena degik koyuyorum telefonu sure ayarliyorum cektiriyorum.berbat bi vucut yakin zamanda yag yakimina gecicem simdilik biraz daha yavas yavas azalticam yediklerimi simdilik biraz daha hacime devam.fotograflari paylasiyorum .aslinda mesele Motivasyonda degil iste istekte cok fazla var motivasyonDa var bu vucut duzelicekmi hep soru isareti :( komik gelicek ama ileride pro duzeyde yapmak geciyo kafamdan yarisma vs cokkk ama cooook yolum var tabiki Ama asla birakmiycam imkanlar el verdigince ozellikle karin bolgesi cok sikintili deride yumusadi zaten kilo verince ama umarim toparlar

Ekli Dosyalar:

3. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Üye ismimi oku önce :) fotoğraflara fazla takılma emin ol bendede öyle hatta bu kadar kötü çıkabilir bir insan fotoğrafta yani.Fotoğraftakinden çok daha iriyim ama fotoyu gören senmi 86 kilosun diyor. Ne yaparsan yap 70 kilonun altında düşme derim :) hiçbir pro o vücudu rahat rahat yapmadı emin ol.. başarılar :)

egemennn bunu beğendi.
  4. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Neverbackdown :))) moral oldu biraz tesekkur ederim devam edicez olucak insallah :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Mayıs 2014 ---
    Hay allah babanem laf etmeye basladi yine zehir onlar zehir onlar diyo kafayı yiycem yemin ederim izlemis bugun yine analtmislar televizuonda supplementleri neyse kactim ordan hemen yoksa kalbini kiricam :(

Son düzenleme: 14 Mayıs 2014
    neverbackdown. bunu beğendi.
  5. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    1.öğün 12.30=zeytinyğaı ile yumurta 2 sarı 2 beyazıyla 4toplamda,kızarmış kepek ekmeği 2dilim,kepek makarna 50gr,pınar aç bitir salam,tavulu şehriyeli çorba
    2.öğün 15.30=2 adet 80 gr superfresh ton balıgı
    3. öğün 19.30=yulaf ezmesi 100 gr kadar biraz süt ile
    4. öğün 20.30=tam buğday ekmek 4 dilim küçük,mercan balığı 4 tane,hamsi 1 tabak,tarhana çorbası 1 kase,salata

fatsecret programı vardı telefonumda bi deniyim dedim toplamda ;
    yağ:68.03
    karb:294.30
    protein:160.49
    kalori:2413

göz kararı yazdım porsiyonları karb biraz fazlamı çıktı banamı öyle geliyo. fazlaysa eger porsiyonları biraz gerçege yakın yazmamamdan dolayı olabilir
    evde mutfak terazisi buldum dandik bişey ama tartıyo yani onunla bakıcam artık iyi oldu bu
    bugün karında çalışmadım dükkandaydım zaten gündüz.yarın omuz bacak var bakalım nasıl olacak acaba ilk omuzmu bacakmı ona karar veremedim herkese iyi geceler..
    :(((( 1 magnum dondurma ekliyorum üzgünüm bugünlük böyle olsun artık teraziyide buldum dikkat edicem ölçülere zaten .

Son düzenleme: 14 Mayıs 2014
  6. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Merhaba arkadaşlar;
    1.öğün 07.15=1 ölçek whey protein tozu,4 yumurta zeytinyagında pişmiş(2 sarılıbeyazlı2 sadece beyaz),yarım bardak süt,tam buğday ekmek 1 dilim,beyaz peynir 45 gr kadar,
    11.30 gibi cok az pasta cips vs yedim tatmalık sayılır arkadaşı ndogum günüydü.
    2.öğün 12.30=1 çiğköfte,1 ayran bugün geç kalıyordum alamadım yanıma bişey canım çekti kantinden aldım zaten lafaşı ince.Öğlen yemeği verimsizdi.
    17.00 antrenman.OMUZ-BACAK
    5 dakika eliptik bisiklet,10 dakika basketbol
    SHOULDER PRESS 3X10 1x25 boş olarak ısındım başlamadan önce
    FRONT DUMP RAİSE 3X10
    LATERAL CABLE RAİSE 3X10
    2 dakika eliptik yaptım omuzlar bitince bacaklarıi iyice ısıtıyım diye
    LEG EXT. 3X10
    LEG CURL 3X10
    LEG PRESS 3X10
    SEATED CALF RAİSES 3X10
    ABD.ADD MACHİNE 3X10 HEM DIŞA HEM İÇE

8 min abs yapıcaktım 2 3 hareket yaptım agırlıkla mekik yapıp bıraktım

antrenman sonu:1 ölçek whey protein tozu,10 küçük jelibon
    3.öğün 20.00=2 tam buğday ekmek dilim,2 adet 80 gr ton balıgı sandviç yapıp yedim
    4.öğün 21.30=kuskus 50 gr,tam buğday ekmeği 1 dilim,ayran ev yapımı 1 bardak,tavuklu pirinç çorbası 200 gr,salata,etli patatesli havuçlu domatesli yemek vardı adını bilmiyorum içerisindeki et 70 gr kadardır,

herkese iyi geceler teraziyi yeni yeni kullanmaya başladım yanlış bişeyler yapmış olabilirim yahu sanırım ben normalde kepekl imakarnayı degil 100 150 gr 300 400 gr yiyormuşum :D iyi oldu bulmam teraziyi bakalım.daha detaylı not ederek tartıcam yarın iyi geceler..
    Son olarak Fatsecret programında yaklasik olarak hesapladigims göre;
    Yag:82.33
    Karb:210.36
    Protein:174.42
    Kalori:2273

Son düzenleme: 15 Mayıs 2014
  7. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Sabah kalkinca 1 olvek whey protein tozu.kahvalti yapamadim okulda yedim
    1.ogun:(08.30)=
    karisik yagsiz tost, ayran :(
    2.ogun12.30=150 gr beyaz pirinc icinde biraz et,50gr kadar et icinde biraz havuc patates,1 pane, ayran

Bugun okuldski son gunumdu diyebilirim.okuyan varsa ve liseyse eger lisenin degerini biln arkadaslar herkes soyler lise farklıdır vs kesinlikle oyle baya uzuldum çıkarken yada fazla duygusalim:D
    Insallah arkadaşlarımi unutmam onlar da beni .babam, abim gibi olan hocam unutulmaz yillardi vay be :(
    80 dk kadar basketbol oynadik arada mac yaptık cardio yerine sayilir.baya paslanmisim ya..

3.ogun=visne hosafi yarım bardak ev yapimi,3 yumurta icinde biraz sucuk 4 dilim yuvarlak ince,50gr peynir, 1.5 dilm tam bugday ekmegi

Basim agiriyordu uyudum 16.30da 3.ogunu yeyince 17.00 gibi. Kalktim geçmediği ve dahada kotu oldugum icin uyudum az once kslktim00.00 cok açım yemek yedim valla.hemen uyumiycsm zaten
    4.ogun=
    2 haslanmis patates,50-100gr lorlu biber,1 dikim kepek ekmegi,3-4 cay bardağı gul receli yedim..

Off gundu bugun basketbol oynadim oldugu kadar cardio gibi oldu..keske liseye yeniden baslasam, bi bosluga dusucekmis gi i hissediyorum mezun olunca kesin bi adi vardır bunjn psikolojide :)) herkese iyi geceler yarın göğüs biceps var..

8. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Takipteyim ;)

egemennn bunu beğendi.
  9. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Teşekkürler AnTiCoRe :)

Merhaba arkadaşlar
    1.öğün 11.30=1 ölçek whey protein tozu,kıymalı yumurta(2yumurta ile),1 haşlanmış yumurta sadece beyazı,1 haşlanmış patates,100 gr lor peyniri biberli,2 dilim kepek ekmeği
    2.öğün 13.30=100 gr yulaf ezmesi-200ml süt ile,100 gr lor peyniri biber ile,1 dilim kepek ekmeği
    3.öğün 17.20=karısık yağsız tost,ayran

18.00 antrenman göğüs biceps
    1 set 25 ısındım flat bench press ile boş barla,
    daha sonra 15 15 taktım iki tarafa 7 8 çıktı güvenemedim diger setler için gittim smith machine de yaptım sakatlık çıkmasın program degişince yaparım..
    SMİTH MACHİNE CHEST PRESS 3X10
    FLAT BENCH DUMP FLY3X10
    INCLINE DUMB PRESS 3X10

BARBELL CURL 3X10
    HUMMUR CURL 3X10
    ALTERNATE DUMB CURL3X10

bicepste sırayı degiştirdim 2. hareket alternate idi hummur curl yaptım fena olmadı
    antrenman güzel geçti ..
    ANTRENMAN SONU=1 ölçek whey protein tozu

4.öğün 21.00=2 biber dolması,cacık,150 gr lor peyniri biber ile,100 gr kepekli makarna,1.5 dilim kepek ekmeği
    yemekten önce tartıldım da 77kg gösterdi tartı üstümdekiler fln birde aç karnına tartılsam 75 76 en fazla,bi kaç hafta sonra yağ yakımına geçmek istiyorum ama ne yapmam gerektigi konusunda bilgim yok araştırıyı mbiraz karbonhidrat mı düşürücem arkadaşlar yardımcı olursanız iyi olur fazla ölçü kaybetmek istemiyorum.veya aynen böyle devam edip sadece antrenman sonlarına cardio mu eklemeliyim şimdiden teşekkürler yardım edenlere..

birde daha fazla enerji veren daha ağır kaldırmamı saglayacak supplement önerisi olan varsa söyleyebilir mi ? nox falan buldum alsammı diye düşünüyorum işe yararmı acaba ?
    iyi geceler herkese
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Mayıs 2014 ---
    .

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 17 Mayıs 2014
    AnTiCoRe ve neverbackdown. bunu beğendi.
  10. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Şu an bulk musun? Genelde 2000 kal in üstünde alıyorsun.Yaptigin programa gore epey iyi bir kalori gibi.Kalori hesabından pek anlamam ama bikaç topicte hatırlıyorum 2000 kaloriye çıkmaktan korkanlar vardı yağlanma kaygısıyla.

11. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Yani bulk demiyim ama sayılır ,yeni sayılırım komik gelmesin insanlara :D hacim kazanmak amacım şuan cünkü 35 kilo verince çok küçüldüm gerçekten.yeni programa geçince 6 haziran gibi sanırım biraz daha yağ yakımına yönelik bi beslenme uygulamak istiyorum.karbonhidratmı azaltmam gerek sadece?birde enerji için daha ağır kaldırmak için iyi bildiginiz bi supplement varmı veya besin olarak şu şu besin cok iyi enerji verir diyebilceginiz ?

12. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Karbonhidratı biraz azaltmanı öneririm.Biraz küçülebilirsin ama kaslarını görmeye başlayınca daha çok tatmin olacaksın emin ol.Bir de 1. Ve 2. Öğünler arası biraz kısa geldi bana.Eger baska zaman yoksa 2. Öğünü ikiye bölebilirsin.Zira 1. Öğünde iyi kalori alıyorsun.Kan şekerin düşmeden 2. Öğünü yeyince yağlanmaman imkansız.Bir de son olarak son öğünde spordan hemen sonra whey iciyorsun ya.Ondan sonra 200 ml lik bir meyve suyu, çeyrek su bardağı pekmez içebilirsin.Ki boşalan glikojen depoları dolsun.Bir de aksam yemeğinde karbonhidratı biraz azaltabilirsin.

13. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Cok tesekkurler dediklerini harfiyen uyguliycam.1. Ogun 2.ogun mecbur oyle yapıyordum dershane oluyo bazen çünkü 2. Ogunu ozaman bölüp 3.ogunde yerim artik.antrenman sonrasi bazen elma yiyorum o da ise yararmi acaba ?

14. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    antrenmandan hemen sonra elmadan ziyade kana daha hızlı karışan, basit şekerleri tercih etmen daha uygun olur.Örneğin hazır meyve suları(çok pratik), jelibon, pekmez şerbeti(bunu şiddetle öneririm),üzüm suyu gibi.İyi sporlar :)

egemennn bunu beğendi.
  15. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    1. öğün 12.30=1 ölçek whey protein tozu,3yumurtalı omlet peynirli,1 dilim kepek ekmeği,100 gr kepekli makarna
    2.öğün 16.30=1 karışık yağsız tost,ayran,eti crax sade (dershanedeydim.)
    3.öğün 18.30=20 fıstık
    4.öğün 21.00=Tarhana çorbası 1 kase,kıymalı yumurta(1 yumurta),salata,tam buğday ekmeği 3 dilim,biber dolması 2 tane.

bugün off gündü arkadaşlar sanırım fazla kaçırdım fatsecret ta hesapladıgıma göre yanlış mı hesapladım naptım bilmiyorum :D
    yağ 154,99
    karb 384,52
    protein 153,93
    kalori 3.502

eğer böyleyse bugün yanmışım ben bi cardio yapıyım yakın zamanda :))
    birazdan 8 min abs çalışıcam ve bi kaç kendi ekledigim karın hareketi..
    iyi geceler herkese..

16. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    az önce bitiridm 8 min abs yi.Bi yanım iyice hacim al diyo bi yanım iyice bi yağ oranını düşrüp şu six packleri cıkar diyo.kafam cok karışık.kenzo karagözün yaptıgı low carb diyetini mi yapsam 40 günlük ama kastan gitti diyenler var bilmiyorum napsam :D animal cuts diye bi ürünü inceledim yağ yakmada karar verirsem animal cuts ve protein tozu kullanıcam supplement olarak..

17. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    1.öğün 13.00=peynirli omlet 3 yumurtalı,100 gr kepekli makarna,çok az iskender,2 zeytin,1.5 dilim tam buğday ekmegi
    yarın dershanede hızlandırma gibi bişey başlıyo sınav yaklaştı hergün sınav üzerine 3 ders var.bugün cok uyudum o yüzden
    antrenman sonrası=1 ölçek whey protein tozu, (şeker alamadım yanıma dükkandaydım dükkandan salona geldim)
    antrenmandan yeni cıktım dükkana geldim şimdi.yemek yok yanımda döner yesem ekmeği beyaz eti yağlı,tost mu yesem konuya şuan bakan arkadaşlar varsa fikir verebilir mi :D tahin helvası buldum cok az ondan yiycem simdi şeker olarak..
    geç kalkıtgım için eksik kaldı beslenme ya bugün
    antrenmanım =sırt triceps
    LATPULL DOWN 3X10
    ROWİNG MACHİNE 3X10
    DUMB. ROWİNG 3X10
    REVERSE DUMB FLY 3X10
    HYPER EXTENSYON 3X20
    close grip bench press mi adı skullcrusher mı bilmiyorum 10x3 (son hareket olarak koyucam artık daha iyi olmustu geçen antrenmanda)
    PUSH DOWN 3X10
    REVERS PUSH DOWN 3X10

güzeldi antrenman artık müzikle yapıcam antrenmanları özellikle göğüste baya işe yaradı ya kulaklıkla..
    diger ögünleri akşama ekliycem şimdi ne yesem acaba :(

neverbackdown. bunu beğendi.
  18. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Karbonhidratı o kadar düşürme , 70 kilonun altına sakın düşme diyorum.60-65 kilo olup paramparça olduktan sonra ne anlamı kalırki bunun? Düşürebilirsin hacim istemiyorsan ama çok fazla azaltma yani.Mesela sabah-idman öncesi ve sonrası al ama azaltabilirsin.

Antrenmandan sonra whey alıyorsan şekerin o kadar fazla önemi yok zaten çok ağır antrenman yaparsan gerekiyor genelde.Bende alıyorum ama almadığımda oluyor..Alsan iyi olur ama almasanda öyle problem çıkıcağını düşünmüyorum.

Bizim okuldada var bir çocuk sürekli kardio yapıyor yan yana gelince yarım kadar :D ama millet ne anlarki yok 0 bedenmiş yok öyleymiş :D Çocuk kas kaybetti karın kasıda yok millette düz karın, ince bel görünce bile övüyor bu yüzden senin gibi düşünen insanlar ikilemde kalıyor :D

İnce belli insanlara bir şey demiyorum bu tabiki iyi bir şey ama omuz-kol-sırt olmadıktan sonra bu kadar abartan insanlar komiğime gidiyor.

Son düzenleme: 19 Mayıs 2014
    egemennn bunu beğendi.
  19. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Cok iyi acikladin aynen o yuzden ikilemde kaldim sanirim :D ben hacim istiyorum aslında baya buyumek amacım.yani asla ama asla kucuk parçalı istemiyorum :D dukkanda et doner yedim yemek yoktu 200ml ayran ictim yaninda.karbonhidrat fazlami aliyorum acaba hacim kazaniyim derken yaglanmiyim ondsn korktum.karbonhidrst ne kadar almak gerekir yag vs gunluk olarak forumda var mi konu acaba arastirmadan soruyo gibi oldum ama :)

20. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Bence 65-66 ya kadar düş çünkü yazın sahilde kimse senin 37 38 kolunu farketmez sahili vs geçtim estetik>hacim.Ama bulk bir görüntü istiyor olabilirsin o zaman iş değişir.Sonuçta bana kalırsa Cuttinge başlamasın hemen

Sayfayı Paylaş