Bu, değişik bir konu.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve İnanç tarafından 20 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. İnanç

İnanç Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba. Öncelikle herkese iyi geceler diliyorum. Uzun zamandır buraya ilgi duyuyordum. Buradaki bilgi alışverişini çok beğeniyordum. Yeni bir şeyler öğrenmek adına, kalıcı olmayı düşünüyordum. Ve üye oldum.

On sekiz yaşında bir genç.

1.85B, 65K.

ZAYIF!

Hoş. Sağlıklı beslendiğim söylenemez. Her ne kadar üzücü olsada. Ben, şimdiye kadar hep kendimi kandırdım. İyi olacağım iyi yalanları ile... Taaa ki bu gece 00.00 - 03.00 zaman dilimine kadar. Ayrıca, kendimi kandırmanın dışında, inandığım gerçekler vardı. Ve bir gram bile olsa, inancım hiç azalmadı. Başaracağım. Daha sağlıklı olacağım. Spor yapacağım spor. Bunun için burada yer alacağım..

VG başlamayı düşünüyorum.

Lâkin ne yapacağım?

Bilmiyorum.

(Sizlerden önerilerinizi bekliyorum...)

2. berjayk

berjayk Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    İlk olarak yapacağın şey çok basit. İmkanın varsa bir spor salonuna üye olacaksın . Orada sana verilen antrenman programını uygulayacaksın. Spor salonuna gidemem diyorsan 2 adet dambıl ile evde idmanlara başlayabilirsin. Beslenme ve antrenmanla ilgili bilgileri de forumda bulabilirsin .

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    forumu kurcala beslenme yeni başlayanlar falan

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    forumu yeni başlayanlar bölümündeki sıkça sorulan sorular ve cevapları bölümünden okumaya başlayacaksınız spor salonuna gideceksiniz yada ayarlanabilir dumbell seti bench sehpası ağırlık istasyonu bar alacaksınız ve forumu araştırarak kendinize beslenme ve antreman programı çıkartacaksınız motivasyonunuzu yüksek tutacaksınız her vücut eğer istenirse şekle girer buna inanacaksınız sabırlı olup belli bir süre sonra sonuç almaya başlarsınız zaten iyi sporlar

5. celeron

celeron Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Spor salonu imkanınız yoksa evde dambıl, şınav (bolca çeşit var) , mekik, imkan varsa barfiks hareketleriyle bir yere kadar gelişebilirsiniz başlangıç olarak yeterli.

Kilo alabileceğinize inanmalısınız. Ben ilk başladığımda 182 boy 58 kg idim, şimdi 73 kg oldum :) zor oldu ama bir şekilde oldu yeter ki inanın kilo alabileceğinize.

6. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
  7. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Öncelikle bu spora ayırabilecek bütçen varmı onu belirlemelisin . Döner , cips , abur cubur yiyerek malesef istediğin hale gelemezsin . Düzenli bir şekilde yapacaksan bir salona yazılmanı tavsiye ederim , spor salonunda sana bir çalışma programı çıkaracaklardır onu mümkün olduğunca uygulayıp forumdaki beslenme alt forumu altındaki başlıkları okuyup bir beslenme listesi oluşturmalısın.

Sayfayı Paylaş