Bisepslerde inanılmaz acı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve AOVKBSOA tarafından 10 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. AOVKBSOA

AOVKBSOA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhaba. Ben Gym'e giden birisi değilim, evde vücut ağırlığımla spor yaparak fit kalmaya çalışıyorum fakat 2 gün önce bir arkadaşımla birlikte onun gittiği salona gittik misafir olarak girdim. O gün arkadaşımın programına göre göğüs ve ön kol günüymüş o yüzden o bölgeleri çalıştık. Galiba ben o gün fitness yapmayan biri olarak kendime çok fazla yüklendim çünkü o günün akşamı ve ertesi günü bisepslerimle göğüslerim hareket ettirilemeyecek kadar acıyordu ve bu acı azalmak yerine gittikçe artıyordu. Proteinli besinlerden de çok fazla yiyemedim malesef. Bu gün o günün üstünden 2 gün geçti ve bisepslerimin acısı hiç azalmadı kolumu dümdüz gerdiremiyorum bisepslerle dirseğin iç bölümünde felaket acı var. Acaba yırtılma olmuş mudur, ne yapmamı önerirsiniz? Yardımlarınızı bekliyorum

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Hamlik agrisidir yani kas agrisidir bence yirtilma falan yoktur hic sanmıyorum gecer 1 2 gune kadar hafifler

PeNa ve columbu bunu beğendi.
  3. Lazar Angelov

Lazar Angelov Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Gangsta
    Yer:
    İstanbul-Bakırköy
    3,4 güne geçer kardeşim kafana takma masaj yap o bölgeye ve düzelene kadar fazla yorma.

4. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Aynı şeyi seneler önce bende yapmistim :D işte o zaman evde çalismanin ve salonda calismanin farkini anliyorsun ;) salona yazilirken evde calistigimi soylemistim ama bana yinede baslangic programi yazmislardi.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş