Beslenme konusunda yardıma ihtiyacım var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Omerckmk tarafından 12 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Omerckmk

Omerckmk Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba Abilerim bana yardımcı olursanız çok sevinirim spora başlayalı 3 hafta oldu neler Benim için zararlı neler yararlı biliyorum ama kilo alamıyorum bu sporu bırakmayıda istemiyorum ölçülerimi yazayım yaş 15 Boy:160 kilo:41 hedefim haftada 1 kilo almak ve çok fazlada bütçem Yok kırmızı et çok fazla tüketemem haftada 1 palamut yiyorum bu arada okula gidiyorum sabahları evde kahvaltı yapıyorum ayriyetten annemin aldığı omega 3 ve ginko biliba kullanıyorum ve okula götürebileceğim yiyecekleri yazarsanız sevinirim bu arada kuruyemiş her gün tüketiyorum bana bir beslenme programı yazarsanız gerçekten çok sevinirim

2. DewiLCraFT

DewiLCraFT Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğretmen
    bu spora zengin sporu diyor bazıları kardeşim.
    şaka bir yana kas mutfakta yapılır derler.ona göre aklında bulunsun :)

3. enthe45

enthe45 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Her gün muhakkak yumurta tüketmeni öneririm hele o yaşta boyuna falan da katkısı olur. Lor peyniri tüket derdim ama lorda yağ yok, sana yağ da lazım o yüzden beyaz peynir tüket bolca. Ev yemekleri zaten işine gelir karb. ve protein deposu hepsi (nohut,fasulye vb.) Tavuk ucuz bir protein kaynağı. Kilosu genelde 10 tl oluyor ve bir günde de tüketmezsin bir kiloyu. Haftada 1 kez balık çok iyi olur, palamut zaten yağlı bir balık gelişimine katkıda bulunur. Okula da sağlıklı olduğu sürece istediğini getir. Her çeşit kuruyemiş veya evde hazırladığın ekmek arası herhangi bir şey (çikolata falan olmasın da, çöp gibi besin değeri) olabilir. Özellikle imkanın varsa barfiks çekmeni öneririm, o yaşta çok faydasını gördüm.

4. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    Öncelikle 41 kilo gerçekten çok az. Doktorda hormon değerlerini ve kan değerlerini öğrenmeni öneririm diyetisyene gidip değerlerini kontrol ettir.

5. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;
    “Yardım”, “Şuna Bir Bakın”, “Böyle Yapsam mı?”, “Nasıl?”, “Birkaç Soru”, “Acil Yardım” ve bunların benzerleri, hiçbir açıklayıcılığı olmayan konular açmak yasaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş