Belden Aşağısı Zayıf kaldı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Red tarafından 31 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Red

Red Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    IT
    Evet arkadaşlar başlıktanda anlaışılacağı gibi, Yukarıları 1.5 yıldır çalışınca iyi oldu topladı güzel odu ama işte belden aşağısı zayıf kaldı,
    kalçalar arka baldırlar komple belden aşağısını sağlam ve birazda büyütmek istiyorum, hatta arka bacaklar ve ayıp olmasın arkdaşlar kusura bakmayın Popo kısmını büyütmek istiyorum.. evde uygulayabileceğim direk oralara etki eden proğram tavsiye edermisiniz

eve halter dumbel yok, damacanalar, ütü masası, 55 ekran televizyon bi kaç ahşap sehpa ve çekmece ile çalışyorum. şimdiden teşekkür ederim

2. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    :) :)

Red bunu beğendi.
  3. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Kusura bakma ama damacana ve 55 ekran televizyon ile nereye kadar . Bir salona yazılsan daha iyi olmaz mı ?

Yinede spor azmine ve yaratıcılığına hayran kaldım tebrikler :)

themertyildiz, Pappy ve Red bunu beğendi.
  4. Red

Red Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    IT
    Estağfıraullah ne ksuuru, salon için ayırabileceğim para müsait olmadıgı için birde işimde bazen uzuyor, kız arkadaşımda çaktırmadan burun kıvırdıgıda oluyor bahane çok olunca evde 35 40dk çalışıveriyorum işte. ağırlıkta alamdım, biraz orjinalciyim adi kötü bişeyler almayım diyorum iyiside pahalı olunca :)

5. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş