Amacım salonsuz supplementsiz (her neyse) Evdede çok güzel vücut geliştirme iddası

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve varokav tarafından 10 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. varokav

varokav Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    forumdan bilenler bilir daha önce resimlerimi koydum bu sporda evdede VG yapılabileceği ve supplementsiz ve salona gitmeden herkesin vücudunu geliştireceği yönünde bir çalışma. Şu ana kadar çalışmalarım devam ediyor üye fotoları kısmında 3 aylık gelişim fotolarımı paylaştım. Artık son 5 ay foto paylaşmayacağım ama bloğumda fotolarım olacak. 5 ay sonraki fotolarımı paylaşacağım o zaman kararı siz değerli arkadaşlarım verecek. kesinlikle salona gitmiyorum ve supplement kullanmıyorum. 8 ay önce zayıflama kararı aldım 115 kg a başladım ilk 5 ay sadece zayıflamaya odaklandım 107 kg a düştüm 107 kgdan sonra son üç ay body e başladım şu an 101 kg dayım. saygılar.

dishiwelet bunu beğendi.
  2. brtysl

brtysl Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    azminz ve isteğiniz çok güzel bence.yalnız bu konuyu niye açtınz anlamadm ben.ben de sizin gibi evde çalışıyorum ve kesinlikle hiçbir supplement vb madde kullanmıyorum.sadece ev çalışması yapıyorum. 4.ayımdayım fakat bence bu tarz konular açmak için vücut yapmak lazım.vücudu yapıp bakın arkadaşlar evde de vücut oluyormuş demek lazım.şimdi birşeyler söylemek için erken.ben bir sene kadar çalışıp kısmetse ilerleme kaydedebilirsem forumda fotograflarımı paylaşmayı düşünüyorum açıkcası.sizin de fotograflarınıza baktm.ilerleme var fakat bir iddia ortaya koymak için çok çok erken bence

varokav bunu beğendi.
  3. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    şimdi bana muhalefet giden çok insan olacak.mesajı alıntı yapılıp sorular yagacak ama... ben yinede yazayım? nedir bu aksiyon merakı? çok bir yere geleceginizi sanmıyorum kusura bakmayın

4. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Evde ve supplementsiz yapılamaz diyen yok, yapılabilir.

Ama salonda ve supplement desteğiyle daha kolay yapılır, daha iyi sonuçlar alınır.

5. Herogaki

Herogaki Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Hayat hikayeni yazacaksan başka sitelere ve forumlara git burası Body forumu ve böyle konulara yer yok...

6. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Konu hakkında yorum yapmayacağım hatta hiç bir şey yazmaycaktım sadece okuyup çıkacaktım ki şu mesajı görünce yazayım dedim..

Senmi karar veriyorsun nasıl konulara yer olup olmadığını ?

7. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

Bende aynen senin gibi okuyup çıkacaktım ama senin gibi kendini forum bekçisi zanneden arkadaşlara çok gıcık oluyorum sanane arkadaşım birisinin yorumundan , rahatsız oluyorsan reportlayabilirsin illaki onu tahrik mi etmen gerekiyor . Bilmiyorsan öğrenmiş olursun kullanıcı profil resmi altında şu resme [​IMG] tıkladığında gerekli şeyleri yazıp gönderdiğinde reportlamış oluyorsun hadi kolay gelsin

Son düzenleme: 10 Eylül 2012
  8. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    Burasi bir forum , paylasim alani, begenmediginiz bir seye yorum yapmazsiniz.Ayrica hatali bir sey gorurseniz reportlayabilirsiniz.Insanlardan saygi beklerken , biraz da insanlara saygili olmak lazim. Ben acilan baslikta bi yanlislik goremedim. Tamam kabul ediyorum , varokav benzer basliklar aciyor gibi gozukuyor ama eger rahatsizsaniz, bunu reportlayabilir ve bildirebilirsiniz.
    Ben rahatsiz olmadim acikcasi. Sonucta forumdayiz , paylasmak gerek:)

9. varokav

varokav Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    haklısınız aslında bu form bana ağır geldi.... modaretöre burdan saygılar üyelik nasıl iptal ediliyor acaba

10. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Tepki gösterenlere aldanmayın genellikle akıl yaşı yeterince büyümemiş kişiler aşağılayıcı yorumlar yapıyor o yüzden o tarz yorumları report edin . Amacınızda ilerlemeniz çok güzel başarilar diliyorum

11. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Abicim , 15 yaşında bir çocuk gelmiş bir şeyler yazmış sen bunun için üyelik iptali falan filan gibi şeyler yapma..

Ben görüyorum ki senin gibi evde çalışan ve seni ciddi olarak takip eden insanlar var.. Yaptığın şeylerin Doğru veya Yanlış olması önemli değil. Yanlışlar bir süre sonra düzeltilir..

Önemli olan şu ki sen burada bir paylaşımda bulunuyorsan insanların buna saygı duyması gerekir.. 15 yaşındaki bir çocuk ile burada tartışacak değiliz sonuçta

Saygısız insanın asıl burada yeri yok.. Rica ediyorum sen paylaşımlarına devam et. Bu işe heveslisin ve yapmakta kararlısın.

Tavsiyem ayrı ayrı başlıklar açmak yerine kendine bir çalışma günlüğü şeklinde bir başlık oluştur.. Orada gün gün yaptıklarını,yediklerini aktar.. Gelişmelerini, iyi veya kötü tecrübelerini aktar..

Başarılar kolay gelsin..

Son düzenleme: 10 Eylül 2012
    IPMAN, serdar2 ve varokav bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş