Alfasol whey kullanan varmi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve HaliDBinVeliD tarafından 3 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
  2. A la menth

A la menth Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Konya
    Bi kimya laboratuvarı testi nasıl yaptırılır maliyeti nedir bilen var mı acaba ya da biri hayrına alfosollerin bi kaçını test ettirsin kafa rahat olsun biz fakirlerin en azından. normal supplement ürünlerden fiyat farkı yok demeyin inanın pahalı gramaj olarak olsun değerlendirince protein oranı olarak supplementlerde olduğu gibi servise bölüyom günde misal 30gram whey antremandan sonra diyom bi de uyanınca porsiyon 38gram denk geliyo çok servis çıkıyo hassasmutfak terazim var pilli :) ölçüp ölçüp içiyom bazılarında hele uçurum var arada :( hertürlü ucuz hammadde ürünler.akademisyen hocam idrar kan tahlili ne kadar sağlıklı sonuç verir ki hep bişi yok diyorlar pek anlamam ama bi check-up gibi hani organların hasarı var mı durumu enzimler ne halde hormonal yapı ne halde bunları baktırmak ölçtürmek pahalı bayağı :( heryerde de yapılmıyor

3. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Dostum heryerde yapilmasinda ziyade butun olay bunu yorumlayan doktorlarda inan..., bir tabloya bakan iki kisiden biri sanati goruyor digeri bu ne lan diyor..., gibi.

Lg Smart World

A la menth bunu beğendi.
  4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Kas gucu adlı üye reklam amaçlı üyelikten banlanmıştır.tüm paylaşımları taraflı kabul edilebilir..

Created By Loss, egemennn ve boksbody bunu beğendi.
  5. Barış Yalınkılıç

Barış Yalınkılıç Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sırf sizlere yazmak için tekrar üye oldum. Kas gücü rumuzlu üye bendim ve ben Atatürk Üniveristesinde akademisyenim. Buyrun bir gün gelin de insanlık öğrenin. Siz beni reklamcı diye itham edemezsiniz. bence asıl siz bu yabancı firmaların mallarını satan insanlarsınız. Biz size ters düşecek birşey söyledik ya hemen reklamcı olduk. Yazıklar olsun ya
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Ekim 2014 ---
    Arkadaşım senin konunu da firmayla görüştüm. Firma bu konuda çok üzülmüş ve doğruyu yapan taşlanır diyorlar. Hakkımızı helal etmiyoruz diyorlar. Bilgin olsun. Belki bilmeden yalan yanlış yorum yapmazsın belki bir daha. Ben ürünleri kullanıyorum ve hiç sıkıntım yok ve firmanın yüzlerce müşterisi var. İnsanlar birilerin tekerine çomak soktu diye hemen karalanıyor. Ya doğruyu söyleyince neden reklam yapmış oluyorum. bende sizin gibi öylesine birşeyler deseydim daha mı doğru oluyor. Bizim insanımıza iyiylik yapan yaranmaz zaten.
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Ekim 2014 ---
    Sayın Diez rumuzlu admin asıl size yazmak için üye oldum. Siz ne hakla bana reklamcı dersiniz ve beni banlarsınız. Ben bu foruma düzeyli bir forum olduğunu duyduğum için üye oldum. Ben firmanın adamı falan değilim ya. Birgün buyrun gelin üniversitemizde sizi ağırlayayım da gözünüzle görün. Herkese yalancı gözüyle de bakmayın. Ben doğru bildiğimi yazdım o kadar.
    bence sizin forum yöneticisi olarak yapmanız gereken kötüleyen insanlara kanıt sunun demekti ama siz ben doğruyu söyleyince beni banladınız nasıl iş bu. Buradan tekrar söylüyorum Whey Protein isterse en kötüsü olsun Böbreklere zarar vermez. İdrarla da Protein atılmaz. İnsanların hakkına girmeyin.

Son düzenleme: 20 Ekim 2014
  6. bulut99

bulut99 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Neyin kanıtını istiyorsunuz anlamadım. Mesajlarınıza bakınca tamamen Alfasolü öven diğer bütün markaları yeren bir üslubunuz var. Protein Bombası ile ilgili de resimleri akşama doğru atacağım emin olun. Ayrıca size akademisyen değilsiniz diyen olmadı; eğer öyleyseniz kanıt sunun dedik. Tüm bunlar bir yana akademisyen olmanız size güvenebileceğimiz anlamına da gelmiyor. Markayla birlikte çalışan birisi olabilirsiniz.

7. A la menth

A la menth Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Konya
    Pek çok marka varki tanınmış uzun yıllardır sporcuları gıda takviyesi sunan tek kara lekesi! olmayan bunların hepsini bi kefeye koyup yok kötü ürünler kaka ürünler nişastalı katkı maddeli dememeli aslında.sizin ürünlere yönelmemizin tek sebebidir maliyet benim fikrim yoksa universal ından vpx inden muscletech inden optimumundan şaşacak adam tanımıyom.şöyle denilse daha doğru bu hammadde ürün tamamen sağlıklıdır doğaldır isterseniz resim atar ürün spekti mi deniyor ne deniyor ondan felan(imkan varsa) göstereyim felan yani ürün bu yönde kanıtlamaya çalışılsa daha güvenir insanlar hocam direk tepki de çekmez bide bilmediğinden korkar insanlar hadi ben risk ederim o benle alakalı çatır çatır alıyorum hâlâ :D alacam da daha belki sonuç aldıkça ama sağlığını çok titiz takip eden ver bundan dolayı korkan normali de budur belki :D

8. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Bakin Barış Bey, su ana kadar saygida kusur etmedim etmemde, ancak firmanin bana hakkini helal edip etmemesi inanin zerre kadar umrumda degil cunku bunun icin once uzerimde bir haklari olmasi gerekir ben parasini odemisim karsiliginda bir hizmet almisim ve bununla ilgili fikrimi diger insanlarla paylamisim o firma benim sponsorum veya resmi gida tedarikcim falan degil bana hakkini helal etmicek!! Banlanmaniz konusundaki fikrime gelince bu site yonetiminin verdigi ve verebilecegi bir karardir oyle uygun gormusler.

Lg Smart World

9. Mr X

Mr X Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    Istersen cumhurbaskani ol reklamci olmadigin anlamina gelmez , ulan akedemisyenin krali olsanda gelip buraya creatine e(muazzam supplemente) laf soyleyen adamla spor hakkinda tartismam . Daha 2 gun once spora baslayan adamlar nasil oluyorda tavsiye verme cesareti buluyor anlamiyorum . Son olarak ucuz etin yahnisi yenmez beyler . Amerika , almanya , ingiltere bir cok ulke gezdim inanin bana oralarda insan sagligina daha cok onem veriliyor turkiye icinse ayni seyleri soyleyemeyecegim once parayi onemser turkler

10. HaliDBinVeliD

HaliDBinVeliD Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaslar evet diger kavimler ulkeler insan saglina onem gosteriyor olabilir.velakin ulkemizi hamiyetperverlik naminada destek olalim.cunku herkes boyle ulkemizi karaladikca hicbir zaman gelisemeyebiliriz..

11. Stereohydrate

Stereohydrate Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkese merhaba. Yaklaşık son 4 aydır yumurta akı tozu kullanıyorum iş yerimde. Daha önce farklı sitelerden alıyordum. Fakat iki hafta önce, hammaddelerim.com'dan yumurta akı aldım. (şimdi katkıdeposu oldu). Ve onların ürününden daha çok memnun kaldım. Geçen haftada 5 kglik yumurta akı ve protein bombası siparişi verdim. En çok protein bombasını merak ediyordum. Bana suyla karışmadığını, bir yemek kaşığı alıp, üstüne su veya süt içilmesini söylediler. İlk o şekilde yaptım. Ama damağa falan yapıştı, biraz sıkıntılı oldu. Bende öğün aralarımda, yumurta akı ve nesquik karşımıı yaparım. Bu karışımın içine 1 yemek kaşığı protein bombası attım. Shaker'le iyi bi çalkaladım. Ve muazzam bir şekilde karıştı, ne jellenme, ne de çamurlaşma vs. hiçbir şey olmadı. Ben karıştıramayan arkadaşları anlayamadım. Ve tamamen içtikten sonra shaker'i açıp baktığımda hiçbir yerinde kalıntı göremedim.

Vücutçuluğunuzu gösterip, sert karıştırın arkadaşlar biraz :)

Daha bu ikinci kullanışım protein bombasını o yüzden etkiyle alakalı bir şey söyleyemem. Ama ben gayet süt + yumurta beyazı + nesquik'le birlikte muazzam şekilde karıştırarak tükettim. Ne dokunma, ne mide bulantısı türü şeyler de hissetmedim. Sadece içerken garip bi et tadı gibi bir şey geliyor, yumurtayı bile bastırıyor. Ama nesquik sağ olsun :)

Ben firmadan çok memnun kaldım :) Bundan sonra tercihim onlar olur.

Hepinize iyi çalışmalar.
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Kasım 2014 ---
    Herkese merhaba. Yaklaşık son 4 aydır yumurta akı tozu kullanıyorum iş yerimde. Daha önce farklı sitelerden alıyordum. Fakat iki hafta önce, hammaddelerim.com'dan yumurta akı aldım. (şimdi katkıdeposu oldu). Ve onların ürününden daha çok memnun kaldım. Geçen haftada 5 kglik yumurta akı ve protein bombası siparişi verdim. En çok protein bombasını merak ediyordum. Bana suyla karışmadığını, bir yemek kaşığı alıp, üstüne su veya süt içilmesini söylediler. İlk o şekilde yaptım. Ama damağa falan yapıştı, biraz sıkıntılı oldu. Bende öğün aralarımda, yumurta akı ve nesquik karşımıı yaparım. Bu karışımın içine 1 yemek kaşığı protein bombası attım. Shaker'le iyi bi çalkaladım. Ve muazzam bir şekilde karıştı, ne jellenme, ne de çamurlaşma vs. hiçbir şey olmadı. Ben karıştıramayan arkadaşları anlayamadım. Ve tamamen içtikten sonra shaker'i açıp baktığımda hiçbir yerinde kalıntı göremedim.

Vücutçuluğunuzu gösterip, sert karıştırın arkadaşlar biraz :)

Daha bu ikinci kullanışım protein bombasını o yüzden etkiyle alakalı bir şey söyleyemem. Ama ben gayet süt + yumurta beyazı + nesquik'le birlikte muazzam şekilde karıştırarak tükettim. Ne dokunma, ne mide bulantısı türü şeyler de hissetmedim. Sadece içerken garip bi et tadı gibi bir şey geliyor, yumurtayı bile bastırıyor. Ama nesquik sağ olsun :)

Ben firmadan çok memnun kaldım :) Bundan sonra tercihim onlar olur.

Hepinize iyi çalışmalar.

12. mserkanxxx

mserkanxxx Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Whey ini deneme amaçlı 100 gr lık paketten aldım bakalım.birde maltodekstrin ile dekstroz.aldım idman sonrası shake in içine karıştırıcam biraz.bakalım gelsin yorum yaparım

13. cn_a

cn_a Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Değerler arasında Trytophan gayet iyi bir oranda, markalı ürünlerde genelde bu 1.9 civarında falanken alfasol de 2.9.
    Aroma tozu ile karıştırılıp kullanmayı düşünüyorum, bu şekilde kullanan var mıdır acaba?

14. gumus34

gumus34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Maksadım ırkçılık değil ama sizin uyruğunuz nedir acaba ? Çünkü konu bir kenara tavrınıza ve mesajlarınıza bakarsak Türklerden nefret ediyor gibisiniz. Siz hangi uyruktan olursanız olun ama Türklere hakaret eder gibi ve herkesi aynı kefeye koyar gibi paragöz olduğumuzu lanse edemezsiniz. Hele ki bu sitenin üyelerinin neredeyse tümünün de Türk olduğunu düşünürsek... Bu sitede size yetki verildiğini baktığımda bir sporcu olduğunuzu düşünüyorum bu yüzdende tarzınıza biraz dikkat etmelisiniz.
    Ayrıca yerli mallara düşmanlığınızı da anlamak na mümkün.
    Neyse...
    Az önce Alfasol sitesini önerdi bir arkadaşım. Siteye göz attıktan sonra yorumlarına bir bakmak istedim. Şimdi bu firma yerli mi yabancı mı bilmiyorum lakin yerli ise daha fazla destek gösterilmesi gerekiyor. Üye arkadaşlardan bazıları ürünlerin laboratuar da analiz edilmesinden söz etmiş. Bence çok haklı konuyu birkaç arkadaşımla paylaştım analiz ettirebilir miyiz diye. Olumlu cevap aldığımda ürün sipariş vereceğim.

15. gumus34

gumus34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Biraz araştırdım. Ürünler fransadan ithal edilen yerli protein tozu firmaları için hammadde temini sağlayan bir firmaymış. Keşke yerli olsaymış.

16. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Geçen yıl 150 tl lik alfasol protein bombası aldım inanın iğrenerek biraz kullandım 2 kutu arkadaşlara dağıttım ve 2 ay önce kalanını çöpe attım. Anlayacağınız pişmanlıktan başka bişey yok!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş