Alfasol whey kullanan varmi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve HaliDBinVeliD tarafından 3 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. A la menth

A la menth Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Konya
    1 ayı biraz geçti ürünü kullanalı hacim almaya devam ediyorum evet :) on üzerinden değerlendirme gibi şey yapamıyorum ben ya oluyordur birşey ya da olmuyordur yani başarılı geldi bana.hiç aromasız katkısız orjinal haliyle tüketmediğim için direk whey proteini konsantresi şüphe oldum başta bu böylemidir kokusu böyle mi olması lazım felan bi üçkağıt olmasın diye tad konusunda araştırma yaptım doğal kokusu ve tadı mevcut elimdeki üründe.yani gerçek whey proteini konsantresi olduğu doğrudur. hammaddelerim sitesinden siparişten önce gıda mühendisi teknik destek hattı diye numara koymuşlar oradan aradığımda isterseniz kimya laboratuvar testi ürün spektiyle gönderiyoruz dediler yani kendinden çok emindi yeni farkettim 2.5 kilosu 150 tlydi hemen gramaj düşürmüşler. tad olarak başta pek bişey farketmedim yani çok tadı olan birşey değil pek birşey hissedilmiyo gibiydi başta ama şu an hoşuma bile gidiyo içerken genzime yoğun ama tatsız bi süt tozu kokusu gibi bi reyha gelio hoş :D mide bulandırıcı değil kesinlikle

2. HaliDBinVeliD

HaliDBinVeliD Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Hacim aldim derken 1 ayda hangi bolgelerde ne kadar aldin?

3. A la menth

A la menth Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Konya
    ölçme yapmadım ama üst göğüslerde biraz daha dolgunlaşma hissettim incline a ağırlık veriyordum son zmanlar bicepsler de aynı şekilde bi dolgunluk hissi yarım santim bi santim gibi bi kütle artışı var sanki.şu placebo etkisi dediğiniz şey de olabilir sonuçta bir ayda ne olabilir ki ama aynada biraz daha farklı ve mutluyum :)

HaliDBinVeliD bunu beğendi.
  4. HaliDBinVeliD

HaliDBinVeliD Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Katki deposu hammedelerin kaynagi nereden geliyor siz ureticimisiniz ?yoksa çinden ithal mi ediyorsunuz?

5. HaliDBinVeliD

HaliDBinVeliD Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Peki whey konstreleri hangi ulkeden ithal ediyorsunuz belge gosterebilirmisiniz?

6. lossmg

lossmg Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Antrenör + AFAA Personal Master Trainer
    Yer:
    Manisa
    Diyalogları okudum ve merak ettim, birkaç dakika önce ufak boylarından bir tane sipariş ettim, karşım emilim ve içimini deneyeceğim şayet beğenirsem büyük boylarında alacağım. Ben kapıda ödeme seçeneği ile aldım nakit olarak ödeyecek olmama rağmen kapıda ödeme seçtiğim için 5 TL. daka eklendi ve açıkçası bu pekte hoşuma gitmedi (anlarsınız ki sorun tabiki para değil)...

7. lossmg

lossmg Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Yer:
    Manisa
    ilginiz ve açıklamanız için teşekkürler, umarım daha çok birlikte çalışma fırsatımız olur, iyi çalışmalar dilerim...

8. HaliDBinVeliD

HaliDBinVeliD Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Katkideposu aciklamalariniz guzel belge yayinlarsanizda guzel olacak forumuyelerinin tatmin olmasi icin.2.si olarak izole ve hdrolize wheylerinizde varmi

9. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Protein bombası ürünün üzerinde Victor Martinez in resmi var :) Ne telif derdi var ne reklam parası ,internet sitesi biraz uyduruk geldi bana ,Hakkımızda ikonuna tıklıyorum firma geçmişi nedir öğrenmek için link kırık.Üretici firma olan Kimbiotek Kimya şirketi internet sitesi yok şirket bilgilerine geçmişine ulaşamadım ,varsa ulaşabilen paylaşsın.Bana hiç güven vermedi ,sağlık bakanlığı belgeleri sertifikaları,üretim belge tesis bilgilerine vs... sitede rastlayamadım .
    Ürün içeriklerini laboratuvar ortamında test etmek lazım .

Ulaşılabilen Tek bilgi ;
    Kimbiotek Kimyevi Maddeler San. Tic. A.ş
    Adres İkitelli OSB tümsan yapı Koop 7 blok no :22 23 24 Başak Şehir
    [email protected]
    (0212) 485 68 69

Burası üretim yerimidir, depomudur ,callcenter mıdır ,nedir ne değildir anlayamadım ...?

Son düzenleme: 21 Eylül 2014
    HaliDBinVeliD bunu beğendi.
  10. HaliDBinVeliD

HaliDBinVeliD Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Gkmnkmr daha bugun uye olmussun gelmissin reklam yapiyorsun.alfosol whey kullandim diye kullandin belki :) ama burda herkes forum uyelerinin itibarinada bakiyor. Yeni kayit olupta yorum yazman bizi tatmin etmedi :)

11. lossmg

lossmg Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Yer:
    Manisa
    Daha önceki yorumumda da belirttiğim gibi fimayı ve ürünü denemek için küçük bir miktar aldığımı söylemiştim, ayın 19 unda gündüz sipariş vermiş olmama rağmen 5 gün oldu ve gelen giden yok açık konuşayım bu benim için çok fazla bir bekleme süresi heleki hiçbir sebep veya mazeret bildirmeden, bizler, zaten ihtiyacımız olan destek ürünlerini bir telefonla halleden insanlarız, katkıdeposu olarak sizi tercih etmemiz için bariz bir farkınız ve kaliteniz olması lazım dürüst olmak gerekirse sadece aynı milletin vatandaşı olmak benim için pek birşey ifade etmiyor !!!

PeNa ve HaliDBinVeliD bunu beğendi.
  12. HaliDBinVeliD

HaliDBinVeliD Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Demek oyle :S

13. lossmg

lossmg Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Yer:
    Manisa
    aynen öyle dostum...

14. lossmg

lossmg Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Yer:
    Manisa
    Birkaç dakika önce konuyla ilgili bir firma yetkilisi telefonla bana ulaştı.., sipariş vermiş olduğum ürün aynı tarihte kargoya verilmiş. Ancak kargo firması paketi patlatmış ve kendi hataları olduğu için geri iade olarak göndermişler. Bu süreçte hem firmaya hemde bana herhangi bir bilgi verilmediği için bu aksaklık oluşmuş. Firma yetkilisi ile bu gibi durumlar için alınabilecek önlemler ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk, şu an için faydalı olduğuna inanıyorum, başta siparişimi iptal etmeyi düşünüyordum ancak ılımlı ve yapıcı yaklaşımları nedeni ile vazgeçtim, ürün gelince denemelerimi ve sonuçları sizlerle objektif bir şekilde paylaşacağım...

15. HaliDBinVeliD

HaliDBinVeliD Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Hmm bakalim benim tozun bitmesine 2 3 hfta var ozamana kadar bakalim uyelerin yorumlarina

16. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Bana çok da hesaplı gelmedi. 2.4 kg ı 150 tl. Ve bu hammadde bi ürün. Sporcu gıdası olarak özel üretilmiş 2.3 kg lık ürünleri de 150-160 tl ye bulabiliyorsunuz zaten. Tadı, kokusu, karışımından şüphe etmeden kullanabiliyorsunuz. Bu ürünleri satan sitelerin hizmeti çok iyi. Ertesi gün ürün kapıda. Bu kadar küçük fiyat farkları için maceraya gerek yok gibi duruyor.

telepati bunu beğendi.
  17. lossmg

lossmg Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Yer:
    Manisa
    Alfasol whey elime ulaştı, şu an için söyleyebileceklerim ;
    300ml su ile bir ölçek, karışım, erime ve emilim normal ancak köpürme oranı yüksek 300ml de bir 300de köpük..,
    Tat ve koku biraz rahatsız edici fakat aromasız ve yalın olduğu için bu beklenmedik birşey değil, içilebilirlik yeterli...

18. zafer_zaferoglu

zafer_zaferoglu Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Ateşle oynuyorsunuz.
    İçeriği bilinmeyen bir ürünü kulaktan dolma bilgilerle protein olarak kullanmak istiyorsunuz.

Lütfen sağlığınız için bir kez daha düşünün.

19. HaliDBinVeliD

HaliDBinVeliD Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Baska soyleyebileceklerin varmi

20. kas gucu

kas gucu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Ben eklem ağrılarım ile ilgili araştıma yaparken Protein Bombasını gördüm. Whey + Protein bombası 100 gram ambalajda deneme seti var aldım bi bakacağım. Sonuçları paylaşırım. En azından Türkçe yazıyor üzerinde aldığımız antin kuntin proteinlerin içeriğinde ne var sanki biliyor muyuz. Ambalajı güzel olanı seçiyor herkes kimse kendini kandırmasın. Evde sanki HPLC ile analiz yapıyormuş gibi yazan arkadaşlar var

Sayfayı Paylaş