Aletler eve alınsa ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mustafaytug tarafından 24 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. mustafaytug

mustafaytug Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Ben yaklaşık 1 yıldır salona gidiyorum çok bi yararını göremedim.Yaklaşık buda 1 milyara yakın para demek.Bu aletleri halter+dumbell+barfiks aleti eve alınsa daha iyi şeyler yapılabilirmi ? + salona vereceğimiz parayıda beslenmeye vermiş oluruz.

Eve alınsa daha neler almam gerek olabilir ?

ayrıca üst göğüs alt göğüs nasıl yapabilirim ?

Son düzenleme: 24 Kasım 2012
  2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  3. starlnk35

starlnk35 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    voitin ev için istasyonları var geniş kapsamlı olanını ve extra ağırlık al. En iyisi ;)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:57 ----------

http://www.voitbayi.com/Voit-9055-Agirlik-Merkezi/Ozellik?PID=668
    bende para olsa direk bunu alırım :D

4. mustafaytug

mustafaytug Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    siteye baktımda birçok ürün gereğinden çok fazla fiyatta gibi.

5. starlnk35

starlnk35 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    voit pahalı ben sadece örnek verdim aynı istasyonun başka markalarda daha ucuza bulabilirsin.

mustafaytug bunu beğendi.
  6. asteq

asteq Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    fethiye
    bende bu tarz bi ürün var...beklentilerinizi inanın karsılamayacak...ben 350 tl ye aldım 1 ay sonra salona yazıldım :D birincisi rahat olmuyor göründükleri gibi...kolun sıgmıyor,kalçan kayıyor bu tarz dandikliklari oluyor bu tarz aletlerin...sallanıyor en kötüsü....ve oda da tek çalışınca sıkılıoyrsun...bence sakın almayın derim...

7. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bence illa makine tarzı şeyler ile çalışmalı değilsiniz.Bi 100 kg set halter bar , z bar , dumbell , bench sehpası , barfiks aleti yeterli diye düşünüyorum.

mustafaytug ve mr_dblue bunu beğendi.
  8. asteq

asteq Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    fethiye
    zaten benm aldıklarım onlardı :D kaliteli bench sehpası alabilceksen onu bilemem....

9. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Evde sana partnerlik yapacak biri varsa evde de vg yapılır.
    Sıkılma olayına gelince sıkılma olayı kisiden kisiye degisir.
    İnancın ve hedefin tam degilse evde sıkılan adam salonda da sıkılır.Evle salon arası mesafeyi bahane edip vg yi bırakan kisiler gördüm.Tabiki bu bir bahane bırakacak yada gevsetecek adam cok bahane bulur.
    Başarılar.

mustafaytug ve (silinen üye bunu beğendi.
  10. asteq

asteq Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    fethiye
    partnerlik yapıcak biri yoksa da evde yapılabilir....inancım ve hedefim tam olmasına rağmen evde sıkıldım ve salonda 1 yılı geçiyor Allaha şükür devam ediorum...inanç meselesi değil benm dediğim yani...salonun havasını tozunu yutmadan bu iş çok zor devam eder...asıl demek istediğim buydu..etrafında görüpte bende böyle olucam diyeceğin canlı arkadaşlar olmadan, sana tavsiye verecek hocan olmadan, kilo almışsın diyip seni gaza getirenler olmadan bu iş zor...

11. ray_earth

ray_earth Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    mustafaaytug;
    1 yıldır salona gittiğin halde pek bir yararını görememen beni şaşırttı açıkçası.Ya senin hedeflerin çok yüksek süreyi kısa tutuyorsun ya da çalışma beslenme birlikteliğin uygun değil.Bence bu durumu bir daha düşün ikisi uygun olduktan sonra sonuç görememen genetik yapının suçu olur sanırım.
    Başarılar dilerim...

12. yunuscan

yunuscan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ben evde yapıyorum delta marka ağırlık sehpam var ve yıne delta marka 50 kg set ağırlık aldım gayette rahat yapıyorum bench press vs. tabi yukarda yazmıslar sıkılmak vs diye salondakı ortamı illakı yakalıyamassın ama bir hedefım var ve duzenlı yapıcam dersen al bence

13. mustafaytug

mustafaytug Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    ya salonda hoca fazla ilgilenmiyor biraz gelişimim ondan dolayı yavaş.Hocaya yardım et diyorum bazen etmeden gidiyor bazen ediyor.Hocaya asla kızmıyorum çünkü anlıyorum o kadar kişiyle ilgilenmek çok zor.Evde sanki daha iyi olur diye düşünüyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:44 ----------

iyi etki ediyormu peki ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:46 ----------

yani evdede çok iyi bir şekilde vucut geliştebilirim ? bende şöyle düşündüm spora vereceğim 3 aylık 150 tl ye yeni bir suplement e veririm diye düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş