Alacagım supplementler hakkında

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve 'Tuna tarafından 14 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    şuan 10. ayımdayım ve ilk supplementlerimi almayı düşünüyorum; OPTIMUM WHEY PROTEIN 5 LBS ve Universal Amino 3001 alcağım.

sorum şu alcağım supplemetler iyimidir ? Önerisi olan varmı ?
    kullanımıda sadece çıkısda yapamayı düşünüyorum. Yoksa farklı mı yapamalıyım ? Beslenmem öğrenci oldugum için idare eder şuan

not: resimdeki 4-5. ayımdan galiba tam hatırlamıyorum..

2. BBAnkara

BBAnkara Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Ankara
    whet proteini tavsiye ederim..şu anda dünyadaki en iyisi..diğer ürünü kullanmadım ama akşamları optimum casein tavsiyesinde bulunabilirim..

'Tuna bunu beğendi.
  3. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    ilk amino asitin olacak herhaalde daha düşük mg lı bir amino asit düşünebilirsin yada direk bcaa 'ya yönebilirsin. whey için ise en bilindik en tercih edilen markayı seçmişssin.

'Tuna bunu beğendi.
  4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Tercih ettiğin protein güzel tavsiye ederim. Fakat 10 . ay için Universal 3001 biraz abartı olmuş. Onun yerine başka bir ürün alabilirsin.

'Tuna bunu beğendi.
  5. burak35

burak35 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İzmir
    Bence şu an sadece Whey protein al ilerleyen zamanlarda vücudun ihtiyacına göre bir ürüne yönel.

'Tuna bunu beğendi.
  6. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    whey aldıkdan 1 ay sora amino alabiliyorum. amino' yu program yoğun olduğu için alamyı düşündüm. 1. gün gögüs, 2. gün bacak, 3. gün kanat, 4. gün omuz, 5. gün kol çalışıyorum. Yinede whey bittikden sora yine whey alıp aminoyu ilerde mi alsam ?

whey i kullanım olarak idman çıkışı düşünüyorum bunada yorum yapabilirsiniz. 60-62 kg yağsız vücudum var yağ oranım resimdekinden farksız denebilir.

Son düzenleme: 15 Mart 2011
  7. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    whey alıp bir kutu bitirdikten sonra tekrar whey ile devam etmen daha mantıklı olacaktır whey kullanımında etki performans gördükten sonra yetersiz kalırsan beslenme ile açığı kapayamıyacak olursan ilerde amino da katılabilir kombinasyonuna.

whey'in kullanımı zaten detaylı olarak aldığın ürünün kullanım tavsiyesinde yazar zaten fakat vücut ağırlşığının 2 katı kadar gram protein alman lazım günlük bunu biliyosundur. günlük beslenme ile kaç gr protein aldığını hesapla ve gersini tozdan almaya çalış. antrenman sonrası ve sabah kalkınca en çok kullanılan zaman dilimleri

'Tuna bunu beğendi.
  8. burak35

burak35 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İzmir
    Program yoğun diye düşündüğünü anlıyorum o zaman belki bcaa da mantıklı olabilir ama yinede Whey i 1 ay kullan daha sonra karar ver bence ayrıca amino yuda iyi araştırmanı tavsiye ederim.

'Tuna bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş