86'dan 74'e Hedef:68kg

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve RaJeV tarafından 3 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 98 üye.
  1. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Dostum artık fotoğraf eklesen...5 ay 1 haftadır diyettesin :) Forum rekoru sanırım sende :D

RaJeV ve baris4114 bunu beğendi.
  2. baris4114

baris4114 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Artık bi fotoğraf koy ya meraktan ölüyorum

RaJeV ve Azi bunu beğendi.
  3. xeonsteel

xeonsteel Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    aynen hocam o değilde fotoğraf ekliyeceğim diye geçirdiğin süre antremanlarda geçirdiğin süreden daha çoktur:D

RaJeV ve Azi bunu beğendi.
  4. FuzuLi

FuzuLi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Vücudun nasıldı bari onu koy :) Konuda fotoğraf yok galiba hiç.

Azi ve RaJeV bunu beğendi.
  5. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Vucüdümun nasıl olduğunu koyarsam bu başlığa bir daha insanlar girmekten korkar :D

6 ay olmadan insanlar fotoğraf koyunca hepimiz 6 aydan önce foto koyulmaz diye yorum yazıyoruz değil mi :) Biraz daha sabredelim. Gelecek ay çok ama çok ciddi bir antremana gireceğim. Sabah 1 saat stadyumda koşacağım. Akşamda partnerimle ağırlık çalışması yapıp tekrar koşacağım. Sanırım bu çalışmadan sonra vucudüm yağ kalacağını zannetmiyorum. Şu an hissettiğim kadarıyla vucüdümdaki yavaşlamayı kırdım. Sanırım CLA sayesinde yavaş yavaş kilo veriyorum.
    Şu an elimde acayip fazla fotoğraf var merak etmeyin. Şu finaller dönemi geçsin fotoğrafları 1. ay 2. ay diye tek tek düzenleyeceğim. Hatta 1-2 video çekme düşüncem bile var istediğim tempoda gidebilirsem bench_O

Azi bunu beğendi.
  6. Murat Cenk

Murat Cenk Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Çok başarılı ve azimli gördüm seni acaba kardiyo programını buraya yazarsan sevinirim :) Bu ara başarıların devamını dilerim

7. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Her antremanı tamamladıktan sonra 30-40 dk eliptical bisiklette kardiyovaskülere geçmeden maksimum dirençte maksimum hızda koşarak yağ yakımı sağlıyorum.

Biraz havalar düzelirsin dışarıda koşacağım. En iyi yağ yakımı bence açık hava belli bir tempoda koşmak

8. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    6 aydır yağ yakıyorsun , hangi göbek olsa o six packî bırak, kuru eight pack çıkarmıştı.

bukadar supplement ve yağ yakıcılara rağmen hala olmuyorsa hiç uğraşma derim.

yada bi yerlerde sorun var. tekrar gözden geçir.

oktayd, Azi ve FiestaCondom bunu beğendi.
  9. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    yag yakimi 1 ayda olucak bir is dgl saglikli kilo vermek icin uzun vadeye yaymak lazim ben arkadasn azmini tebrik ediyorum

10. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    kim 1ay dediki? kaldıki arkadaş 100 kg falan değil 5-10 kilo vermek istemiş. azimle alakalı değil biyerlerde yanlışlık var.;)

11. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Dalga mı geçiyorsun sen?
    Bi şeyden bildiğin yok gereksiz yere konuşuyorsun!

6 ayda eight pack çıkartabiliyor olsa idi bu dünyada herkesin 8 packi olurdu. Bir şeyden anladığın yok saçma sapan konu kirliliği yapıyorsun. Senin ve senin gibiler yüzünden insanlar mucize arıyor! kafa_

Senin ve senin gibi insanlar gerçekten insanların sinirini acayip şekilde bozuyor. Çok merak ediyorum etrafında kaç kişi var 6 ayda 20 kilodan fazla yağ yakan acaba? Sanki sen heralde yağ yakım hızının hep aynı gittiğini falan zannediyorsun. Bu işler yazdığın gibi tek cümle ile olsaydı oho ooo etrafımız mr olympialar ile kaynardı.

Ayrıca yazdığına göre sen bu konularda çok uzman gibisin. Senin mantığına göre şimdi senin 10packin kesin vardır.

Son düzenleme: 12 Mayıs 2012
    Suçicek ve Azi bunu beğendi.
  12. declorx

declorx Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    yağ yakımı hakkında bilgi ve tecrüben ne düzeydedir ? t3 ve t4 hormonlarının ismini duymuşluğun var mı ? 5' deiyodinaz enzimi ?

13. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    yav he he.

6 aydır binbir çeşit supp kullanmışsın ve yorumlardan belli ediyorsun bunlara bel bağladığını. CLA kullandım karnım çok sertleşti, oxyelite kullandım çok kuvvetliyim yea modundasın.

Sen uğraşma bunlarla, git liposuction yaptır. Harcadığın supplement masraflarıyla aynı ücrete denk gelir karaciğeride yormazsın. :)

14. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Muhhattap olunacak kadar bilgin bile olmadığı için görmezden geliyorum artık

15. xeonsteel

xeonsteel Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşa haksızlık yapmışsın herşeyi çok kolay sanıyorsunuz uzaktan davulun sesi hoş gelir tabi popüler kültürün hergün bize gazetelerde dergilerde medyada internette dayattığı şeylerlerle gelip burda yorum yapmayın.Çünkü dayattıkları şeyler yıllardır aynıydı para ve kar etme hırsıyla yıllarca insanların sağlıklarıyla oynadılar yok bu diyeti yapın 1 ayda 10 kilo verin yok bu kremi sürün 10 beden incelin bunlar fasa fiso.İnsan vücudunu,anatomisini,metabolizmasını okumadan,öğrenmeden hiçkimse hakkında eleştiride bulunmayın herkes doktor olucak diye birşey yok tabi ancak en azından bilmiyorsanız kimsenin moralini bozmaya,hevesini kırmaya,motivasyonunu düşürmeyede hakkınız yok..
    Supplementların doğru çeşidi doğru zamanda bilinçli kullanılırsa hiçbir zararı olmaz aksine çok faydası olur.Adı üstünde bunlar destek ürün spor yapmadan beslenmeyi düzene sokmadan hiçbir faydası olmazda zaten,RaJev yaklaşık 7-8 aydır hergün burada günlüğünü güncellemeye çalışıyor kendi yaptıklarını takip etmeye çalışırken birilerinede faydam olsun diye ki bu yoldada çok iyi şeyler kat etmiş ilk başta kendisine bende soruyordum hep neden fotoğraf yüklemiyorsun falan diye(hatta önceki sayfadada mesajım var) şuanki vücudunun durumundan TAM OLARAK memnun olmadığını söyledi.20kg sırf yağdan yakıp üstüne birde kas inşa etmek herkesin yapabileceği bir iş değil o yüzden herkes kendi işine baksın kimse kimseyi bu denli ağır eleştirmek zorunda değil...

HUMOR, Azi, deepsoul ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  16. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    senin gibi insanlardan nefret ediyorum arkadaş.bu kadar acımasız yorum yapmakla elinize ne geçiyor ki arkadaş gayet başarılı.ha başarısız olsa bile motive edici bir yorum yazarsın,hafif bir şekilde de eleştirirsin.bu şekilde eline ne geçiyor? öyle konuşuyorsunuz ki senin gibi insanlar,sanki hepiniz birer Arnold,Ronnie veya Dextersiniz.daha güzel sözler sarfederdim de senin için,forum kurallarına uymakla yükümlüyüm

17. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Sağol canım benim günlüklere pozitif şeyler yazalım sürekli o zaman adam 2 -3 sene de yakımı tamamlar sonuç=her zaman pozitiftir. :)

18. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaşlar, eleştirilerimiz ve yorumlarımız yapıcı olsun lütfen. Üslubumuza dikkat edelim.

RaJeV, HUMOR ve speedtouch bunu beğendi.
  19. oktayd

oktayd Yeni Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Caner23 arkadaşımız realist bir yorum yapmış neden üstüne gittiniz anlamıyorum.
    haksız oldugu bir nokta bulamıyorum.

aralık ayında basladıgım bu sporda hic bir madde kullanmadan bir ton yag yaktım ve vucudum yagsız bir durumda şu an.

2 aydır hacme gectigimi söyleyebilirim.

konu sahibi arkadaş bende görmüştüm üye oldugumda.
    eger bu kadar ay calışıp artı takviyelerde alıp başarıya ulaşamamışsan demekki bazı şeyler ters.
    bunu kabul etmek zorunda..

81 kilodan 68 kiloya,36 beden pantalondan 30 beden pantalona düşen biri olarak bunu söylüyorum.resimlerim site icerisinde mevcut..

olumsuz görüşleri yıkıcı olarak adlandırmak kendinizi kandırmaktır.

saglıklı günler dilerim

FiestaCondom ve Dexter_Morgan bunu beğendi.
  20. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123

Kendinizi benim ile nasıl kıyas edebiliyorsunuz. Bir kere herkesin metabolizması farklı işler siz belki hızlı kilo verebilirsiniz ama daha yavaş hacim kazanabilirsiniz. Ya da tam zıttır.

Ayrıca önemli olan kaç kilo vermek değil. Siz 36 dan 30 bedene düşmüş olup bunu bir başarı olarak görebilirsiniz. Ben 38 dan 28 bedene düştüm ama bunu bir başarı olarak görmüyorum neredeyse de sizin 2 katınız yağ yakmış olsam da!!!

Ki tamam anladık hadi yanlış yaptım bir yerlerde size göre yetersiz geldi. Bu başlıkta gün gün ne yaptığım her yerde tek tek yazılı. Yanlış yapıyorsun demek yerine nerede yanlış yaptığımı söylemeniz daha mı zor geliyor size? Bu olmamış demek yerine bak rajev burada şöyle yapmışsınız sen yağ yakımı yapıyorsun bunu şöyle yaparsan metabolizman hızlanır daha çok yağ yakırsın diye bilirsiniz hani siz daha iyi biliyorsunuz ya yağ yakmayı!
    Eleştiriye her zaman açığım ama bu olmamış sen liposuction yaptır da ne demek? Aklı sağlığında olan kimse yada bu spora gönül veren bir kimse bunu söylemez! Varsa tavsiyeniz yanlış gördüğünüz bir şey başımın üzerinde yeriniz var onun haricinde yorum yapmazsanız daha iyi!!!

Ayrıca senin fotoğraflarını da göremedim.

Sayfayı Paylaş