60 Günlük Diyet Öncesi / Sonrası - Aşamalarla.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve alpbodrum tarafından 28 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 142 üye.
  1. TheTank

TheTank Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    BodyBuilding
    Yer:
    İstanbul
    çok iyi gelişme kaydetmıssın bravo..

alpbodrum bunu beğendi.
  2. Calienteboyy

Calienteboyy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Gerçekten çok güzel gelişme bende 1 haftadır yapmaya başladım etkisi güzel, teşekkürler paylaşım için.

alpbodrum bunu beğendi.
  3. oowr8s

oowr8s Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    programını beğendim ve kendime bir şeyler katacağım. sınav haftasındayım onun dışına çıkınca da diyetini & programını aynen kullanacağım.

bende çok yağ yok ama isteksiz çalışıyorum. isteğim tavan yaptı seni görünce :)

alpbodrum bunu beğendi.
  4. 55koro55

55koro55 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    çok güzel bi gelişim

alpbodrum bunu beğendi.
  5. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Gelişim harika da onceden 2 yıl yapmış biri için böyle hiç çalışmamış biri 2 ayda yanından geçemez diye düşünüyorum :S

alpbodrum bunu beğendi.
  6. alpbodrum

alpbodrum Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sigorta
    Yer:
    Mugla
    Dostum Artık bence kardio yapma yeterince kilo vermişsin eğer kas yapın zayıfsa hacimlenme programı çalışmalısın. Zaten kas kendini gösterince vucutta bulunan biraz yağın sana zararı olmaz.

Uploaded with ImageShack.us

Teşekkür ederim. Kilon çok iyi bence sizinde kardio programı yapmadan. Biraz daha Proteine yönelik beslenmeye yönelin derim. Yağ meselesinide fazla kafaya takmayın zaten o boy ve kiloya göre yağ olması çok zor vucudunuzda. Kolay gelsin hepinize.

7. svaroth

svaroth Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle tebrikler, senin programa benzer bi program aylardır bende uyguluyorum. Bu işin anahtarı lor peyniri + bol çeşitli sebze ve yeşillik. protein için de bol bol balık ve tavuk ( bi öğünde 200-250gr geçmeden). 100 kilodan 73 e lor ve yumurta ile düştüm. Hydroxycut ve l-carnitin kullandığım dönemler oldu. en az 45dk 12km hızda koşarım ki bence sağlam yağ yakımı için şart gibi. Aşşağı yukarı aynı şeyleri yapıyomuşuz ve aşşa yukarı aynı vücut görünüşüne sahibiz. Yalnız tek fark benim karın bu kadar define değil, biraz daha düz onun da sebebi bazı akşamlar (haftada 2gün) arkadaşlarla eğlenirken geceleri meyve + kahve türevleri tüketmemden kaynaklanıyo ( hatamı biliyorum :D ). ama gün içinde ben de diyetimi asla bozmam, iradeliyimdir bu konuda. Keşke bende öncesi - sonrası fotoğrafları yapsaydım. bi süre görmemiş olanlar şaşkınlıktan ölüyolar resmen :D spor candır hayattır, uzun mesafeli koşular da bu tarz bi yağ yakım sürecinde olmazsa olmazdır bence. Bende işe yaradı, umarım yeterince isteyen ve çalışan herkes hedefine ulaşır.

toth, alpbodrum ve deepsoul bunu beğendi.
  8. oktayd

oktayd Yeni Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    ben sadece h.içi gidebiliyorum.

ptesi gögüs ön kol
    salı cardio+karın+omuz
    çarşamba sırt+arka kol
    perşembe cardio+karın+omuz
    cuma gögüs ön kol

olarak calışmazsam olur mu ?

9. thementalist

thementalist Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    hocam benim boy 1.78 kilo 67 ama göbek fazla yok ama yağlı göbek belgesi böyle oturunca kat oluyo ve şınav çekerken baya bir yağ sarkıyo çok rahatsız oluyorum napmalıyım 5 kilo fln dahamı yağdan vermeliyim yol gösterirsen sevinirim.

10. sneypkill

sneypkill Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Alp hocam öncelikle azmin ve başarın için tebrikler.seni görünce bende de bir gaz oluştu :)
    1-2 sorum olacaktı, verdiğin diyetteki besinleri kendime göre uyarlayıp yapacağım fakat sağlık açısından bir problem olur mu sence?çünkü geçenlerde spor salonuna kahvaltısız denecek kadar az yemekle gittiğim için başıma talihsiz bir olay geldi. son olarak;diyet bu işin yüzde kaçı diyebiliriz çünkü vereceğin cevaba göre kendimi diyete adapte edeceğim diyebilirim.şimdiden teşekkürler başarılarının devamını dilerim...

Son düzenleme: 25 Mart 2012
  11. alpbodrum

alpbodrum Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sigorta
    Yer:
    Mugla

Merhaba açıkçası bende görünümünüzü çok merak ettim paylaşırsanız sevinirim. Karın kası hadisesi diyetten fazla Karın gurubunda kas olup olmaması ile alakalı ben çocukken bile çok zayıf olduğumda Six pack hafiften belli olurdu. Biraz anatomik bir olay.

Dostum Boyuna göre kilon azıcık fazla normal insan için çok iyi ama sporcuyum diyorsan azıcık kilo vermelisin 5 - 6 Kilo kadar. Umarım istediğin gibi olur.

Merhaba soruna şöyle cevap vermek istiyorum. Geçtiğimiz 3 ayda spor ve diyet yapmadım. ve bundan 25 gün önce spora başladım tekrar. (Yaza hazırlık) ancak vucudun biraz toplaması dışında hiçbir değişiklik olmadı. O yüzden diyeceğim o ki diyet ve protein yükleme bu için %75 i ve olmazsa olmazı. Çok teşekkürler.

12. qokhaninci

qokhaninci Yeni Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    helal olsun reyiz
    beslenme programını uygulayacaktım ama ögrenciyiz :(

13. t3amsah

t3amsah Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar bu programı aynen yağ yakıcı kullanmadan yaptım çok fazla etkisini göremedm kilo vermekte zorlandım fakat lipo 6 yağ yakıcısı aldım aynı burdaki ilerlemeleri görmeye başladım yani olay yağ yakıcıda bitiyor benden söylemesi.

14. oktayd

oktayd Yeni Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    t3amsah;
    bi bitmediniz

Azi bunu beğendi.
  15. thezoRRo

thezoRRo Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Uploaded with ImageShack.us

Öncelikle merhabalar . Yaşım 17 , Boyum 1.83 , Kilom 75 . Kısmetse bu haziran okullar kapandğı an spor salonuna yazılıcam . Azminize ve gelişiminize gerçekten hayran kaldım . Öncelikle şöyle söylim benim vücudumda yağ oranım bir hayli fazla . Özellikle bel bögelsi , bel yanı vb. Bacaklarda filan aşırı yağlanmam var. Bunları sizin uyguladığınız beslenme programı ve antreman programıyla eriticem ve fit olucam inşaallah. Yaşım daha genç ve bu spora başlanabilecek en uygun yaş olduğunu düşünüyorum ben kendimce :) Şimdi 3 aylık bir aram var yani 3 ay boyunca en yüksek tempoda bu yağları eritip(kas kaybı olmadan) yağsız bir şekilde hacimlenme hedefim .

Şöyle bir sorum olucak size ;
    Gerek Bu forumdaki makalelerde gerekse diger forumdakilerde Biceps ile Triceps'i aynı gün çalıştırmamak gerekir diye okumuştum . Ama sizin programınızda bunlar aynı gün. Neden ?
    - Ve Biceps le Omuzun yerini değiştirirsek herhangi bi fark olrmu acaba ?
    ÖRN: Pazartesi : Göğüs , Biceps -- Çarşamba : Triceps - Omuz .

- SON SORU : İlk sayfada belimizi sarmamız için herhangi bir şey demişssiniz birşey aldığınızı söylemişssiniz ama bunun markasını vb. şeyler belirtmemişssiniz . Onunda cevabını herhangi bi online sitede( hepsiburada vb. )

araştırarak bulursanız ve linkini bana ya burdan yada özel mesajdan atarsanız gerçekten çok mutlu olurum .. Vereceğiniz cevapları dört gözle bekliyorum .

16. t3amsah

t3amsah Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    nasıl bitmedim tam olarak anlamadım?

17. alpbodrum

alpbodrum Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sigorta
    Yer:
    Mugla
    Yapabildiğin kadarını yap dostum. Hiç yapmamaktan iyidir.

Kolay gelsin ne diyelim. Herkesde farklı gelişme olacak.

1- ) Çünkü Bu Yağ Yakım Programı Burada Amaç Çok Fazla Hacim Değil. O yüzden Aynı gün sonraki Hacim Programlarında senin dediğin gibi Büyük Kas Grupları Farklı günlere bölünüyor.

2 - ) Beline saracağın şey Çok önemli değil önemli olan hava almasını engellemek ve o bölgeyi daha fazla terletmek istersen çöp poşeti' de sarabilirsin. Ben Neopren Bel Korsesi kullandım.
    Aynısından Link HepsiBurada ' da Neopren Bel Korsesi yazarak bulabilirsin. 15,00 TL Fiyatı var.

Başarılar Dilerim.

Son düzenleme: 8 Mayıs 2012
    Azi bunu beğendi.
  18. RobertDeCraon

RobertDeCraon Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara/TanSpor
    Muhteşem bir başarı diyerek başlıyım birkaç sorum olucak :)
    1.Ben 105 kilodan 85 sonrada en son 76 kiloya diyet-yürüyüş ve basketle düşdüm tekrar kilo almakdan korkuyorum ama body başlayan herkez tekrardan hacimlenerek kiloyla birlikte kas gelişmiş ancak benım yaglı bir vücuda sahibim sizin ilk fotonuz gibi sizce direk body başlamalıyım yoksa sizin gibi önce karındaki yağ filanmı eritiyim kardioyla birlikte bodymi.
    2.Aceba çatlaklar oluştumu kilo verince ve oluştuysa nasıl geçirdiniz.
    not:Boy 1,73 kilo(şuanlık 76)

Son düzenleme: 8 Mayıs 2012
  19. Orinafore

Orinafore Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    çeşme
    arkadaşlar genetik faktörünü görmezden gelmeyelim. bence bu sporun temeli budur. mesela bazı vücutlar olduğundan daha define ve dolgun görünür ama adam zayıftır ve güçsüzdür örnek arnold...yağ yakan vücutlar daha çabuk gelişir.

20. lchRB

lchRB Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba;
    Öncelikle çok güzel değişim tebrikler. Vücudundaki yağları yakmak isteyen arkadaşlara çok faydalı bilgiler vermişssin. Yaz aylarınada girdik bu konuyu canlandırıp 1. sayfaya atayım dedim.

İYİ GÜNLER ..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş