60 Günlük Diyet Öncesi / Sonrası - Aşamalarla.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve alpbodrum tarafından 28 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 142 üye.
  1. BugraCavkaytar

BugraCavkaytar Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Sabah yumurtayı çiğ mi içiyorsunuz ?

2. the man

the man Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle azminizden ve kararlılığınızdan dolayı tebrik ederim. Bende yaklaşık 5 aydır ararlıksız spor yapıyorum. Geçen sende bi 5 ay kadar yapmştım. Sadece ağırlık ve sadece üst vücut çalşıyorum. Boy 1.75 kilo 80 anlaşıldığı üzere biraz yağ var göbek çıkıyo fakat vücut ölçülerim falan düzgün ve giderek gelişmekteyim. Yağlardan kurtulmak için sizin programınız gibi bir gün kardiyo bir gün ağırlık yapmayı düşündüm hocama danıştım kastanda kaybedersin ölçülerin küçülür dedi.Sizce aşırı bi kaybım olurmu.Aşırı bi küçülme olurmu. Bildiğiniz üzere ayda bir santim yarım santim arttıra arttıra zar zor büyüyoruz. Emeklerimide çöpe atmak istemem yanlış birşey yapıp. SAYGILAR

3. tberkan123

tberkan123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gogus ucu yagı dedigin şey bende de var galiba ama tam anlamıyorum biri yardımcı olursa iyi olur goguslerin ucu duz oluyor yaglı gorunuyor dumduz oluyor yag yakımından sonra bu duzeliyor mu konuyu acarsan sevinirim

4. burhan0303

burhan0303 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    fotoğrafcı
    Yer:
    istanbul
    öncelikle tebrik etmek istiyorum

birde bu beslenme programına şekersiz kahve ve çay eklemek cok mu yanlıs olur ?
    ben onlarsız yapamıyorum da:)

5. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Kahve ve çayın ne zararı olacak ki? Şeker yerine tatlandırıcı kullanın ama.

6. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    spor geçmişiniz olduğu için sanırım bu kadar kolay oldu sizin için :)

7. Matizola

Matizola Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Baştan sona kadar bütün yorumları okudum ve gerçekten tebrik ediyorum sizi. Üniversite yoğunluğunda bende elimden geldiğince uğraşıyorum bazen aksamalar oluyor fakat en azından beslenmeme dikkat etmeye çalışıyorum. Yağ, tuz, şeker, hamur işi ve saat 8 den sonra yememekle yolun yarısını kat ediyorsunuz zaten. Okul kapandığında bende sıkı bir programa girip daha fit bir vücuda sahip olacağım umarım. Bir de biraz saçma olabilir fakat ağdadan sonra bioder mi kullandınız? Ve ne sıklıkla yapıyorsunuz ağdayı? Bende düşünüyorum ama acı ve kılların daha fazlalaşması (efsane olabilir) konularından çekiniyorum biraz. Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. Kolay gelsin tekrardan iyi çalışmalar.

8. ryuk

ryuk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Bu hydroxycut ı ben gunde 4 tane kullanıyorum fakat beni gerçekten çok kötü yaptı ilk 3 gün hiç yan etkisini göremedim fakat 3. günden sonra kalbimde sıkışmalar oldu nefes almakta zorlandım arkadaşlar acile bile kaldırmayı düşündü bir ara 2 saat acık havada çimlerin arasında uzandımda anca kendime geldim devamlı yuzume soğuk sular çarptım gerçekten kötüydü.

Sizce bunu sabah aç karna 1 bide antremandan sonra 1 olarak kullansam etkısını gorurmuyum duruma göre aşamada 1 tane alırım ?

9. Odii

Odii Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Bu programi 1 haftadir uyguladim 90,1 kilodan 86,6 kiloya dustum ilk oncelikle bana onder oldugunuz icin bana sabir irade ve guc verdiginiz cok tesekkur etmek istiyorum konuyu bastan sona okudum herkesin sorularina sabirla cevap vermeye calistiginizi herkese yardim etmeye calistiginizi gordum gercekten allah sizden razi olsun bilgilerinizi paylastiginiz icin simdi bilac sorum olucak degerli kardesim mantar pirinc lapasi haslanmis nohut bezelye az da olsa haslanmis patates bunlardan yiyebilir miyim sekersiz kahve icebilir miyim bir de ogunler herzaman duzenli olmayabiliyo gunlere gore degisiyo cok bi zarari olur mu bu arada karnima poset bagladigimda cok sikmiyorum ama nefesim kesiliyo bayilicak gibi oluyodum gozum karardi bi daha yapmadim ole neden oldu acaba kosu yaparken 200metre 6 hizda 200 metre 12 hizda yarim saat kosuyorum hep 12 kosamiyorum umarim bole de az da olsa faydasi vardir bu arada gercekten idolumsun seni dusunerek kosuyorum kendimi baya zorladim sasirdim bile bu kadar kostuguma ;)

10. kralvalue

kralvalue Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Barista
    Yer:
    Antalya
    bu kadar aşırıya kaçmaya gerek yok bence bende 35 günde 8 kilo verdim vücutum baya düzeldi diyette sadece ekmek şeker tuz yağ ve cips kek pasta türünü kestim halada yemiyorum sporada başladım içecek olarak bazen zero kola içiyorum oda çünkü 0.3 kalori si var diye yani şunu bunu yemiyim diye zorlamamak gerektiğini düşünüyorum tabağımdakini bitireyim arzusu olmasa türk milletinde herşeyi yapabilecek

11. Ali143

Ali143 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    peki saat 11 deki yemeği saat 13 de yesek ve bıldırcın yumurtası kullansak olurmu ?

12. tosunpaşa123

tosunpaşa123 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Bende diyorum ki nasıl böyle bir vücuda sahip oldu okuyorum yazıları her şeyi doğru düzgün uyguluyorum ama yağ yakıcı lafının geçtiği yerde fark ettim olayın değiştiğini. Çünkü ben 1 aydır 3 gün ağırlık çalışması 2 gün koşu 2 gün yüzme şeklinde çalışıyorum yağ falan yanmıyor beslenmede hiç bir şey yok. Ama yine de çok iyi değişim tebrikler.

13. maklub

maklub Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Valla helal. İşin zor kısmı spor yapmakta değil boğaz meselelerinde bence sende gayet iyi başarmışsın :)

14. drkfear

drkfear Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    galiba kimse konunun başını okumamış.

2 yıl vücut geliştirme çalıştım demiş. Zaten kas var , üstteki yağları yakarak biraz da gelişim alarak 2 ayda bu vücutu oluşturmuş. Yağ yakma açısından çok başarılı bir sonuç almış.

Özellikle 45.gündeki kalan göğüs yağlarından bende müzdaribim hiç gitmicek gibi duruyor koltuk altına doğru olan kısım bende hacime yöneldim artık.

15. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    helal olsun diyecek lafım yok gerçekten.

16. kucukti

kucukti Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Spor programınızı göremiyorum sanırım linklerde problem var.
    Başka bir yere yükleme şansınız var mı acaba.

17. savas_yok

savas_yok Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Acı yok rocky
    Yer:
    izmir
    Tebrik ederim çok iyi azimli disiplinli calışmışşınız programda ekmegi son akşam görebildim hiç yemiyormusunuz yoksa 1 dilim kepek ekmek filan mı yiyorsunuz

18. ReDo28

ReDo28 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    linkler kırılmış

19. Bodyyci

Bodyyci Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları: