60 Günlük Diyet Öncesi / Sonrası - Aşamalarla.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve alpbodrum tarafından 28 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 142 üye.
  1. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Benim en büyük sıkıntım akşam 7 de işten eve geliyorum. Sonrasında hazırlanıp koşuya gidiyorum.

Şimdi ben akşam yemeğini spora gitmedne öncemi yiyeyim yoksa geldikten sonra mı ama geldiğimde saat 9 oluyor. BU arada diet yapıyorum ne yememi önerirsiniz akşam yemeği için.

2. swordfish32

swordfish32 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    gerçekten çok zorlu bir diyet programı hele ki ben çayı çok severim şekeriszde içemem ondan dolayı gözümde dağ gibi büyüyor :)

3. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    süper olmuş tebrik ederim senii yağ yakıcıyı bitek antreman yaptıgımız gunlermı kullanıcaz peki termojenık

4. volkan88

volkan88 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    bende öncesi ve sonrası olarak vücut yağ oranınızı merak ettim .

5. earthquaKe.

earthquaKe. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    bir yorumunda göğüs uçlarındaki yağı attıkdan sonra hacim çalışmalarına baslıcam demişsin benim göğüs uçlarımda snn ki gibi geçtimi peki faydasını gördünmü ?

6. FrenchKiss

FrenchKiss Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle seni takdir ediyorum ,gerçekten çok büyük değişim sağlamışsın.Eğer kardiyo yapıyorsan yağ yakıcıların faydasını görüyorsun ,ama işin özü yaptığın diyetten geçiyor.Bende senin yaptığına benzer bir diyet uyguladım dönem dönem . Fakat benim uyku problemim var. Günlük karbonhidratımı tek öğünde 100gr yulaf ezmesiyle yağsız omlet yaparak karşılıyordum ,sonraki öğünde 250-300 gr tavuk +350-400gr light yogurt tüketiyordum ,akşamda tonbalıklı salata yiyordum , yaklaşık 50 kilo verdim , ama işin sırrı uyku düzenin + planlı ve düzenli yemek yemen+ hiç şeker tüketmemen diye düşünüyorum. Ben her gün azda olsa şeker tüketiyordum ve gece tüketiyordum bu yüzden henüz istediğim seviyeye gelemedim, süreç uzuyor . göğüs ve omuz (2 büyük adeleyi) aynı gün çalışmayı doğru bulmasamda , güzel netice almandan senin vücuduna olumlu yansıdığını düşünüyorum . birde haftanın 6 günü hiç durmadan vücudu çalıştırınca bir süre sonra alışır ve yorgunluk hissetmez. ertesi gün çalışmaya hazır bir haldeymiş gibi gelir , ama içten içe vücut yorulur . Koşu antremanı vücudu en çok yoran antremanlardan biridir. En azından 6 günde bir deilde 3 günde bir dinlenme taraftarıyım ben. Tabi bunlar benim kendi düşüncem kimseyi yolundan saptırmak istemem. Unutmamak gerekirki ,herkesten bir sebze alarak domates çorbasını yapamazsın, sadece bir sebzenin domates olduğuna inanıp onu yemeğine katarak doğruyu bulabilirsin . Önemli olanda sadece tek bir sebze seçip onu yemeğe katmaktır ,aksi halde türlü yapmış olursun :) Başarılarının devamını diliyorum.

7. veaN

veaN Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Hacim dönemindeki beslenme programını paylaşabilir misin?

8. Herogaki

Herogaki Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Program için tşkler bildiğim bazı şeyleri öğrenmiş oldum ;)

9. perlo31

perlo31 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle Tebrikler...

Benimde önemli bir sorum olucak bende 2 aydır düzenli bb yapıyorum ve değişim gerçekten var ama tek ve çok büyük bir sorunum var.Sorunum Vücüdüm o kadar yağlı olmamasına rağmen göğüsüm çok yağlı karın kaslarım hafifte olsa belirgin ama göğüslerim öne doğru. jinekomasti olabilir diye düşündüm ama ellediğimde gerçektende yağ olduğu belli her hangi bir sert cisim yok ama öne doğru ve yağlıllar.Bunlarda bende kötü bir his yapıyor salon hocam jinekomasti olmadıgını ve yağ olduğunu söyledi zamanla geçer dedi ama 2 aydır göğüste bir erime yok acaba sizin bu diyeti tam olarak uygulayıp yağ oranımı tamamen düşürsem göğüslerim erirmi.En son eriyen orasımı acaba Bilgilendirirseniz sevinirim

Saygılar,Hürmetler.

10. Okan_a

Okan_a Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim vücut şu an senin 4. gün ki resmindeki vücudun aynısı ve iki haftadır salona gidiyorum.bu sporda bi geçmişim yok yeni başladım.bende 1 ay öncesine kadar 85 kiloydum şu an diyetle 75 kiloya indim ve sporla birlikte diyetimi devam ettiriyorum.5 gün sadece protein daha sonra 5 gün protein+sebze şeklinde 5+5 devam ediyorum.senin son resmin gibi olabilmem için ne kadar zamanım var.bu arada boy .172

11. byzantion

byzantion Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    250 gr yumurta akı ne kadar yumurtaya tekabül ediyor acaba ?

12. sercanalk

sercanalk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abi 2 ay gibi kısa sürede o vücudu nasıl yaptın ya ben 76 kıloyum boyum 194 düzenli besleniyorum senin vucudun gibi olurmu dersin birde beslenme programınız nedir söylerseniz iyi olur abi .

13. miguel

miguel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok başarılı helal olsun

14. ReDo28

ReDo28 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam poşet yerine balıkadam elbisesinin sadece üstünü giysek yararı olurmu

15. miguel

miguel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ilk resimde göbekli halinde kasıklarındaki adonis mi yoksa göbeğin olduğu için mi adonis gibi duruyor?

16. byzantion

byzantion Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    İyi akşamlar. Sporda karın bölgesine poşet sarın denmiş de benim sormak istediğim bir şey var. Kardio günleri karın bölgesine daha çok terletmek için kızdırıcı sürsek zararı dokunur mu ?

17. ertekin

ertekin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hocam bu yulaf ezmesını daha dogrusu onerdıgınız bı marka varmı ozelden yazabılırmısnız teeskkur ederm

18. fyklife2

fyklife2 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0

yağsız şeyler yiyicen. en iyi örnek makarna ve pilav. protein ve karbonhidrat değerleri yüksek olduğundan hem kilo aldırır hem enerji verir. VE YAĞ ORANI ÇOK AZ OLDUĞUNDAN YAĞSIZ GELİŞİRSİN :) bukadar basit

19. ruthlesoul

ruthlesoul Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ya arkadaşım söylede şu karın kaslarını nasıl çıkarttın biz de çıkartalım. 3 aydan beri yapıyorum Vg, kiloluda değilim belirginleşmedi daha.

20. evoricciardo

evoricciardo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş