4 ay bulk 5 ay definasyon

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve mrthr35 tarafından 22 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 31 üye.
  1. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    dostumuzun dediği şey de kafama takıldı doğru olabilir. nisanıda çok sağlam bir performansla geçirebilirim. evde her yer whey doldu bime gelen proteinlerden stok yaptım bir pre workout daha sipariş edicem bns no explode almayı düşünüyorum , vitamin içeriğide çok iyi geldi bana . bide
    BSN R3BUİLD EDGE
    4G BCAA
    5G GLUTAMINE
    3G CREATINE
    18G
    PORSİYON MİKTARI
    25 PORSİYON

şu 2 ürünü alıp son 1.5 ayıda iyi bir performansla tamamlarsam nasıl olur. bu 1. seçenek.
    2. seçenek ise edge yerine l carnitin alıp yanına explode alıp definasyona başlayıp eylül ekim gibi daha uzun süreli devam etmek mi. sizlerden yardım bekliyorum.

2. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    bence define ol cla+l-carnitine alıp definasyondan sonra recomposition yap define olman her türlü kar olucaktır ne kadar az yağ o kadar çok testo

3. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    l carnitine para verme profesyonel değilsin. definasyona girme kaslar gider şaka yaptım ama kürsüz zor. kaloriyi şimdikine göre kıs biraz. bu yaz çok önemli değilse diğer yaza plan yap yaşın çok genç

mrthr35 bunu beğendi.
  4. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Yağlı olmak hoşuma gitmiyor ya herkes nasıl sporcusun filan diyo tav oluyorum ama 1.5 ay daha uzatıcam bulku şuan elimde hem kutu whey var hemde BİM’den whey aldım paket şeklinde onuda işteyken tüketirim. Bsn explode alıcam antreman performansımdan memnun değilim yorgun gelince zorlanıyorum bide bca yada bsn edge alıcam bakalım Mayıs başında başlarım artık definasyona kol ölçüsü 39 40 cm olur o zamana kadar daha iyi olur

5. Hydraa

Hydraa Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fizyoterapist
    Benim fikrim kaloriyi yavaş yavaş kısmaya başla uzun süreli yani en azından bi 2 3 ay kadar definisyon yapman bence iyi olur. Sonrasındada çok hızlı kilo almamalısın. Vücudun yağlanmaya müsait hocam bunu göz ardı etme derim. Ayda 2 kg aldım çok değil diye düşünüyor olabilirsin ama sonuç olarak yağlandın ve herkesin metabolizması vs aynı değil vücudunu tanımalısın. Bence daha temkinli giderek seney yaza çok iyi formda girebilirsin hacim almaya yatkın bir yapın var gördüğüm kadarıyla

Bozo-Baku ve mrthr35 bunu beğendi.
  6. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Gereksiz karbonhidrat çok tüketiyordum onları kesip makarna bulgur üzerine odaklanıcam yorumun için çok saol direk bodozlama definasyona dalsam kötü olurdu hem az daha hacime ihtiyacım olduğunu düşünüyorum bakalım takviyelere yönelicem

7. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Durmak Yok :D [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Hydraa ve goodfellas9 bunu beğendi.
  8. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Müdür fazla yağlanmışsın gibi duruyor umarım fotoğraflar aldatıyordur da altta kas yığını vardır.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    hepsi dozunda ya yağlandımda , kasda aldım, vücut birde kardiyo pek yapmadığım için çokta su tuttu

10. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Yeni siparişlerim geldi . Bcayı definasyon için saklamayı planlıyorum . Redbuıld edgeyi antreman sonrası xplode xe yide antreman öncesi kullanmayı planlıyorum. Antreman anında verdiği etkiden memnun kalırsam sürekli olarak kullanmaya devam ederim xplodeyi . Ek olarak yarım kutudan fazla genrise whey var beni 2 ay götürür herhalde hepsi :D

Ekli Dosyalar:

goodfellas9 bunu beğendi.
  11. Salih Tufan

Salih Tufan Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    geilişim gayet iyi kardesım tebrık ederım

mrthr35 bunu beğendi.
  12. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    teşekkür ederim dostum :)

13. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    naturel bu sporun gerçeği bu. daha 1 yıllık çalışman bile yok ilk yıl tamamen acemilik dönemi zaten. genetik faktörler de çok önemli ama mazeret olmamalı yağlanmana. seneye bu günlerde de buralarda olursak çok daha iyi bir vücut göreceğiz. cenaze bile olsa bırakmak yok

mrthr35 bunu beğendi.
  14. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Çöm doğru dostum ben nedenlerini biliyorum Zaten düzensiz bir çalışma sistemim var her hafta değişen tek iyi yönü maddi olarak iyi sayılır geri kalan herşeyi zarar yemeği de öyle uyku düzeni de öyle bulka başlarken de yağlıydı vücudum o yüzden çokta hata aramıyorum ve asla bırakmam bu sporu haftada 4 gün 1 er saat ayırmak zor birşey değil :)

15. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Aldığım suplementlerden yana çok memnun kaldım . Özellikle işten çıktığımda yorgun bitkin halsiz hissederken antremanı rahat bir şekilde bitirecek bir hale geldim xplode ile başarılı bir pre workout bence , redbuildde güzel bir içeriğe sahip bsnden baya memnun kaldım. Ayrıca motivasyon olarak da iyi etkiledi antreman için kullanıp enerjik olup gitmek güzel oluyor diğer türlü bazı günler yorgunluğu bahane edip kaytarıyordum,En son 89 kg ye ulaştım. Ağırlıklar yavaş yavaş az daha yükselmeye başladı çoğu bölgemde , beslenme için de biraz fazla suplemente abanıyorum bazı günler haftada 2 gün filan ama çoğu bölgemin daha iyi geliştiğinifarkediyorum son 18 19 servis kaldı ürünlerde onlar bitince öyle definasyona başlarım , 92 kg ye ulaşırım gibi görünüyor minimum , güncel net fotoğraflar atacağım kısa sürede şimdilik t shirtleri daha iyi dolduruyoruz bakalım

Ekli Dosyalar:

16. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    arka omuzda sanırım ufak bir sakatlık gibi birşey var bu aralar bazı hareketlerden kaçınıyorum , bulka tam gaz devam ediyorum büyümeye devam :)

Ekli Dosyalar:

17. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    canım sıkıldı işe gitmeden en baştaki postlara bakıyım dedim
    hedefim tutmamış :D şuan tahmini rakam %21 ve daha devam ediyorum
    bu dönemde 2 aylık ara vermiştim 2 ay ara olmasaydı yağ oranım çok uygundu o dönem bulk için ama işsizdim o zaman
    vay bee 6 ay önce 34 cm kol işe başlamışım 6 ayda 4 cm artış oldu bugün ölçtüm tam 38 cm çıktı kol ölçüsü , en çok zaafımın olduğu yerlerden birisiydi,
    kilo 89 90 arası gidip geliyor 3 4 haftalık bir sürecim kaldı hedef 39 40 cm ile kapatmak kolu , çok zor bi ihtimal 39 olursa üzülmem :D
    definasyon için yardımcı olursanız sevinirim 1 ay sonra 5x5 e mi geçsem yoksa fullbodye mi dönsem 2 si arasında kararsızım. 5x5 yapmak istiyorum ama diyetteyken ağırlık arttırımı çok zorlar mı şüpheliyim.

Ekli Dosyalar:

• lO5DLp.jpg
      lO5DLp.jpg
      Dosya Boyutu:
      67,9 KB
      Görüntüleme:
      427
    • PlJVY7.jpg
      PlJVY7.jpg
      Dosya Boyutu:
      65,1 KB
      Görüntüleme:
      455
    goodfellas9 bunu beğendi.
  18. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    bence bulku sonlandırma en azından askıya al definasyona gerek yok. zar zor yaptığın kaslardan olma. yok ben yaz boyu üstsüz güneşlenecem diyosan o zaman başka:) yeşil şortlu haline dönme kafan büyük duruyor zayıfken. yanlış anlama kırmak için değil söylediklerim sadece öneri...

19. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Güzel bir Öneri ama %21 yağ oranı 96 97 cm bel ile motive olmaz insan , şahsen şuan kol ve göğüsten başka belli olan bir kas grubum yok :D zaten bu orandan insan ne kadar define olabilir en fazla %14 15 lere indiririm yağ oranını kas kaybetmemek içinde her türlü takviyeyi alırım şuan imkanım var en azından 2 3 ay yağ oranını düşürüp daha temiz yürümek olmaz mı ki

ohnofor bunu beğendi.
  20. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    ben senin denediğini denedim elbette insandan insana fark eder elbette ama bizim gibi naturel yapanların kas kaybetmemesi imkansız hele ki 2-3 aylık definasyonda. şimdi kolun 39 olsa 36 ya düştüğünde yağ oranın 15lerdeyken de görüntüsü seni tatmin etmez. bence çok fazla bulk-cut denenmemeli bir yazı feda et kas kütleni artır göbeği takma. çoğu antrenör yüzde 15in üstü bulku aklından geçirmesin diyor da gerçek hayat öyle değil. ben şuan yüzde 20 ye dayandım ama yüzde 13 lerdeki halime göre bu sporu yaptığım belli oluyor giysiliyken. o yüzde 12-13 lük kaslı adamların hiç biri naturel değil. belki 5 yıldan fazla geçmişi varsa nadir olabilir.

mrthr35 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş