10 Haftalık Diyet Bitti Sivaslı İlkerr

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve goldtrapper58 tarafından 21 Mart 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    forumdan aldıgım bilgiler sayesinde diyet yaptım ama tam uyamadıgım konular oldu oda benim hatam zaten şimdi forum sayesınde küre girecegim bakalım aynı basarıyı yakalayabilecekmiyim aklımdakı kürün tamamen dısında bir kür yapacagım insallah hayırlısı olur forumda cok iyi ustalar var onları görünce sporcu olmadıgımı hıssedıyorum :)

2. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    ilker güzel bir diyet olmuş. bulk dönemindeki resimlerinle diyet sonrası resimlerini karşılaştırınca fark ortada. arkadaşlar zaten söylenmesi gereken herşeyi söylemişler. tebrik ederim.

3. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    evet darısı kılo vermekte problem olan arkadaslarımıza

4. kerwan

kerwan Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    güzel kilo vermişsin ama , bence fazla kas kaybetmişsin..

5. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    evet bence hacım kazanmak cok kolay biraz masraflı ama kolay kalıtelı kas grubunu yakalamak ıcın bukadar kılo verdım sımdı daha ıyı yapabilecegıme ınanıyorum

6. kerwan

kerwan Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    kilo vermedeki azmin için kutlarım seni , aynı şekilde hacim içinde azmin olduğuna inanıyorum, başarılar...

7. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    aynı inanc icindeyim bu arada bende sefakoyde oturuyorum sanırım yakınız kervan kardes haftaya küre baslıyorum suplemnt desteklı bakalım dedigimizi yapabilecekmiyiz :D bu arada kılo 66ya cıktı belde 78 tekrar vucut toparlanmaya basladı kollar felan oturuyor tekrar yaglanma suan ıcın gorunmuyor sert ıdamnlar cıkarmaya calısıyorum artı 5 kg olmasına ragmen suankı halımden oldukca memnunum zaten gırecegım kurde definasyon kürüdür yaza sıkı bır vucutla gırmek hedefım

8. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0

kollar 36 ya çıktı

9. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Diyetin yıpratıcılığını atlatmış ve canlanmış gördüm seni.Küre başladın heralde.Yolun açık olsun,ilerlemen çok güzel ;)

10. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    yok daha baslamadım bu arada kollar 36,5 :D cumaya baslayacagım ınsallah parayı bayıldım

11. ozky

ozky Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Öncelikle çok tebrik ederim başarın için.Gerçekten müthiş bir değişim.Benim merak ettiğim diyet yaptığın sürede antrenmanların nasıldı?Normal zamandaki gibi mi çalıştın yoksa farklı birşeyler yaptın mı(az ağırlık çok tekrar gibi)?Antrenman programını kısaca yazarsan sevinirim.Ben de şu anda diyette olduğum için bana ve benim durumumdaki arkadaşlara faydalı olacağını düşünüyorum.Teşekkürler.

12. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    tabi arkadasım ben diyet boyunca süper set calıstım on kol ıle arka kol aynı gun omuz bacak gogus kanat gogus kanat mesela bır gogus bır kanat hareketı ama kolda oyle degıldı ıkısıde onkoldu mesela agır kılodan hafıf kıloya dogru yaptım 6-8-10-12 tekrar seklinde calıstım kaldırabildigim kadar agır girdim sonra mıgde calıstım bukadar yani

13. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Tebrik ederim goldtrapper58

Umarim bundan sonra yagsiz buyursun :)
    kolay gelsin..

14. Berat

Berat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tebrikler

@ilker

dostum tebrikler sahidende iyi bir gelişme göstermişsin kas kaybı minimumda olsa daha iyi olacaktı ama kür döneminde toparlayacağına inanıyorum

başarılarının devamını dilerim ( darısı bizim başımıza :D )

15. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Re: tebrikler

tsk ederim dostlarım ama önüme cıkan bazı engeller var nasıl asacagımı bilmiyorum sanırım buyazda daha iri ama biraz yaglı girecegiz sanırım şimdilik oyle görünüyor ama tabi yaglı derken ılk resimlerimdeki gibi olmaz orda 76kgmım 93 bel suan 70kg bel79 burdan cok tanıstıgımız hocalarım var sagolsun sankı gercekten benı tanıyorlartmıs gibi yardım ediyolar gercı benıde ekleyen arkadaslarımızla teker teker sohbet edıyorum bildigim kadarıyla bodyı anlatıyorum ve mutluyumda yani gelişmek problem degıl ama yagsız gelısmek benı cok zorlayacak

16. Primeevil

Primeevil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Re: tebrikler

ama bana görede en zevkliside yağsız gelişmek olacak :)

17. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Katılıyorum..Yag sorunun en azından kafanda olmıyacak :)

18. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ah be dostlarım keske dediginiz gibi kolay olsa yagsız gelişmek vucudu yagsız ayakta tutmak okadar kolay degil aynı zamandada gelişmek heleki bizim gibi calısıyorsanız oldukca zor ayarlarsınız beslenmenızı bugunlerde vucudumda gözle görülür bir gelişme var gögüslerim büyüyor kollarım eskisi gibi oluyor dıyetten once 38den fazlaydı kollarım yaglı suan yagsız 37diyi gectı sanırım dıyet bittiginde 35 az altına inmişti suan hala gogus çizgilerim belirgin kollarda oldukca yagsız duruyor eskıye nazaran tabi göbege gelince sanırım suplemnt ve proteınden dolayı cok su ıcıyorum mıgdenınde buyumesı ıle çizgiler kaybolmaya basladı daha dogrusu sekılsız durmak dıyelım çizgiler belli sayılır günde yemegi 6 ögüne cıkardım bakalım kurde yapacagız ama kür sorunlarım bitmiyor :(

19. batuhanata

batuhanata Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    turizm
    Yer:
    izmir
    güzel vucut goldtrapper58 tebrikler umarum belini birazdaha inceltebilirsin yani yanları .. çok şiş duruyor başkada bişey bulamadım başarılar :)

20. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    evet yanlar heralde badicilerin kan kusması ıcın böyle yaratılmıs :D vallaha dıyorumya suan mıgde resimlere oranla bozulmus durumda hafıf yaglanma su ve mıgdenın tekrar sıskın duruma gecmesi baslıca nedenler ama bunların olacagını zaten biliyodum hocalarım soyledı ama yag oranımın daha dusuk olacagı ve tekrar 93e cıkmayacagını soyledıler belımın tabi dikkat edersem suan bel 80 oldu ama acayıp form patlaması var sanırım 1aya kalmaz yada kalır :D bultan daha buyuk olculere sahıp olacagıma ınanıyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş