10 Haftalık Diyet Bitti Sivaslı İlkerr

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve goldtrapper58 tarafından 21 Mart 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    iltifatın için tesekkür ederim hocam bende sizin gibi uzun yıllar bu işi yapmak isteyen biriyim bunun için elimden geleni yapıyorum definasyon kürünüde gelecek için girdim zaten vucudu once parcalamak gerektıgıne ınanıyorum senye kısında bulk olup yuksek bır sevıyede ondan sonrakı seneye defınasyon ve dıyetı ıkısı bırlıkte yapıp sonuca gitmek istiyorum kimbilir belki 65kg sansımı denerim :D

2. ALLeyezONme

ALLeyezONme Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla arkadasim ne olur yanlis anlama.burda hepimiz arkadasiz ve birbirimizin iyiligini isteriz.bana inanki bulk dönemdeki halin cok daha fazla yakisiyormus sana.sanki cok kilo vermis yada cok kas kaybetmis gibi geldin bana.ama vücut yapin cok cool ;)

3. ALLeyezONme

ALLeyezONme Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    goldtrapper neden baska bi avatar resmi kullanmayi düsünmüyorsun?eminim vücudunu cok daha iyi sergilersin...saygilar

4. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bilmem olabilir aslında alleyez buda konuda haklı olabilirsin suan zaten 69kgyum resimlerde 61 suan kürdeyim sekılı geliştirmeye calısıyorum yani daha belirgin hatlara sahip olabilmek için küre girrdim evet haklısın ozaman gelenler daha fazla ılgı gosterıyordu bana ama suan eskisi kadar dikkat cekmıyorum ama bı sekli düzgünleştiriyim kısa tekrar bulk olurum neden yanlıs anlayım dostum herkes yorum yapmakta özgür

5. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Goldtrapper kürün nasıl gidiyor.İnşallah istediğin gibi olur.

6. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    akcaya suanlık bariz bir sertlesdme var vucudumda yani her kasımı hissediyorum büyüme var sanırım ölcmedim bugun 7ci igneyi vuruldum etkiyi 10gunden sonra gosterecegini söylediler ama 7 günde bence göstermeye basladı hergun pazar günü hariç vuruluyorum aksatmadan yanma felan gibi duygular fazla yasamadım yani abartacak bişey yok ama kürün bitiminde cok güzel olucagına eminim son 4hafta cluntrebolda ekleyıp dıyet yapıcam karın kaslarım genişledi ama yaglanmada oldu ılkıne gore deneyımlerımı konusturup daha iyi bir idyet dönemi gecirmeyi planlıyorum ve basaracagım allah kısmet ederse

7. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    beyler kürüm hakkında kısa bilgiler vermek istiyorum suan kol soguk 38 sıcak 39 oldu kılom 69-70 arası gidip geliyo sekil olarak bel yanlarında kalınlık var suan bel 83-82 arası gogulerde belirgin belirlengeçlikler var ama vucut suan kücük oldugu için pek begenmıyorum alısmısım bulk vucuda şimdi bana biraz tuhaf geliyor yah neyse gunler gectıkce bilgileri paylasmaya devam edecegim

8. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Bence kür için erken desem yanlıs mı olur bılmıorum..Basladıysan sonunu getır ıns. ıstedıgın vucuda sahıp olabılırsın.. Bi hatırlatma ;
    Spor salonunda hocam steroid 3.küründe sperm sayısının %60 gıbı cogunu kaybetmıs.. aman dıkkat et sımdı cocuk yapamıyor..

9. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi bunun kürden oldugunu ne malum tabi olmaz dıye bısey yok ama zararlı oldugunu bende bılıyorum genede uyarın ıcın tsk ederim mıracle bıde ben cocuk yapamıyorum kolay kolay demez kımse aklında bulunsun

10. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Hocamla baya sey paylastıgım ıcın o da bende herseyını bılıoruz.. O adını unuttugum bı ıgne vuruodu wınstrol mu neydı bırısıne rekor kırdırmıs vs vs.. Hcmn 49 cm kolu wardı en son :D
    Neyse dıkkat et kendıne bu ısler cok sakat..

11. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    tekrar tesekkür ederim kardesım winstrolu bende kullanıyorum ama güc artısı saglayan bir streoıd türü degildir yani rekor kırdaracak felan bir özelligi yok su tutmadıgı için tercih ediliyor yag yakımınada faydası oluyor genelıkle yarısmalardan once defınasyon kürlerinde kullanılıyor daha detaylı bilgi için streoıd bölümünden yararlanabilirsin arkadasım ama sana inanmadıgımı zannetme sakın inanıyorum ama bu hocaların genetıgınde var kimse yanlıs anlamasın 1e 5 koymayı cok severler :D neyse saygılar miracle

12. Exe

Exe Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Hobaaaaaaaa Kanka naaptın sen ya ne zamandır girmiyordum. Mükemmel olmuşsun. Çok iyi süper. Eski resimlerle kıyaslayınca farkı görmemek için kör olmak lazım. Tebrikler. Yalnız bişey dikkatimi çekti yüzün solgun ve baya çökmüş görünüyor. Belki ısıktandır. Zayıflık yüzünede yansımış. :?

13. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    vallaha exe hangi resimdern bahsediyorsun ya :D en son halim avatardaki resmim diger resimler zaten eski zaten :D hangisi oldugunu söylersen bende ona göre beslenirim hala zayıfmıyım benya 9 kg aldım nereye gitti bu :D

14. sofa

sofa Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38

hayır steroidle

15. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    3 yıllık bir konu ?forumdan banlanmış bir üye?Anlamsız yorumlar ?kavga çıkartma çabaları?

Post mu kasıyorsunuz repmi istiyorsunuz nedir amacınız?

16. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    konuyu yönetime report ettim. Kilitleyeceklerdir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş