10 Haftalık Diyet Bitti Sivaslı İlkerr

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve goldtrapper58 tarafından 21 Mart 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    yorumun için tsk ederim karasan evet aslında kanatlarım iyi ama cıkarmayı beceremiyorum yani barfiskse gercekten ihtiyacım var bunun farkındayım genede uyardıgın için cok tsk ederim

2. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir
    azmine hayran kaldım valla tebrik ederim hep savunduğum şey bu işte hayvan gibi olacağına parçalı ol bu iş estetik sporu ben bu kadar sabırlı olamazdım tekrar tebrikler bu diette ufakta olsa bi katkımda var hani

3. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    hakan hem hayvan gibi hem de parçalı olanlarda var. bence
    goldtrapper58 ikisinin ortasını tutturamamış. ilk resimlerinde çok bulk ve yağlı burada da çok zayıflamış görünüyo. ilk resimlerinden biliyorum başlardaki resimlerden sonra ilk resimlerini görünce gözlerime inanamadım. madem o kadar kiloyu atmak için aldın neden alıyorsun yada neden okadar yağ depoladın.

bundan sonra daha dikkatli olup bulka kaçmadan kas yapman senin için en ideali. şuan 61 desin eğer yıl sonuna kadar aynı yğ oranınla 70 olursan iyi görünürsün. birde karasanın değindiği konuya bende değineyim. kanatlar çok zayıf duruyo. kanatlara yüklenmeni tavsiye ederim...kolay gelsin....

4. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    tebrik ediyorum goldtrapper.. bu kadar siki bir diet sürecinden gecmek hicte kolay degil ve baslayanlarin %90'i yarim birakir...

bulkdan defineye gecerken yaglarin yani sira tabi ki belirli bir kas kütlesine de elveda diyeceksin..

Bence daha fazla kas kurtarabilirdin bu dietten.. ya karbonhidrati fazla kistin, ya da dozunda kisip proteini tam almadin.. asla basarina gölge düsürmek istemiyorum bu sadece bi daha ki dietin icin bir tavsiye.

ilk diyetim benim tecrübesizligime gelmisti, bilincsizlik yüzünden gereginden fazla kas kaybettim..

bunu sana söylemiyorum gold, genel bakis acim:

türk bodyciler olarak karin kaslarina asiri derecede önem veriyoruz.. bazen bakla cikarmak icin görmeden cok seyden vazgeciyoruz.. bi nevi pire icin yorgan yakiyoruz.. Ben omuz baslarini, latlari, ön omuzu mideden önemli görüyorum.. cünkü oralar gelismeden diet yapinca oranin gelisme sansini azaltiyorsun, her diette katlanarak azaliyor bu gelisme ihtimali...

saygilar

5. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle hakan abiye tekjrar tesekkur ederim bu dıyete baslamamdakı en büyük etken kendisidir ayaz arkadasıma gelince cok haklı geregınden fazla kas kaybettim son 20 gunumde dısardan aldııgım whey ve carbonu kestım bastada dedimya acemilik işte ama neyın ne oldugunu cok gec farkettım suplemntlerle ve 6 haftalık bır kurle guzel bir vucut yapmayı hayal edıyorum bakalım ne olacka yorum yapan herkese mınnettarım tesekkurler arkadaslar

6. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Valla gold Mayıs ayında bende gırcem senın gıbı yag atarsam cok ıyı olur ıns :) Senı taktır etmem lazımdı bulkta cok yaglıydın sımdı cok ıyısın.. Ins yaza kadar yagsız hacımlenırsın plajbo1 durumu ;)

7. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    tsk ederım arkadasım evet suplement kulllanımına tekrar basladım bugun suan kılom 64e cıktı tekrar bel hala 75 hedefim 70 kıloda define bır vucut

8. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    hemsom helal olsun cok iyi olmusun ayazin dedigi gibi herkesin dayanamayacagi bir program uyguladin bunu en iiy bilenlerden biride benim.bunun üzerine bide kür yapip haci alirsan tam süper olacak :) ama sen azimli birisin kürdende en iyi sonucu alacagini biliyorum .....basarilar yakinda burda hacimli ve yagsiz vücut resimlerini görecegimi biliyorum

9. ozzy

ozzy Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    goldtrapper58 azmin için seni tebrik ediyorum, bence vücudun bu ideal kilona indikten sonra daha iyi ilerleme kaydedecek en azından geçtiğin aşamaları daha iyi göreceksin. bulk dönemi ve definisyon dönemi antrenman programını yazabilir misin? dönemler arasındaki hareket, tekrar ve kilo farklılıklarını anlayabilirsek bizim için de yol gösterici olacaktır.

10. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Helal olsun demek geçiyor içimden, çok güzel define etmişsin vücudunu, bundan sonrası içinde azmini koru arkadaşım. Kolay gelsin ;)

11. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    tsk ederim arkadaslar valla ne yalan soyleyım hersey parada bitiyor beyler paran varsa dısardan ıstedıgını yıyorsun tabi iştahla suplement kullanıyorsun yanında ve kolayca bulka giriyorsun ben tam bulka gırmek ıstedgıım zaman sadece 1 ayda 6 kılodan fazla aldım bulka ıgırmek ısın kolay tarafıydı onemlı olan ordan cıkmaktı tabi :D bunun ıcın gercekten alcak gonulluluk etmeyecegım cok zor anlar yasadım kız ayarladım yanında yemek yıyemedım mesela :D ama hatalarım cok oldu yatarken dayanamayıp yedıgım oldu cam fıstıgı gıbı dayanamayıp yedıklerımde oldu ama bunları elımden geldıgı kadar az tutum ınanıyorum suan baslasam daha ıyısını yaparım

12. actionman

actionman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tebrikler.imkansızı başarmışsın.kolarını ve sırtını biraz daha büyütürsen çok güzel olur.Bi de kollarının şekli çok iyi olacak ölçü aldığında

13. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    tsk ederim kılo almaya basladım zaten suan 61den 65e cıktım mekik cekmeye devam edıyorum suanlık belımde olcu artması yok bakalım işte yemeklerımı normal yıyorum yorumlarınız ıcın tsk ederim

14. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    diyetten cıktıktan sonra digital makına ile cekilen fotoları

15. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    kusura bakmayın bunu unutmusum

16. CENTAUR

CENTAUR Guest

Arkadan çift biceps ve sırt pozu verirken koları aşağıya doğru bastırarak (statik) kanatları daha geniş gösterebilirsin belki böyle yapsaydın sırtına eleştiride gelmezdi kanımca, poz verirken sırtının gerçek formunu yansıtamıyorsun gibime geliyor ;) .

17. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    valla denemek lazım sonucta bir gösteri sporu bu poz vermesini bilmek lazım mesela solaryuma giripde resim koymus olsaydım ınanıyorumkı daha super olurdu

18. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Evet çok iyi kilo vermişsin eski halinle yeni halin arasında çok büyük fark var.Ama omuzlar vasatın altında onu da yaza kadar halledersin bu azimle.

19. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    dogrudur bower dıyetten once 125 di resımlerde yanlıs hatırlamıyorsam 114 falana dusmustu suan 117-118 sanırım evet allah kısmet ederse oöuzları hallederım bence en kolay yapacagım bolgem vebim asıl istegim kolları büyütmek cunku yazın dısarda klan kasımız orası suan 36 ama ıkı hafta içinde 37-38 olur sanırım sonra kür var zaten hedefim 40 yapmak ve buna inanıyorum

20. fırtına

fırtına Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    goldtrapper58 usta cok iyi kilo verebilmisin tebrikler

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş