şınav mekik barfix ile iyi vücut gelisirmi ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve visitmay1233 tarafından 19 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. visitmay1233

visitmay1233 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaslar eve bar aldim koridora bagladim sinav mekik barfiks mekik dips yapiyorum sizce guzel bir vucut yapabilirmiyim

Oyle 100 kiloluk kaba kaslardan bahsetmiyorum asla pes etme 1 de sarisin biri varya hani amerikan futbolu oynuyan cocuk geliyo sarisindan dayak yiyo onun gibi vücut istiyorum resmini atarim .

2. Burako6

Burako6 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Bir yere kadar tamam olur ne kadar olur kişiden kişiye fark eder fakat salon kadar faydalı olmaz , olamaz.

3. AhmetGur

AhmetGur Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Herkes bir yere kadar diyor ama lazar novovic adındaki adam sadece vücut ağırlığıyla çoğu fitness modele taş çıkartacak bi vücuda sahip supplemet kullanmıyor ayrıca

isoLT bunu beğendi.
  4. visitmay1233

visitmay1233 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Valla workout cular hic salona girmeden on numara vücut yapiyor o sarisin gibi olabilirmiyim acaba

5. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Genetik mucizen varsa bir yete kadar olabilir...kas hacim icin kilo ister belli noktadan sonra vucut agirligin sana cok hafif gelicektir...sende cok tekrar yapicaksin...hacim istiyorsan yuksek agirlik az tekrar...eve dumbel bar vs alarak bu handikapi bir nepze yenebilirsin..o dedigin kisilerinde normal hayatta ahim sahim kasli gozuktugunu sanmiyorum..con tekrar hafif kilolar ilerde bu senin vucudun olucak!!super set yapmis olucaksin buda spor aninda cok kan pompalama anlamina gelir seni o an siskin gostericek ama 1 saat icinde balon gibi sonuceksin.

Bu isin kalici cozumu az tekrar cok kilo..... bu iste sinav mekikle olmaz

Son düzenleme: 19 Eylül 2014
  6. visitmay1233

visitmay1233 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
  7. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Baktim kardesim..bu adamda ben bir sey goremiyorum..bu sekilde istiyorsan uygun bir diyetle cok rahat bu sekle girersin..normal bir spor yasantisiylada bu olculere gelinir...ama bir lazar angelow vucuduna yakin bir vucut bekleme..idolin buysa basarilar...

8. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    sadece şınav barfix demeyelim de,vücut ağırlığıyla nasıl çalışılacagını bilirsen,ağırlıklar kullanırsan ileri seviyede ve beslenme düzeni oturtursan;evet gayet fit-güçlü-dayanıklı bir vücut yapılabilir.ama vücut geliştirmenin yanında bir yerden sonra yetersiz kaldığı açık.

novovic iyi bi sporcu,işin hakkını veren bi insan fit gözüküyor fakat bb gözünden bakarsanız çok dolu degil,ayrıca zamanında sürekli takip ettigim bir sporcuydu street workout ile ilgilenmemden dolayı,şahsım adına steroidlerin su gibi aktıgı bi memlekette onun da çok doğal oldugunu düşünmüyorum,zaman dilimlerindeki gelişiminden ötürü.

9. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    Vay be güzelim novovice de steroid damgası vurdunuz :) Frank medrano da steroidli kesin :D

isoLT ve sibequ bunu beğendi.
  10. visitmay1233

visitmay1233 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Beyler size vücudumun fotosunuda atıcam sınav barfix mekik ile cam gigandet gibi olabilirmiym .

11. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    klasik steroid damgası vuranlardan degilim,sadece novovici düzenli takip eden birisi olarak,belli zaman dilimlerinde aşırı hızlı geliştiğini gördüm,bende şüphe uyandırmaya yetti.görüşlerimizde özgürüz degil mi :)

visitmay1233 bunu beğendi.
  12. oyunsevervatandas

oyunsevervatandas Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ogrenim Gorevlisi
    Yer:
    Istanbul
    Arkadasim cam gigandet i diyorsun sen. O adam fazla kasli degil. Onun sirri yag orani. Inanilmaz azdir cam in yag orani. Eger yag oranin cok az olursa calisarak yapabilirisin. Onun vucudunda pek kas yok :D

13. visitmay1233

visitmay1233 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
  14. zeze_17

zeze_17 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    Seni üzmek gibi olacak ama olamazsin vücut yapmak okadar da kolay değil bu adamlar göz önünde olduğu için kendilerine acayip dikkat ediyorlar vücut sadece ağırlık basmayla olmuyor yemenede dikkat edeceksin

15. AhmetGur

AhmetGur Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşım biz senin nasıl olabileceğine nerden karar vericez :) vucudunu görmedik genetiğini , nasıl beslendigini bilmiyoruz. Bana göre street workout ile cok iyi vücut yapmak mümkün ama biz senin adına konusamayiz . O vücuda sahip olmak cok zor sen calismaya basla beslenmene dikkat et sanane başkalarından :)

16. visitmay1233

visitmay1233 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaslar cok fakir olduumdan et yiyemiyorum eskiden bi dugun salonunda calisiyordum dugun saloninda etli yemekler vardi o zmn yiyebiliyordum simdi isren ciktim fakat istesem oraya et yiyip eve donup antrenman yaparim gun de yaklasik 4 ogun yiyorum ve yedigim yemeklerde idare eder bazen yagli bazen sekerli bazende abur cubur tüketiyorum fazla cay icmedigimden seker tuketem abur cubura fazla param yok yagli yemekleride mecbur yiyoruz ayrica benim

Boyum 1.80 kilom ise 72

17. zeze_17

zeze_17 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    Bu beslenme ile hayatta olmaz maalesef

18. visitmay1233

visitmay1233 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Kardes seker konusunda 2 günde bir tuketirim ya abur cubur la yada cay icerek cay icmem ben yedigim bazi yemekler yagli olur fakat cogunlukla tavuklu etli yemekler yerim 4 ögun yiyorum 5 ogü ede cikabilirim meyva yeme sıkliginida artirdim artik

Suanlik vücudum zaten fit vücut size gostericem zaten vucuduma herkez iyi diyor hata bende senin gibi olmak isterdim diyorlar sadece biraz daha kolay almak ve biraz daha bodyci gozukmek icin sordum .

Boyum ve kilomu baz alarak 1.80 boy ve 72 kiloyla fit olmuyormuyum sadece dahada iyi olmak istiyorum

19. Candot

Candot Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Para yok beslenme kotu vs dert etme. Bir hayalin var sonucta. Olabilecegin en iyisi olmaya calis, arastir cevreni nerde yemek yiyebilirsin. Bruce lee cok ust bir nokta ama fazla beslenemiyorsan dogru bir duzenle o sekilde ince ama estetik durabilirsin.

20. visitmay1233

visitmay1233 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum sadece bir kac kilo kas hacmi istiyorum 5 6 kilo kas hacmi olsa hi fena olmaz beslenmem kotu degil mormal yemekler tavuklu kofteli patatesli yeri geldiginde dolmali yeri geldiginde makarnali yemek yerim 5 ogunede cikartiyorum artik

Siz beslenme olarak ne oneriyorsunuz .

Sayfayı Paylaş