özel hoca tutmalı mıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tacettin ark tarafından 3 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    selamlar saygılar salona yazılalı 1,5 ay oldu makinalarda başlangıç aşamasındayım 4 kg aldım sağolsun hoca bir program yaptı ama hiç ilgilenmiyor geyik yapıp cd takıyor anca müzikle ilgileniyor dün yazı asmışlar size özel hoca getirttik diye hoca da salonda herkesin yanına gidip hareketi yanlış yapıyorsun doğrusu bu diyerek kendini tanıtıyor ve müşteri kaptı bile bana da geldi yanlış yapıyorsun sana 2 ay özel ders yeter sonra kimseye ihtiyacın olmaz diyor aylık 750 tl istedi sonra 500 e düştü 1000 tl ye işi bağlarız dedi bana çok çok geldi 2 ay boyunca durmadan program mı değiştirecek ki o zaman bir gelişem kaydedemem zaten 7 tane harketim var onları öğretse diğer zamanlarda ne yapacak bilgisayarda aşağı yukarı her türlü bilgi var belki baya bir faydaso olacak bu eğitmenin ama bu paraya değer mi hareketleri öğrenmek için şartı mı zaten programım var programımı bozu parasını alıp hareketlerimi gösterecek siz olsanız ne yaparsınız ?

2. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    tutmalı mı tutmamalı mı parayı vermeli mi yoksa vermemeli mi

3. Sawtain

Sawtain Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    zonguldak
    forumun yeni başlayanlar bölümüne bak kimseye para kaptırma beslenmene harca

bdycıcihan ve tacettin ark bunu beğendi.
  4. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Bu nokta da yapmanız gereken en mantıklı hareket internet'i kullanıp size verilen hareket programın da ki hareketlerin yapılış formunu izlemeniz ve öğrenmeniz dir .

Zaten spor eğitmenlerinin yeni başlayanlar için yaptığı extra bir effort yoktur . Siz hareketlerin yapılış formunu nerede hangi yavaşlıkta ve doğrultu da hareketlerin yapılışını öğrenin ve beslenmenize özen gösterin gerisi zaten pamuk ipliği gibi gelecektir .

5. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    malesef türkiyede her sektörde ve her meslek dalında olduğu gibi fitnesstada özel hocalar adı altında istimar ediliyor. adam hayatında ağırlık kaldırmamış besyo okuyor ama görsen uzman kesilmiş özel ders veriyor. veya adamın tipe bakıyosun boyacı çırağı gibi gelmiş ders veriyo sallıyo bişeyler, bu iş bu kadar basitse bu kadar kademe alan antrenörler napsın. gidin bugun bütün salonlara 2yi 3ü geçtim birtane 1.kademe atrenör çalıştıran varsa dişimi kırarım. sana tavsiyem özel ders insana çok hızlı bişeyler katabilir ama kimden aldığın çok önemli. bir kere kas kütlesi olmayan hayatında vg yapmamış adamdan kesinlikle özel ders alma. kimse gitmediği yolu başkasına tarif edemez. artı adamın antrenman bilgisini vs. sürekli sorgula araştır bilimsel verileri inceler yaptırdığı şeyleri sana bilimsel olarak açıklayabiliyorsa...o zaman doğru yoldasın ve en önemlisi sonuç. nasıl birşey bozuk çıkarsa iade ediyosun veya şikayet ediyorsun, hocayla sonuç odaklı sözleşme yap. senin her dediğini uygulıcam ama atıyorum bir ay sonra şu kg şu kütleyi sana vaad etmeli. çok adam gördüm yıllardır pt ile çalışıp zargana gibi gezen...

6. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Fiyat yine iyi, macfitte 1300 tlye 10 ders anca veriyorlar :D milyoner olsam belki alırdım da 10 ders için o kadar para akıl karı değil, mahalle salonları o yönden daha şanslı, asgari ücret alan hoca ek gelir olarak uygun fiyat verebiliyor

7. bdycıcihan

bdycıcihan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Kesinlikle doğru diyorsunuz hocam.

Sayfayı Paylaş