Üç aylık değişim grafiği..(Ektomorf)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve BerkanE tarafından 28 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Yiğit Karataş

Yiğit Karataş Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar yalan yok biz bu spora beraber başladık attığım fotoğraf tam 1 sene önce berkanın doğum gününden bitik durumdaydık berkan 50 kg ye yakın ben ise 94 kiloydum beraber azimle başardık benim spor geçmişim daha çok ama berkan da en fazka 4 aylıktır ben 7 birazdan beraber yeni fotoğrafımızı da atarım
    --- Mesaj birleştirildi, 29 Ağustos 2014 ---
    Olay budur biz yeterli olduğunu düşünmüyoruz ama bu bizim için büyük atıım inşallah seneye bu zamanlar tekrar konuşur oluruz bunları

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 29 Ağustos 2014
    mericboss99 bunu beğendi.
  2. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Yazın bu kadar sıcak geçen sürede 3 ayda 16 kilo almış ve aldığı kilo yağ olarak depolanmış gözükmüyor,hatta bir su tutmada anlaşılmıyor,gerçekten açıkçası bende 3 ayda 16 kilo bu sıcaklarda alan ne gördüm ne duydum,müsabık sporcular var aramızda böyle bir şeyin açıklamasını teoride bize verebilirler diye düşünüyorum

Lorethlorien ve mehmet2576 bunu beğendi.
  3. mehmet2576

mehmet2576 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Dene o zaman dostum. Yazın sıcağında, abur cubur yemeden, düzgün bir şekilde (vg yemekleri ile) kilo almayı dene. Sporada tabi devam et. 3 Ayda taş çatlasın 5 kilo alırsın. Orasıda meçhul zaten.
    Arkadaşın fiziğine bakarsak yağ yok denecek kadar az. Peki bu 16 kiloyu ne ile aldı o zaman ? Kas mı, su mu ? Saçma.

4. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    Ben sana 1 haftada 7 kilo aldım desen inanmazsın demi ? Ama eger low carb, ketojen tarzı beslenirken, yani yeterli besini vücuda vermeyip sonrasında karb.a abanırsan böyle oluyor. Dedigim gibi inanmayabilirsin ama 10 günlük keto ve daha öncesinde low carbın ardından 1 haftada yüksek karb. tüketerek 7 kilo fazla çıktı tartıda suyuyla muyuyla. Yani alınabilır

5. mehmet2576

mehmet2576 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Yazın mı Kışın mı?

6. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    çok güzel açıklamışsınız, katılıyorum

7. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    Ramazan bayramından sonraki hafta

8. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Yazın sporcu beslenmesiyle 3 ayda 16 kilo almak benim için tac mahal'i inşaa etmekten zor gibi gözüküyor,kendimden örnek verecek olursam her gün 350 gr yulaf-8-10 sarılı yumurta,250-300 gr tavuk göğüsü-sebze ve ara öğünler dahil at gibi beslendiğim halde sıcakların tesiriyle 3 ayda 2 kilo alabildim kışın aynı durum 3 ayda 8-12 kg arasında değişebilir ama kışın muhakkak bir bulk görüntüsü oluşacaktır,burada yaş ve hormon tesiri çok önemli gerçekten inanılmaz gibi gözüksede herkez kendi hormon profili ile yorum yapıyor,Başlangıç durumun gerçekten zayıf bir beden görüntüsü veriyor,vs vb,vb,vs,vs kullanmadan bir öğün profilin olması gerekiyor yani bu derecede gelişim göstermiş birinin şu cevabı pek ikna edici değil '' hergün tavuk yemeye yanında pilav patates makarna yulaf ton balığı v.b'' her gün pilav,patates,makarna,yulaf ağırlıklı yani karbonhidrat ağırlıklı beslen hemde hiç yağ almadan su tutmadan 3 ayda 16 kilo al gerçekten şaşırtıcı..

mehmet2576 ve Lorethlorien bunu beğendi.
  9. mehmet2576

mehmet2576 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Ya requ zorlama işte boşuna olmaz olamaz. Bu adam 3 aydır vg yapıyor. Yani Haziranda başlamış muhtemelen. Haziran-Temmuz-Ağustos. Bu aylarda yağsız, fit bir şekilde 16 kilo almak İMKANSIZ !,
    Ben yönetime rapor verdim, bu konu çocukca ve saçmadır. Kaldırılmalı.

10. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    2 yıldan fazla olmuştur bu forumda vakit geçiriyorum son 7-8 aydır katılımcı olduğum söylenebilir,Kendi tecrübelerime binayn bazı söylemlerin ve gelişimlerin aklı aşan gelişimler ve uygulamalar olduğuna kanaat getirdim gerçekten maddenin sınırlarını zorlayan gelişimler gördüm yani forumun bir bölümü fenomen bir aleme hitap ederken bir bölümü daha realist bir aleme hitap ediyor,sana inanmadığımda kalbimin mühürlendiğini düşünmeye başlıyorum çünkü sana iman edemiyorum zira bu kısım pusulanın aklı aşan ucunu gösteriyor....

11. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Bu gibi iddialara hep temkinli yaklaşmak gerek, zira insanlardaki metabolizma farklılıkları gerçekten muazzam olabiliyor. Kimi metabolizma için gerçekten imkansız olan bir başka metabolizma için fazlasıyla olağan olabiliyor. Olmaz demeyin, vg'de olmaz olmaz gibi yani. :)

12. mehmet2576

mehmet2576 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Bence şu yazdığınız, bu anlama geliyor; Bu konuyu açan arkadaş bu işi uzun süredir yapıyor ve buraya 3 ayda bu şekilde geliştim deyip, kendi egosunu tatmin ediyor. Bu bu kadar basit birşey.

13. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

aqualinebursa bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş