Ya doktorlar bile bilmiyor mu bu işi arkadaş?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Tun4 tarafından 21 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Oda arkadaşım gelmiş şimdi bana sende ereksiyonda problem var mı diyor:D

Yok neden dedim, tanıdığı doktor söylemiş protein tozu ereksiyon sorunu yaratır diye. Yav akıl var mantık var bin çeşit çeşit protein tozu var markası var, var oğlu var. Adamın biri doktor sıfatı taşıyo diye arkadaşı inandıramıyoruz. Açıklama yapıyoruz, adam yerine konulmuyoruz, neden çünkü doktor demiş.

Supplement olarak sadece protein tozu kullanan ben çevremdekilerin bu spora karşı önyargılarına, düzenli beslenme alışkanlıklarımıza bile kötü gözle bakmalarına üzülüyorum

2. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    arkadaşına arginine hediye et suppelementler konusundaki düşüncesi değişir :D

3. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Yıllardır gerek whey protein , egg protein , casein çok azda olsa soy protein kullandım ve ereksiyon olamama gibi bir sorunla karşılaşmadım. Bazı body yapan kişiler çok yoğun ve ağır idmanlardan sonra gerek fiziksel gerekse zihinsel yorgunluktan dolayı ara sıra ereksiyon sorunu yaşayabiliyorlar. Buda halk arasında body yapanlar hakkında şehir efsaneleri yaratmıştır. Yani bunların aslı astarı yoktur.

Sayfayı Paylaş