TR de Supplement Sıkıntısı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve moothy tarafından 25 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Selamlar
    forumu sürekli araştırıyorum ve gördüğüm ürünlerin hemen fiyatlarına bakmak için ülkemizde ki belirli sitelere giriyorum.Forumda övülen yada yurt dışında çok tutan ürünlerin hatırı sayılır bir kısmının stoklarının olmadıgını temin edilemediğini görüyorum.
    mesela egg protein,mesela mhp dark matter vs. bu ürünlerin artık getirilmeme sebepleri arz talep ilişkisi midir yoksa tedarik sorunumudur.
    Fikri yada bilgisi olan varmı

2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    valla bende bilmiyorum mesela sürekli kullandığım ürün stokta olmayınca 1-2 haftada gelicek diyorlar bekliyorum söylüyorum haftaya haftaya diyip duruyorlar bende haftaya gelcek diye almıyorum ama belli olmuyor bulduğun iyi kaliteli ürünü al derim veya maddi durumun iyise ürün gelince stok yap

moothy bunu beğendi.
  3. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Olay tamamen ticari sebeplerden dolayıdır. Elinde kalan ürünün stoklarını bitirmeden bu tür ürünler piyasaya sürülmez. Bir nevi sizin aradığınız ürün kalmadı elimde kalan ürünleri satın almak zorundasınız deniyor.

moothy bunu beğendi.
  4. osmanaga

osmanaga Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    Distribütörlerin keyfi öyle istediği için yurtdışı satışları engellettiler şimdi istedikleri ürünü getirip istedikleri fiyattan satıyorlar,fiyat bu getirdiğimiz ürünler bu kadar ister al ister alma diyorlar

moothy bunu beğendi.
  5. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın aslında yurtdışında hayat bence daha iyi tr göre hem daha ucuz herşey hemde iş imkanları daha iyi

Sayfayı Paylaş