Saç Dökülmesi

Konusu 'Kadınlara Özel - Güzellik' forumundadır ve hsd tarafından 27 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. Akhaten

Akhaten Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    iyide bunların dht ye bağlı dökülmeyle ne alakası var

M.MASON bunu beğendi.
  2. M.MASON

M.MASON Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    dostum bayanda dht ne arar :D olsada çok azdır. bayan sayfası diye kızlara tavsiye verdim sen erkeksen üzerine alınma pardon.

3. Akhaten

Akhaten Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    onu bende şimdi farkettim :D ama konuyu açan arkadaş bize açmış yanlış yerde konu sanırım

M.MASON bunu beğendi.
  4. Rodwell

Rodwell Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Kadınlarda menopoz sonrası görülen saç dökülmesinin sebebi dht'dir. Bu hormon eser miktarda da olsa kadınlarda da bulunur.

M.MASON bunu beğendi.
  5. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    arkadaşlar minoxil forte %5 varmış kullanıyımmı yoksa doktoramı gideyim napayım geçen gitti hiç bakmadan direk genetik dedi deli oldum :( adam yüzüme bile bakmadı ki :D testesteron ölçme felan için hangi branşa gidicez bileniniz varmı ?

6. Gli

Gli Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Kullanma :) Evet işe yaradığını sanıyorsun çünkü kullanmaya başladıktan sonra bebek saçlar çıkıyor, tüyler güçlenip daha kalın saç teli haline geliyor seviniyorsun, sonra bir bırakıyorsun pufff başladığın yere geri dönmüşsün... Hayat boyu kullanacaksan başla yoksa hiiiç yeltenme... Ailemdeki erkeklerden biliyorum...

7. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    propeciayi duydunmu peki hiç

8. loncow

loncow Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    doktor denetiminde minoxil kullan. doktor minoxil haricinde krem ve ilaç veriyor mutlaka saçlar çıktıktan sona dökülmesine engel olacaklardır. ben de minoxil kullanıyorum bir haftadır ermeni hastanesinde serkis barıs'a gidicem haftaya.

9. kerimonski

kerimonski Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    bi kere protein tozunu bırakacaksınız protein tozları testesteron seviyesini yükselten katkılar içeriyor buda dht hormonunun seviyesinin yükselmesine neden oluyor bu hormon yüksek testesteron ile birleşince saç dökülmesi kaçınılmazdır..protein tozu saç döker

10. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Mesela protein tozlarinin icinde ''testosteron'' seviyesini dusuren katkilar hangileri sayar misiniz ?

11. kerimonski

kerimonski Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    düşüren değil artıranlar var

12. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Pardon yanlis yazmisim arttiranlar nedir peki?

13. kerimonski

kerimonski Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    mesela en kolay örneğinden amix firmasının night pro elite proteini tribulus maddesi içerir ve buda testesteronu artırır.tüm protein tozlarını tek tek içeriklerini incelesem size yüzlerce böyle madde sayabilirim

14. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Bilgilendirdiginiz icin tesekkurler ama katilmiyorum 1.zaten bu sporu yapan kisilerin testosu yuksek olmali yedigimiz besinler vs sayesinde zaten 2 . tribulus lar testo seviyesinde cok bi katkisi yoktur bunlarin supplementlerinde bile cok fark yaratamayiz kaldiki protein tozunun icerigindekinden etkilenelim zaten anabolik steroid degilki vucut disardan almaya alissin ve testo uretemesin ama tabi yuksek testonun sac dokulmesine etkisi olabilir ona katiliyorum ama bu sadece wheyin icerigindekilerden olucak is değil ben böyle dusunuyorum sizinde dusuncenize saygim var tabi

Shadow15 bunu beğendi.
  15. kerimonski

kerimonski Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    ayrıca wheyler bcaa içerir ve bcaa sporla birlikte yüksek testerona neden olur buda saç dökülmesini tetikler herşey senin elinde 3yıl 5 yıl sonra şişmiş bi vücut kel bi kafa istersen devam et

16. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    ben tamamliyim yarim kalmis ayni zamanda diyetisyensiniz basariniz icin tebrik ederimde niye her konuda bunu belirttiginizi anlamadim bende 18 yasindayim yabanci dil okuyorum?

Evet 3 yil 5 yil sonra kel bi kafa ve sismis bi vucut istiyorum ayrica tavuk etinde de bcaa var, kaldi ki ne vucutcular varki ne anabolikler kullaniyo saclarinda bi sıkıntı gormedim..neyse uzatmanin anlami yok bi diyetisyene 100 gr tavuk gogus etinde yaklasik 360mg tryptophan 2630mg losin vsvs oldugunu anlaticak degilim haddim degil

17. kerimonski

kerimonski Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    forumu incelersen boşboğaz çok adam var kimseye bişey ispatlama ihtiyacında değilim ben gerçekleri söylerken hadi ordan uydurma der gibi yorumlar geliyor insanlardan ama bu yorumları yapanların daha dünyadan haberleri yok ondan belirttim.boş bi hayat yaşıyorlar sen yarışmaya mı hazırlanıyorsun yada milyon dolarlık sözleşmelerin altına imza atan jay cutler mısın ki protein tozuna steroide bcaa ya ihtiyacın olsun eğer bu işten ekmek yemiyorsan amaç sadece fit vücut sağlık spor zevkli zaman geçirmek olmalı ve bunlar için kesinlikle wheye steroide daha doğrusu supplemente ihtiyaç yok çok bilmiş genç
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Kasım 2014 ---
    hıı ayrıca 3-5 yıl sonra kel bi kafa şişmiş vücut istiyorsan böyle saç dökülmesi yerlerinde gezmene gerek yok kelliği takma sen amacın bu zaten :D insanlar çok tutarsız çoğu senin gibi

Son düzenleme: 21 Kasım 2014
  18. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Yorum yazdim ama hata verdi gitmedi neyse tekrar yaziyim tutarsiz falan degilim uzatmak istemiyorum oncelikle cok bilmis degilim biseyler ogrenmeye calisiyorum abilerimizden ogrrtmeye çalışıyorum yeri geldiginde. tutarsizda degilim uzamasin diye uzatmiyorum evet kel kafa istiyorum sen oyle olacagina inaniyosun ya tutarsiz olan sizsiniz konuyu farkli yerlere cekiyosunuz jay cutlermisin sen vsvs..bana saglam bi kaynak atarmisiniz bu dediklerinizle ilgili kanitlayacak hem bende yanlissam ki olmadigimi dusunuyorum ogrenmis olurum, son olarak kellik vs ilgili yerlerde gezmiyorum forumun heryerine goz atiyorum sizin yorumunuzu goruncede atlama gereği duydum saglam kaynak atip biseyler ogretme veya duzgunce tartisma amaciyla yazicaksaniz bi sonraki mesajinza cevap vericem yoksa kalin saglicakla, benden de buyuksunuz saygisizlik ettiysem kusura bakmayın,ayrica size hakaret bile etmeden duzgunce yazmaya calistimda sizin bu ukala tavırlariniz beni benden aldi gorusmek uzere abi..

19. kerimonski

kerimonski Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    bunlar benim bildiklerim ayrıca internette yazdıklarımı araştır öğrenirsin vardır bişeyler öyle hazır bilgiyi almakla bişey öğrenemezsin.ayrıca saç dökülmesine çare diye verilen yüzlerce şampuanın altında bile binlerce kaynak doktor isimleri var ama hiçbir şampuan kelliğe çare değil

Sayfayı Paylaş