Okulda tüketecek kuru yiyecek?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve uzzman tarafından 20 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. uzzman

uzzman Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar, sabah 8 akşam 5 okuldayım.1 saat yemek arası var ama ben dışarıda yemek yiyemiyorum kantinde oturup çay içiyorum.
    Çayın yanında yiyebileceğim, cepte taşınabilecek, kalorisi az, kilo aldırmayacak bir yiyecek arıyorum.Form bisküviler var, bana bunların kalorisi çok geliyor.
    Ne tavsiye edebilirsiniz?

TorettoEA bunu beğendi.
  2. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    bisküvü yerine evden yemek getir daha iyi. Ben Tonbaligi ve Salata getiriyordum

3. uzzman

uzzman Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam oturup 50 kişinin ortasında yerim saol.

4. chelseagrin

chelseagrin Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    50 kisinin ortasi ne alaka anlamadim bende ton baligi ve yaninada sandvic yapiyorum yumurta goturdugumde oldu sinifimda afiyetle yedim . hergun kendime evden hazirlar giderim ve icimde yediklerimle rahat olur . illa 50 kisinin ortasina girmen gerekmiyo sinifta arkaya cekil ve ye yemeklerini

iyi beslenmeler

Danny Boy bunu beğendi.
  5. RaPPeRuA

RaPPeRuA Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Yer:
    İzmir
    Hiç olmadı kuruyemiş ye diyecektimki kilo vermek istediğini gördüm...

6. brhmcr

brhmcr Guest

Sandvich mantikli geliyor senin durumunda, tahilli ekmek ton balikli, tavuklu vs sandvicler.

7. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    arkadaşlar gözünüzü seveyim siz yanlış bir şey yapmıyorsunuz ki böyle çekinerek haraket ediyorsunuz siz sağlıklı besleniyorsunuz yanlış yapan onlar bunu unutmayın. Hedefinize ulaştığınızda siz iri ve kaslı olurken arkadaslariniz yaninizda ufak cocuk gibi kalir siz her sekilde daha yakisikli ve güzel olursunuz .

Danny Boy bunu beğendi.
  8. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya

istersen Tuvalete ye? Tövbe Tövbe. Kusura bakma ama ben zayifliyacagim diyorsan bazi fedakarliklari gösterceksin, oturup adam gibi yemegini yiyeceksin.

Yok ben 50 kisinin ortasinda yapamam, elim ayagima dolaniyor diyorsan senin bilecegin is güzel kardesim.

unutma
    Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır

hadi kolay gelsin

Danny Boy bunu beğendi.
  9. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    sana muzunda kalorisi çok geliyordu güzelim muza boş kalori demişsin. bir kız vardı bir ara sadece tek şekerli çay içiyordu takıntısı yüzünden haberlere felan çıkmıştı ölümden son anda döndürdülerdi kızı. dişleri felan dökülmüştü gıdasızlıktan göğüsleri yok olmuştu vs. bunla şimansın diye alay etmişler ki şişman oladığı halde zamanında ne evden çıkıyordu ne yemek yiyordu seni ona benzetim. sağlık kendin için var başkası için değil.

10. uzzman

uzzman Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Evet muz en çok kalori içeren yiyeceklerden, yağ oranını azaltmak ve kilo vermek isteyenler için boş bir yiyecek.
    Ve maalesef tekrar diyorum evden üniversiteye yemek götürecek kadar özgüveni olan biri değilim.72 kiloyum bu arada göbekteki sarkmadan ve yağlardan kurtulmak istiyorum.

Sayfayı Paylaş