L-Karnitin, iyi mi kötü mü, anlamadım ??

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Dwayne Johnson tarafından 22 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Dwayne Johnson

Dwayne Johnson Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar,

ben bayramdan sonra Hardlin'in L-karnitin ürününü almaya düşünüyorum, forumda çok şey okudum için kafam karıştı, Hardlinin ürünü iyimidir ? Varsa gerçekten tavsiye edebilceğiniz farklı (sağlam) marka varmı, haftanın 5 günü antremana gidiyorum. Vücudu ısıtmak için 10-15 dk koşuyorum. Diet gayet güzel gidiyor ama sadece, yağ yakımını hızlandırmak istiyorum. Bu 5 gün çalışma günlerimde L-karniini nasıl alim sizde ?

Saygılar The Rock

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Antrenman oncesi alinir genelde birde yag yakimi hizlandirmak istiyosaniz yesil çay ve aci sekersiz kahve tavsiye ederim

Eresbos bunu beğendi.
  3. Dwayne Johnson

Dwayne Johnson Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    peki kardeşim, iyimidir, oylama sonucuna bakarsak gayet iyi birşeye benziyor, antreman dan yarım saat önce alın diyor, bide antremandan sonra, yani günde 2 ölçek yapar, hafata 5 sefer = 10 ölçek, zararını görebilirmiyimki ? :/

4. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Yararini bilmiyorum ama zarari falan olmaz. bence gereksiz l carnitin yesil cay ve kahvede gayet etkili olduğunu dusunuyorum :)

Dwayne Johnson bunu beğendi.
  5. Dwayne Johnson

Dwayne Johnson Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    yeşil cay ile sert kahve (expresso) en sevdiğimdendir. bakalım bilen, kulanan arkadaşlar varsa ve söylerlerse sevinirim, bekliyelim, yorumun için sagol, hayırlı sahurlar :)

egemennn bunu beğendi.
  6. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    L carnitine dikkat ağır idmanla birleşince kalp krizi riski yüksek bizdeki yeşil çaylar sahte yeşil çay katkısı var mı yok mu belli değil

7. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Benim fikrim supplementtir kalbe etki etmez ki hatta kalp krizi sonrasi tedavisinde 2. Bi kalp krizi riskimi en aza indirgemek icin bile kullaniliyo.
    Ve damar tikanikligi nedeniyle bacaga kan gitmemesi sonucu yuruyemeyen hastalara bile iyi geldigi soyleniyo
    Ama tabi adam hic kardio yapmamis birden yükleniyo kalbe kosuyo depar atiyo tabi kalbe yuk biner suclu supplement olur yag yakici olur..birde bu carnitin vucutta uretiyo

Yesil cay bilmiyom zaten bizim ulkede ne orjinal ki :) ama ise yaradigini gordum ciddi iyi terletiyo ve yağ yakiminda etkisi var bence

Eger yanlış bilgiler varsa duzeltilirse sevinirim ogrenmis olurum oluruz

8. Dwayne Johnson

Dwayne Johnson Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    8 ay dan fazla işin içindeyim, ve vücudum alışık sadece olayı bir takviye ile hızlandırmak istedim

egemennn bunu beğendi.
  9. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Lafim size degil yanlis anlamayin genelleme yaptım :)

10. Dwayne Johnson

Dwayne Johnson Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    yok hayır, arkadaş kalp krizi dedi de bi an korktum acaba gerçekten mümkünmü diye olabilir birşey diyemem, sadece bu ürün güvenilirmi onu merak ediyorum, Oxyelite pro filan okudum sadece nerden alıcamı bilemedim adam gibi sayfa bulamadım, hardline tanıdıg neden olmasın dedim.. Bide antreman sonra 1 ölçek adıg dan sonra normalde antreman sonra 1 scoop whey protein içiyorum, acaba birşey olurmu ki :eek: ?

11. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Supplementler.com dan alabilirsiniz.
    Whey agirlik antr. Sonrasi kullanilabilir birsey olmaz ?

12. Dwayne Johnson

Dwayne Johnson Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    L-karnitini de antreman sonra bir ölçek alıyorsun, arka arkaya alırsam olumsuz bir tepkiyle karşılaşa bilirmiyimki ? onu demek istedim :/

13. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Hayir karsilasmazsiniz ama genelde sadece antr oncesi ve esnasinda icilir diye biliyodum carnitin kullaniminda oylemi yaziyo neyse ozetle sorun olmaz ama proteini daha sonra alirsaniz daha iyi olabilir yag yakmak amaciniz oyle.bisey hatirliyorum

Dwayne Johnson bunu beğendi.
  14. Dwayne Johnson

Dwayne Johnson Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Sabah kahvaltıdan 2 saat sonra 1 porsiyon (30ml,1 ölçek) ve öğle yemeğinden 2 saat sonra 1 porsiyon (30ml, 1ölçek) olmak üzere günde 2 defa veya antremandan yarım saat önce 2 porsiyon (60ml, 2ölçek) alını haklısın antremandan 30 dk 2 ölçek yazıyor. xD

egemennn bunu beğendi.
  15. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    Terlemek demek yağ yakmak demek değil terlemeden de yağ yakılıyor benım yeşil çay muhabbetinde bahsettiğim abd deki yeşil çaylar Kilosu 200 lira falan bizdekiler tırt anlayacağın l catnitine kullanmadan bilen birine danışmak lazım suplement deyip kullanmak doğru değil sonuçta üretiliyor 2 -3 yıl kullanım süresi koyuluyor o ürün 2 yıl bekledikten sonra bence anlamı kalmıyor illa kullanan varsa kullanabilir benım sana dediğim haberi internette bulabilirsin adam yeni değil sporda yağ asitlerini eritir düşüncesi ile alıp başı çok yanan oldu bunu belirtmek istedim burada önemli olan iyice araştırıp öğrenip kullanma niyeti varsa kullanılması yönünde

egemennn bunu beğendi.
  16. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Zaten terlemek yag yakmaktir demedim oyle anlamissin en azindan vucut isisini yukseltip yag yakimini kolaylastirir ama.ise yaradigi denedigim bi gercek bilemem yesil cay nekadardir abd de gitmedim hic arastirmadimda.sporda basi yananlarin ne aldigi belli zaten..

volvol6161 bunu beğendi.
  17. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    evet ama gene de yan etkilerini yazmakta fayda var kimseye de şu ürünü al kullan diyecek cesaretim yok benim adamın böbreklerde sorun vardır başka bişe vardır onun hakkına sen girersin al bunu kullan diyerek
    mesela bunun gibi
    L-karnitini de antreman sonra bir ölçek alıyorsun, arka arkaya alırsam olumsuz bir tepkiyle karşılaşa bilirmiyimki ? onu demek istedim :/
    (hayır karşılaşmazsınız) demek ciddi bir şey size güvenip alsa adamın rahatsızlık problemleri olsa ne olacak amacım eleştiri değil egemen kardeşim yanlış anlama bunlar dikkatimi çektiği için yazdım gene de senin bileceğin iş eleştiri insanın yanlışlarını görmesini sağlar

egemennn bunu beğendi.
  18. Dwayne Johnson

Dwayne Johnson Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    şuan forumda okuyorum da bu Hydroxycut hardcore elite (Muscleteck) iyi bir supplemene benziyor. Sıvı ile tablet rasında fark nedir ?
    Bitanesinin fiyatı 70 diyerinin 130, arada 60 tl fark oynuyor. Yorumunuz ? :)

19. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Illa yag yakici alicaksan hydroxycut gibi urunler daha verimli olabilir

20. Dwayne Johnson

Dwayne Johnson Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    L-karnitin yan etki okumadım ama Hydroxycut baya yan etki yapıyormuş. Baş dönmesi tansıyon çıkması, uykusuzluk, okudukca cayıyorum.. :/

Sayfayı Paylaş