Kilo Verip Bir yandanda Vucudu Şekillendirme Yardım.!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve PıtbullOnur tarafından 1 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. PıtbullOnur

PıtbullOnur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖGrenci
    Yer:
    Artvin Arhavi
    Merhaba Abilerim kardeşlerim 22 Yaşında 183 boyunda 80 kg'm Kilom Belki size Göre Normal olabilir ama,Göbek,Kalça,Baldır Biraz Fazlam Var.18 Yaşındayken Felan calısmıslıgım vardı salonda Şuan Göüslerimde Biraz sarkmış Durumda Benim amacım Yaza Kadar Güzel Bi Fizige ulaşmak. Yemek Yememek Benim için sorun degil. Bu aralar Sabah Çorba içiyorum Akşamda evde yemek ne varsa ekmeksiz 1 tabak yiyorum.

Evde 10 kg'lık dumbell var 1 tane onunla boşluga yumruk atıyorum 1 haftadır sol sag. Her sabah 30-40 dk Lık koşu Ve akşamları Yürüyüş yapsam
    Sabaları Çorba Veya 3 5 tane yumurta Beyazı yesem,öglen Okulda verilen Yemekler Salata Ve çorba Fix, Digerleride Genelde 'Pilav veya Makarna' Ve ' balık et Tavuk Köfte' Şeklinde. Akşam 5 Gibi Gene Ekmeksiz Çorba veya Pilav Fasülye ,nohut ,et yemegi ,salata Her Gün bunlardan herhangibirini Tüketerek Gün Boyu 3 4 litre su içerek Ve Sizin önerecegniiz Dumbell İle yapabilecegim hareketlerle Güzel Bi fizige Sahip olmam Mümkünmü ?? Teşekürler şimdiden.Konun yerı burası degilse özür dilerim.

2. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
  3. asteq

asteq Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    fethiye
    ewt yaza kadar kilo verirsin orası kesin...2 ayda her gün 30 40 dk lık koşu ile güzel kilo verilir..ama kas kazanımı bekleme..vücut şekillenmez çünkü ağırlık çalışmıcaksın...dumbella boşuna sağa sola yumruk atma..karizman barii cizilmesi :)

PıtbullOnur bunu beğendi.
  4. simokin

simokin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İSTANBUL
    Bence kisa surede kilo.vermek sagliksiz ben 3 ay bi salona gittim biraz degisiklik hissettim yani kil 29 cm den 31 cm ye ckti guc olarak kendimi daha zinf hissettm benimde gobegim ve basenim vardi basladigimda ve hoca sen kutle kazan yag yakama dedi 3 ay sonra evime yakin olan bi salona gctim orda ki hocada oyle bi dyet verdi ve senin yag yakip zayiflaman lazim dedi bu arada yas 23 kilo 82 boy 1.81
    Ve bn 1 ayda 82 kilodan 76 kiloya dustum hergun uyguladim diyet sabah ligt sut musli
    Oglen simit ayran
    Arada meyveli yogurt
    Aksam ton balikli salata
    1 ay huc agirlik calismadim ve oyle bi zayifladim.ki 3 ay once.gittigim salondan o kastan eser kalmadi tamm 3 ayda bisey olmaz ama en azindan basladigimdan daha iyi goruntum vardi ve yni zayiflama surecinde kilo verme ve belin incelmeaine sevindim 82 kilodan 76 kiloya dustum belim 98 den 88 e dustu kolum 31 den 27 ye dustu ve bu surecte hic agirlik calismadim sadc bi saat kosu bisiklet twist yan harketler zayifladigimda berbat bi goruntum vardi ocakta agirlik calismaya basladim ve gunde 6 yedi ogun yemek yiorum sabah ve oyle forumdaki tecrubeli arkadaslarin tavsiyesiyle sabahlari ve oglenleri karb. Arttirdi kasim araliga kadar bulk yapacagim her programdan sonra mekik twst yapiyorum basta isinmak icin kosu yapiyorum opt why ve opt kreatin,twinlab amino asit kullniyorum suan 83 kilo oldum evet yag var gobek var ama ust bolgem gelisti kolum suan 34 cm hayvan gibi yiorum sabah 5 yumurta gunda 400 gr tavk tuketiyorum yatmadan 100 gr ligt kasar yiorum ben kendimi 20015 yazina hazirliyorum icakta definasyon yapacagim gobek yag suan umrumda degil cok uzun yazmamin sebebi kilo vermeyi fitt gorunyi bu taz unut sagliksiz kisa surede kilo verme kaslarinida kaybedersin uzun vadeli dusun ayrica yasamini dwgistir ben kolayi su gubi tuketirdim eylulden beri bir yudum icmedim simdi bazi arkadaslar diyebilir ya ne uzun yazdin adamin actigi konuda kendini anlattin kardes ben bumlari yasadim saglik ve vucut senin icin cok onemli bu foum bana oyle seyler kazandirdi ki herkese cok teaekkur ederyrm ben artik salonda ki hocayi dinlemiyorum sadece salona oradaki aletleru kullanmaya gdyrm programi forumdan okuyarak arastirarak kendim uyguluyorum benim cok uzun bi spor gcmisim yok 18 yasina kadar koyde dogdum buyudum bir saglik sorunum kilo problemeim olmadi unv is derken sehr hayati mahvetti bu spot sabir ve emek ister bunu cok iyi anladim ben simdi vucdm belli olsun dte tsotleri guzel secyrm dalaga gcyo is yerinde ki sozde plazafa holdingte calisiyo sqbah 4 pogaca gomuyo ogln ligt kola bir bucuk iskender yiolar rejimdeym diyolar saclar sari boyali kaşlar siyah sonrada ben yulafli yogurt yiyip tavuk plavi saklama kabinda gtrdin.mi dalga geciyolar neyse ya bu yazini sonu yok kardea oku arastir forumun tavsiyelirini dinle bire.bin katacaksin ve ben bu forumda comezin comeziyim yasklarimdam ins bsy cikarirsin basarilar dilerim.
    GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

5. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş