Kalçam çok büyük allah rızası için bi bakın

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve formlu99 tarafından 19 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. formlu99

formlu99 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadşalar artık intihar noktasına geldim kalçam çok büyük ne pantolon ne eşofman giyemıyorum bedenimin 2 katı şeyler giyiyorum 15 yaşındayım 180 boyum var 90 kiloyum (2 ay önce) kalçam nasıl desem erotik videolardaki kadınların kalçaları nasıl büyük olur hani özellik büyük olanlarınki gibi hatta belki daha büyüktür ciddiyim yani ne giysem karpuz gibi belli oluyor internetteki nasil.tvdeki basen kalça egzersizlerini 3x30 2 defa yapıyorum 3 ay içinde etkisini gösterirmi yalvarırım ayardım abilerim

2. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    90 kilosun normal değil mi ?

Önce kilo verecen diyet yapacan o yağlar gidecek bir 75 kilo olucan.Ağırlık ve kardiyo yapıcaksın aynı zamanda kastan da gitmemiş olur
    Daha sonra duruş bozukluğun varsa onu düzeltsen duruş bozukluğu varsa kalçan daha büyük gözükür.

O kalça egzersizleri işe yaramaz hatta daha da büyütebilir kalçayı bölgesel yağ yakımı yoktur eritmek istiyorsan yağları kilo vereceksin.

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Vücut genetiğe göre her insanda yağları aynı bölgeye depolamaz,sendede genetiksel olarak fazla kilolarını vücudun kalça ve basenlere depoluyordur büyük ihtimal,kilo ver bunu yaparkende ağırlık antremanlarıyla kombinle,kilon azaldıkca kalçalarda yavaş yavaş brezilya yöresinden anadolu yöresine dönüş yapıcaktır.

AnTiCoRe, Lorethlorien, Balboa7 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  4. Adem Sancaktar

Adem Sancaktar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    ula aynı dert bende de var yazan arkadas beni de tarif etmiş bir yerde 24 yasında ve 97 kiloda olup o durumda olmak cok kötü ne pantolon giyebiliyorum ne eşofman basen var baya kalça ve göbekte olunca baya kötü bir görüntü oluyo bel kalça basen bölgesi baya geniş ama omuz kısımları dar bir nevi tişört S beden pantolan 40 beden :(

5. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Önce arkadaşın dediği gibi zayıflayıp 70 li kilolara geliceksin sonra üst vücudunu genişletip kas yapmaya başlayınca aynada kendine bakıp gurur duyucaksın yol biraz uzun ama yola girdiğin zaman her gün bi önceki günden daha iyi duruma geleceksin bunu düşünüp kendini motive etmen ve başlaman gerek.

Adem Sancaktar bunu beğendi.
  6. clades

clades Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    o nasıl başlık ya

Hüseyin2707, doxux ve Katdhdhd bunu beğendi.
  7. Katdhdhd

Katdhdhd Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Müzisyen
    Yer:
    Ankara
    kilo vermen gerek tek sürekli postacı yürüyüşü yap yani en hızlı şekilde bacaklarını çok açmadan yürü gelişimine inanamıycaksın ;)

8. Adem Sancaktar

Adem Sancaktar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    bugün 3. gün diyete başladım sabah 1 tane yumurta ve 1 tane patates (bitmiyor bile) haşlanmış şekilde,ögle yarım tabak makarna aksam yarım tabak makarna yiyorum yanına 1 domates ve 1 salatalıkla beraber 2 günde 4 dilim ekmek yedim sadece tam bugdaylı 3 gündür bu durumdayım zararı olur mu kas kaybı gibi yada böyle devam mı etmeliyim ? bide salona gitmiyorum 2 günde 1 saat kosuya cıkıyorum ama artık günlük cıkacam koşuya. harbiden kendimden tiksinmiş durumdayım zayıflamam lazım 32 beden pantolon giyerdim su an 38-40 ve 6 7 ayda oldu böyle :( yardımcı olursanız cok makbule gecer

9. burjuvaes

burjuvaes Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    spor yöneticisi
    Yer:
    istanbul
    bak sana birşey söylicem sadece kalça bacak tarzı çalışma bunlar iyi gelmez bölgesel zayıflama filan bunlar hikaye vucut yapısı olarak sistemli düşün şimdi..
    kardiyo yapıcaksın zayıflamaya başlıcaksın ilk zayıflamaya başladıgın vucut noktan bacakların sonra kalçaların en son göbeğin olucak genel olarak zayıflıcaksın o hareketlerı yapmak yerıne koşmaya başla derim sana günde en az 2 3 saat jooking yap .. ama ilk zamanlar fazla kasmamak adına 1 saatten başla yada spor salonuna yazıl ve kesınlıkle sadece kardiyo egzersizi iste agırlıga girme..

ikinci bir seçeneğin daha var internetten araştır insanity vorkuat bu videoları satın al.. veya indir evdede bunu yapabirsin..

10. Matsumura

Matsumura Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Özellikle Harmstring ve glutes kısmına çalış glutes zaten kalça ama onun hareketleri az diye yanş kısacası bcak çalış

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Çok yaratıcı bir başlık olmuş :D ''
    ''Kalçam çok büyük allah rızası için bi bakın''

doxux ve Matsumura bunu beğendi.
  12. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Ağırlık antremansız yapılan yoğun kardio çok kas kaybına neden olur,sonuçta zayıflanır fakat kas kaybıyla gelen bir zayıflık olur,görütüsüyse zayıf olmasına rağmen şu anki görüntüsünü arar bir hal alır,talihsiz bir açıklama olmuş.

13. Adem Sancaktar

Adem Sancaktar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    insanity workout setlerini indirebilecek site bulamadım bir tane var ondada virüs mevcut indirmeyi başaran link paylaşabilir mi :)

14. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Ekmek, makarna ve patates bunları tavsiye etmem makarnalar genelde beyaz ekmekle aynı undan yapılıyor(aslında böyle olmaması lazım ama). Bulgur pilavı, karabuğday veya ekmek yiyeceksen çavdar vs. tavsiye ederim karbonhidrat olarak ama mümkün oldugunca karbonhidratı azaltmaya çalış ve sabah ve öğlen ye karbonhidratı, akşam öğününde protein ve sağlıklı yağ ağırlıklı olsun. Şöyle diyim masadan mideni tamamen doldurmadan tam tokluk hissi olmadan kalk bu önemli bence. 1 gün koşu 1 günde evde veya dışarda yüksek tempo ile yapacağın şınav mekik barfiks ağırlıksız squat vs genel vücut çalışması hep kas kaybına engel olacak hemde yağ yakmana faydalı olacaktır.

15. burjuvaes

burjuvaes Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    spor yöneticisi
    Yer:
    istanbul
    arkadaşın derdi zayıflamak kalça eritmek eger vucut geliştirme düşünüyorsa agırlığa girebilir ama kanatim ilk etapta sadece kardiyo yapması zayıflamaya başladıktan sonra vucut gelişimi yapmalı zayıflamak zaten yeterınce zor ve bol oksijen gerektiriyor agırlıkla bunu yavaşlatıcağını düşünüyorum bayanlara verdiğim program gibi ılk ay sadece kardıyo.. çünkü kasa ve ilk etapta sertleşmeye gerek yok.. o sonrakı iş

16. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Peki hoca hanım..

winston123 bunu beğendi.
  17. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Hocam saygisizlik olarak anlamayin sizden cok bilicek degilim tabikide ama şunu okudum bi cok yerde agirlik çalışmak daha cok yag yakimina yardımcıdır ve harcanan kalori kardioya gore daha fazladir ve agirlik antrenmanlarindan sonrada yag yakimi gün boyu devam eder bi süre.bence kardionun yaninda hafif agirlikta calisilmali en azindan kilo verirken olusucak sarkmalari deri yumusamalarini en aza indirgemek icin ve fazla kardiyo kataboliktir gibisinden seyler okumustum bicok yerde yanlis midir acaba bu ?

Adem Sancaktar ve Bekci bunu beğendi.
  18. burjuvaes

burjuvaes Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    spor yöneticisi
    Yer:
    istanbul
    tamam birçok şey yazılıyor o zaman ben şöyle yapıyorum kilo vermek isteyen bir bayana salona yazılıcak gücü yoksa diyorum günde 2 3 saat durmadan yürüyün dıyorum bacak ve kalça erimesine cidden iyi geliyor..yanı 2 3 saat yürümek günde ciddi bi kalori kaybıdır bir süre sonrada kilo vermeye başlanır? kendim üyelerime böyle yapıyorum çünkü onlarda sarkma oldugu zaman biz beraber pilates yapıyoruz ve sıkılaşıyoruz şöyleki önce zayıflamalı ve ideal vucuda gelinmeli ondan sonra sıkılaşması sağlanmalı biz öyle yapıyoruz.. o şekıldede kilo veren vardır yanı agırlıkla elbette.. ben kendi uygulamamı söyluyorum inan bana her hocanın kendıne aıt stili var .. ama ilk amaç kilo vermekmidir.. yoksa vucudu şekle sokmakmıdır aynı zamanda bu önemli saygısızlık olarak tabikide algılamıyorum birşeyler konuşuyoruz biçok şey söylenıyor inanın bana bizim okulda başka söylenıyorsa başka bir okulda farklı söylenebiliyor insanın vucut yapısı farklı çünkü kilo alma ve verme yapıdan yapıya değişiyor.. biçok farklı dıyet olması ve spor programı olması bundandır

Adem Sancaktar ve egemennn bunu beğendi.
  19. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    3 gün kas çalışması 2 gün kardiyo (1 gün HİİT,1 gün koşu veya bisiklet şeklinde) = En iyi kilo verimi,sağlıklı kas kaybı yaşamadan

20. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Affiniza siginarak katilmadigimi söylemek zorundayim,yukarda yazdiginiz birkac satiri 7 gün 24 Saat tartissak ortak bir nokta bulabilecegimizi sanmiyorum,ama Sizinde dediginiz gibi her yigidin bir yogurt yiyisi vardir diyerek düsüncelerinize saygi gösteriyorum.

burjuvaes bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş