je ne regrette rien - yağ takım günlüğü

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve je ne regrette rien tarafından 15 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Vücutta kh azaldığı zaman vücuda enerji olarak ketonları kullanın emrini veren beyin zaten,dediğin gibi beyinin enerjisi şeker ve sen vücuduna kh almadığın zaman beyin vücuda yakıt olarak ketonları yakmayı emrederek kendini ilk korumaya alan organ oluyor.bu keto ya geçiş süresindeki yan etkilerde beynin yeterji enerjiyi sağlamak için verdiği tepkilerden oluşuyor,yani bu diyete başlamakla beyni dolayısıyla bütün vücudun yakıt olarak ketonları kullanmasına zorluyorsun,
    Bu eski gazyağıyla çalışan sobalara benziyor gazyağı bittimi soba sönüyor ama sonra odun atıp aynı sobayla tekrar ısı elde ediyorsun.ısı aynı fakat yakıt farklı.

je ne regrette rien bunu beğendi.
  2. je ne regrette rien

je ne regrette rien Guest

Bilgilendirici ve güzel bir cevap oldu öncelikle çok teşekkür ederim. Peki hormonlar?

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bu konuda bişiy biliyorum desem yalan olur.aslında kendimce teorilerm var fakat bunlar doğrudur,yanlıştır o yüzden susma hakkımı kullanıyorum,bişiy yazsam sallamış olurum,bu konuda yeterince bilgi sahibi değilim:)

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bugun biraz arastirma yapıcam bu diyetin detayları konusunda,kayda değer bişiyler bulursam burdan paylaşırım.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

5. Noralisa

Noralisa Üye

Beğenileri:
    811
    Ödül Puanları:
    103
    Ne kadar kilo vermen lazım, ölçülerini yazmamışsın, bu kadar az karbonhidratla ne kadar süre diyet yapacaksın? Kalori de çok az, bir erkek nasıl hayatta kalır bu kaloriyle?
    Çalışıyorsan nasıl bir işte çalışıyorsun, yorgun düşmüyor musun? valla ben rakamlarla çalışıyorum, çok yorgunsam ciddi hatalar yapabiliyorum.

6. je ne regrette rien

Su aralar diyete ara vermek durumunda kaldim smith macine ustume dustu o yuzden diyeti erteledim. Kalori cok az 2 ay boyunca sasirtma uygulamadigim icin kilo vermem durmustu su aralar metformin kullandigim icin kalori saymiyorum. Bu persembe diyete baslayacagim. Ne kadar kilo verdigim pek onemli degil aynaya gore hareket ediyorum uzun zamandir tartiyada cikmadim. Olculer brl sabah 73 cikiyor tahminen altin oran 70 de sabitlerim. Yorgunluk olmuyor diyet donemi boyunca randevu veya her hangi bir olay beni pek ilgilendirmiyor cunku diyet suresince cok sinirli oluyorum disari cikmiyorum bu sure zarfinda. Persembe veya cuma gunu diyete 1.500 kalori ile baslamayi planliyorum 2 hafta gibi bir sure belirledim kendime ve carb i yaklasik 70 civarlarinda sabitlemek gibi bir dusuncem var. Carb siz cok ciddi sikintilar yasamaya basladim ve tek dusuncem keto nun 2 aydan fazla uygulanmamasi. Ve keto durumunda karb yukledikten sonra cok odem topluyorum o yuzden ketoyu birakiyorum.

Noralisa ve Bekci bunu beğendi.
  7. je ne regrette rien

Kh olarak yulaf ve kepekli makarnayi tercih ettim. Kepekli makarnanin tadini cok begendim bulkta vazgecmeyecegim bir kaynak olacak kendileri.

Ekli Dosyalar:

egemennn bunu beğendi.
  8. Noralisa

Noralisa Üye

Beğenileri:
    811
    Ödül Puanları:
    103
    Şimdi biraz insan gibi yemek olmuş:)

Bekci ve je ne regrette rien bunu beğendi.
  9. je ne regrette rien

Yazmayı unutmuşum. Diyet bitti uzaklaştırılmış oldupumdan günlüğe devam edemedim. Ketoyu sonuna kadar yaşadım benim vücudum için mucize denecek bir diyet türü olduğuna kanaat getirdim. Şimdi bulktayım ve yulaf ezmesini ketodan çıktığım için zevkle yiyorum. Bulkta 3.000 altına düşmeyeceğim yaklaşık 3-4 ay devam edip 1 ay define şeklinde devam edeceğim. Tek bölge 5 gün antrenman 1 gün kardio. Tamamen clean bulk. 4 ay içerisinde yaklaşık 10 kg almak amaçlarım içersinde.
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Eylül 2014 ---
    Ek olarak 3 kg su tutmuş bulunuyorum. Yağ oranı 9 10 civarlarında. Günlük su tüketimim diyet boyunca 5 litre altına neredeyse düşmedi. Kafein alımım 500 ila 1 gram arasında seyretti 2.5 ay ventolin kullandım. 16 mg ye kadar çıktım.

egemennn bunu beğendi.
  10. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Ventolinden memnun kaldin mi hosgeldin tekrardan :)

je ne regrette rien bunu beğendi.
  11. je ne regrette rien

Enerji vermesi plasebo yağ yakımıda taş çatlasın yüzde 10. Memnun kalmadım ilk ay hariç

12. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Bende kullanmak istiyorum definisyonda o yuzden sordum ama kalbe pek guvenmiyorum acikcasi carpinti falan korkuyorum gerci pek kolay etki etmiyo kafein vs carpinti yapmıyo tabi kafein gibi degildirde yaparsa diye korkuyorum, ama sanirim zaten esas amac hizlandirip kalp atisini yag yakimini hizlandirmak

13. je ne regrette rien

Kalp problemi çok sıkıntılı. Pct yok ki eski düzenine sokalın. Vent ve clen e bazıları roidden bile tehlikeli der. Ama ben 1 gr kaffein vent kullandım kalp ile ilgili bir sıkıntı yaşamafım. Bazısı var 4 mg de hastaneye gitti. Anksiyete yi tetikliyor sanırım. Dikkatli olunmalı

egemennn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş