Hardline Nutrition L-KARNİTİN New Formula

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve BeachBoy tarafından 6 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123

• Hızlı emilim
    • Hızlı etki
    • Güçlü formül
    • Aspartam içermez

AÇIKLAMA:

Her servis 1000 mg L-Carnitine ve 200 mg Taurin içerir, aspartam içermez.

KULLANIM ŞEKLİ:

Gıda takviyesi olarak,1 porsiyon (30 ml. [1 dolu ölçek]) sabah ve akşam aç karnına olmak üzere günde 2 porsiyon (60 ml) veya sağlık uzmanınızın öngördüğü şekilde alınır.Soğuk içiniz.

Ekli Dosyalar:

2. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    33 kullanım her serviste 1000 mg L-Carnitine ve 200 mg Taurin ve 55 tl bence iyi .

3. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    bende üründen bugün yarın sipariş etmeyi düşünüyorum ramazanın bitmesiyle kullanmaya başlıcam amacım 5-6 kilo vermek ve bunun çoğunu yağdan gitmesini sağlamak antrenman ve diyet programı da uygulyacam tabi fakat kullanan yok mu hiç yorumlarını paylaşabilecek

moothy bunu beğendi.
  4. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar bu ürünü aldım ama sizce nasıl kullanmalıyım.
    sabahları erken saatte aç karınına kardio yapıyorum kardiyodan 20 dakika önce falan almayı düşünüyorum 1 servis ama diğer servisi ne zaman almalıyım?
    yahut günde tek servis yeter mi ?
    yoksa iki servisi de sabah üst üste mi alayım ?

5. brhmcr

brhmcr Guest

Bence tek porsiyon 1000 ml idman oncesi yeterli olacaktir, bir sure sonra 2000 e cikilabilir.

6. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    o zaman diğer porsiyonu kullanmayım mı şimdilik ?
    ne kadar zamandan sonra günde iki porsiyona geçeyim sizce ?
    eğer ki iki porsiyona geçersem ikisinide kardiyodan önce üst üste mi alayım ?
    antrenmandan 15 dk önce alsam zamanlama açısından iyi olur mu sizce ?

7. marmix

marmix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba.Gecenin bir vakti rahatsız ettiysem özür dilerim.Ramazan ayını kilo vermek için şans olarak görüyordum fakat ters etki yaptı ve kilo aldım.üstelik 5 kilo.Hiç spor yapmam acil olarak kilo vermek gerek uzun zamandır l carnitine hakkında araştırıyordum ve maddi durumumu biraz düzelttim ve şimdi hepsi burada.c om dan Hardline Nutrition Karnitin Sıvı 1000 Ml 75 TL almayı düşünüyorum.Ne dersin? Almalı mıyım?
    175 boy 90 kilo.

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Ağustos 2012
  8. McNalcaci

McNalcaci Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yeşilyurt/İstanbul
    Alabilirsin. Antremandan 10 dakika önce kullanın. Günlük Tek kullanım yeterlidir. Daha fazla kullanmaya gerek yok. Zamanla 1500 e (1,5 ay düzenli kullanım) daha sonra 2000 e (3-4 ay düzenli kullanım ) çıkılabilir. Yüksek seviyede ( HIIT) antrenmanlar ( çok enerji gerektiren ant. ) yapmıyorsanız daha yükseltmeyin. L-Carnitine diğer sporcu supplementlerine göre daha masum olanıdır. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

9. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    marmix bende ürünü henüz kullanmadım fakat hepsiburada . com da ürünün altında ki yorumları okudum çok olumlu yorumlar yapmış kullananlar...
    McNalcaci arkadaşında dediği gibi en masum yağ yakıcılardan birisi olduğu için ürünü gönül rahatlığıyla aldım aynı zamanda öyle çok aşırı kilo vermem gerekmediği içinde bu ürünü tercih ettim hedeflediğim kilo 6-7 kg kadar....
    ramazanın bitmesini bekliyorum kullanmak için eğer almadıysan biraz bekle istersen kullanmaya başlayınca ilk etkilerini yorumlarımı yazarım ama yine de sen bilirsin benim gibi sabırsızsan kararı sana bırakıyorum :D
    bu arada benim de boy 178 kilo 85 :D aslında yakınız yani

10. marmix

marmix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bende oradaki yorumları okuyarak almaya karar verdim zaten :) Bende acayip göbek var. Oraya yoğunlaşacam. Bayramdan sonra alacağım bende. Ben zaten hızlı kilo veriyorum ama hızlı alıyorum. Birde kaslarımdan çok kaybediyorum. Gerçi hiç kas yok ama. Bayramdan sonra bb + diyetisyene gidebilirim :) Birde yaşım 20 bu saatten sonra boyum uzar mı?7- 8 Cm uzasa kötü olmaz. Bu arada mesaj kutun dolmuş özel mesaj atılmıyor

Son düzenleme: 18 Ağustos 2012
  11. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    mesaj kutusunu boşalttım hiç farkında değildim...
    yani tam bir bilgi sahibi olmamakla beraber 20 yaşından sonra 7-8 cm uzayanı hiç görmedim açıkcası yani belki 3-4 cm mümkündür ama bilemiyorum yanlış bilgide vermek istemem açıkcası ... :D
    ürünü iki gündür kullanıyorum sabahları aç karnına kardiodan önce 1 ölçek alıyorum açıkcası ben bi faydasını hissedemedim gibi yani öyle aşırı bir enerji artışı olmuyor gibi sadece iştahı kesiyor sanırım çünkü normalde çok iştahlı olan ben diyet programını bile uygulayamadığım zamanlar oluyor yani diyetten bile az yiyorum.
    ramazanda 3 kilo aldım 86.8-86.5 arası geliyordum şimdi tartıldım 84.9 falan geliyorum ama bu yanıltıcı da olabilir yani 1-1.5 kg sonuçta bakalım bu haftanın sonunda kaç kg vermiş olacağız :D

12. marmix

marmix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    1. haftadan sonra belli oluyormuş diyordu zaten yorumlar. Sizden haber bekliyorum :)

13. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    bugün ürünü 5. kez kullandım bir gün kardio bir gün ağırlık çalıştığım için ağırlık günlerinde almıyorum açıkcası...
    farkettim ki ürün mideyi çok fazla çalıştırıyor yani son 3 kullanımın 3 ün de de kullandıktan sonra afedersiniz ama hafif cır cır olduğumu farkettim...
    bugün kardio çalışmam da bir enerji artışı hissettim daha doğrusu şöyle söyleyim ;
    normal de 150 tane ip atlayıp 40 sn ara veriyordum bu şekilde 10 set yapıyordum 30 dakika da ...
    bugün ise 250 şer tane atlayıp 40 sn ara verdim ve yine 10 set yaptım 25 dakika da ...
    yani artık ürünün etkisi mi yoksa ilk zamanlara göre bir artış olması normal mi bilemem :D
    ve kilo olarak da bayramdan önce 86.5-87.1 arası geliyordum bugün tartıya çıktım az önce 84.9 geldi ama tabi bayramdan önce iftardan 2 saat sonra falan tartılsam da yine de mide baya şiş oluyordu...
    yani öyle görünüyor ki 1 hafta sonra ürünün etkileri konusunda bazı şeyler daha da netleşecek gibi...
    ama henüz ürüne karşı hiç negatif değilim :D

14. marmix

marmix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hocam gelişme var mı? artık etkisini göstermesi lazım

15. marmix

marmix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hocam ürün hakkındaki düşüncelerinizde bir değişme var mı memnun musunuz üründen bir gelişme katkı sağlıyor mu?

16. menanty

menanty Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Evet ürünü kullananlar tecrübelerini aktarabilir mi? Bu olmazsa multipower'ın ürününe yöneleceğim

17. brhmcr

brhmcr Guest

Kullanmadim urunu ancak bu tur tek maddeli urunlerde marka biryere kadar onem arzediyor. Porsiyon sayisina bakilip, hangisi hesapliysa ona yonelinebilir.

18. marmix

marmix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ürünü aldım 1 haftadır evde duruyordu. bugünden itibaren kullanmaya başlayacağım. bir tavsiyesi olan var mı. yemekten 2 saat sonra spordan 20 dakika önce 1 ölçek alacağım

19. paucan

paucan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ürünü kullananlar tecrubelerini yazabilir mi

20. Nefretizm

Nefretizm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    hepsiburadadan 3 adet aldım ve pazartesiden itibaren kullanmaya başladım. Yaptığım antrenman programının ismi insanity. Ağır bir kardiyo programı. Amacım kilo vermek.

Enerji olarak ilk günden itibaren farkına varıyorsunuz. insanity antrenman programının 3. haftasından itibaren kullanmaya başladım bu ürünü ve antrenmanın sonunu çok rahat getirip üstüne abs antrenmanını bile yapabiliyorum. normal antrenman 40 dk + abs antrenmanı 15 dk

Yağ yakımı etkisini 7 10 gün içerisinde daha etkili bir şekilde göreceğimi söyledi hardline'nin müsteri temsilcisi.

Ben bu sporu sabahları kalkıp1 bardak su ve 1 elma ve 60 ml l-karnitin içtikten yarım saat sonra yapıyorum. Antrenmandan sonra kahvaltımı yapıyorum. Tok karnına yapılmıyor mideniz ağzınıza geliyor. Müşteri temsilcisi bayan bana tok eğer kardiyo antrenmanım ağır ise kas erimesini engellemek için tok karnıma yapmamı önerdi.

Benim size sormak istediğim; Bu l-karnitin yağları yakıp enerjiye çeviriyorsa neden kas kütlesinden azalma yaşıyoruz?

Sayfayı Paylaş