Hafta sonu kutlaması için bira

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Gookhan34 tarafından 20 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    İyi akşamlar zayıflamak için body yapıyorum bu hafta sonu bir kutlama yapıcaz şöyle fazla abartmadan 2 tane efes kış birası içsem bir zararı olur mu ? Dışarda satılan Pilicin derisinide yesem aşırı bir amacımdan sapma yaşıyabilir miyim ?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Alkolun zararlari malum zaten forumda da mevcut ama konu ozel bir durum, surekli diyette olacagiz diye birsey yok abartmaya kacilmadan ufak kacamklar iyidir bu da onlardan biri. Ancak 2 diyip 5-7 olmasin:)

Tavugun derisini surekli yemek sizi ne yazik ki amacinizdan saptirabilir.

3. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    brhmcr 5-7 bira olayına çok güldüm :) :) Ya bu bir günlük olucak bir program sadece 1 seferlik yani yesem olmaz mı :D

4. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    bira alacaginiza bi sise sarap alin derim ben. Alkol orani minumum %12 den baslar 1 lt bira ile 3 bardak sarap icerseniz asagi yukari ayni etkiyi gorursnuz.

Hem sarap cok daha saglikli ve kalorisi az

1 kişi bunu beğeniyor.
  5. brhmcr

brhmcr Guest

Valla ben arada bir 2-3 tane icerim, ama fazlasina gitmem. Bence icilebilir arada, her ne kadar sagliksiz ve zararli olsa da.

Tabi icilmemesi daha iyi olur :) : ) :)

6. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Yaşınız 16 , profesyonel anlamda uğraşmadığınızı farz edersek bu kadar kasmanıza gerek olmadığı düşüncesindeyim yarışmacı değilsiniz elbette yiyip içebilirsiniz .Kendimden örneklendirirsem hasta olduğum zamanlarda diyet yapmam abur cubur dahil tüketirim ki vücut şaşırsın yılın neredeyse 5-6 ayını diyetle geçiren bir kişi olarak...

1 kişi bunu beğeniyor.
  7. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Profesyonel olarak uğraşmıyorum ama zayıflamak için yaptığım için bu sporu dikkat etmem gerekiyor :)

8. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Bir kereden,abartmamak şartıyla birşey olmaz da 16 yaşında alkol almanız ne kadar doğru o tartışılır.

9. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

O zaman işin boyutu değişir ...

Özel gün ve 1 defaya mahsus olacaksa olabilir ama yaşınızı göz önünde bulundurursak biraya gerek olmadığını söylemek zorundayım ...

10. brhmcr

brhmcr Guest

Aklima birsey geldi eger bu ilk kutlama ise kati diete basladigindan beri icme, iradeni goster ve bunla mutlu ol.Emin ol buyuk katki saglayacak, kilolari verince saglam kutlarsin :)

11. Sainted

Sainted Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Kaçamaklar elbet olacaktır tabiki, çok profesyonel yaklaşmıyorsanız bu spora sürekli diyetle geçmez bir ömür. Bende her hafta cumartesi günler 2 duble viskimi içerim kalbe de yararı var sonuçta :)

Son düzenleyen: Moderatör: 22 Kasım 2012
  12. brhmcr

brhmcr Guest

Sizin ki kacamaktan cok haftalik cheating drink olmus, pek savunmuyoruz o kadarini :)

13. Sainted

Sainted Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Biraz öyle olmuş sanırım, 15 günde bire düşürmeye çalışıyorum bakalım başarabilecek miyim. Cumartesi içtikten sonra pazar sabahları vicdan azabıyla geçiyor ve koşu bandının üzerinde buluyorum kendimi H.I.T bir kardiyo yapmadan pazar günüm geçmez.

1 kişi bunu beğeniyor.
  14. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:

15 gunde bir duble hic birsey degil. Benim gibi biri bile gunde abartisiz yaklasik 4-5 lt biradan yada 1 sise viski aldiginda dibini goren biri su an neredeyse hic icmiyorsa 2 dubleden 1 dubleye dusurmek hicbirseydir

Sainted ve (silinen üye bunu beğendi.
  15. Sainted

Sainted Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53

Tebrik ederim sizi.Günlük o kadar alkol tüketiminden sıfıra inmek oldukça zor olmuştur. Ama can çekiyor işte haftasonları arkadaşlar sağolsunlar rahat bırakmıyorlar. Bırakma yolunda çalışmalara girmem gerekiyor sizin gibi.

Predatel bunu beğendi.
  16. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gerekiyordu da zaten :) ben tr de yasamiyorum ve burada alkol cok ucuz o yuzden butceye cok zarari da olmuyor. Ama 3-4 ayda bir kan tahlili yaptirdim ve triglesirit miktari 200 un uzerinde cikti bir kac defa max 150 :) Ne yaptigim antermandan verim alabiliyordum adam gibi ne de uykudan falan da filan da. Bi ara alkolik oldugumu bile dusunmeye baslamistim ama alkolikligin belirtileri de yok tu bende :)

Anlayacaginiz 2 dubleden 1 e inmek zor olmayacaktir :) Evet insanin cani cok cekiyor ve ozellikle gece hayati bu kadar renkli ve alkol fiyatlari dusuk bir yerde yasadigimi varsayarsaniz bir de beni dusunun :)

Sainted ve (silinen üye bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş