Hafıza kartı :S

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve LordF4T1H tarafından 3 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Telefon alınca sand disc hafıza kartı verilir yanında bildiğiniz üzere. Yalnız bu hafıza kartı beni sinir etti. Müzik atıyorum telefona 1-2 hafta sonra müziklerden bazıları siliniyor telefonu benden başka kullananı geç eline alan dahi yok. Az önce şarkılarımın bir çoğu gitmiş ve çektiğim fotoğraflar ve bazı önemli dosyalarımda yok. Kaç kere formatladım gene aynı. Sand disc hafıza kartlarında bu tip genel mi ? Birde yok mu iyisinden bu tip sorun çıkartmayacak hafıza kartı şarkıları atmaktan ben bıktım artık tek tek şarkı arıyorum resmen :S
    Asıl anlamadığım madem siliyor niye hepsini silmiyor yarım yamalak siliyor anlamadım gitti. Virüs olma imkanı yok bilgisayarımı her gün taratıyorum kaspersky internet security 2013 kullanıyorum lisanslı.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:56 ----------

Şuan gene tarattırdım virüs çıkmadı ve biçimlendirdim.
    Her zaman şarkı atarken olan şey oluyor ne zaman toplu şarkı atmaya kalksam okumayı bırakıyor hafıza kartı 2-3 saniye sonradan tekrar yeniden takılmış gibi okumaya başlıyor :S

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Bu hata bir çok nedenden meydana gelebilir. Kartın aniden çıkarılmasından dolayı veri kaybı olabilir , telefonda yüklü bir programdan (antivirüs vb.) kaynaklanabilir veya hafıza kartında üretim hatası veya arıza vb. şeyler olabilir.

3. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Evet aniden çıkarıldığı doğru öyle bir yazı geliyor. Aniden olmayacak şekilde nasıl çıkartabilirim ?

Sayfayı Paylaş