GICIK TİPLER

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve safak tasar tarafından 30 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. safak tasar

safak tasar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar spor salonunda en gıcık kaptığınız tipler nasıldır. ;)

2. lordeng

lordeng Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Boş konuşanları sevmem oraya konuşmaya geliyor bazıları.

3. Fraktal

Fraktal Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    18
    Geçen sene 67 kilodaydım boks yapıyordum, fitness için de salona yazılmıştım; ama salon hardcore. Ben de kas yok gözüküyor ama onlar iğneli. Benden küçük 17 yaşlarında bir çocuk makinesiz squata girdi sanırım 40 kg ile sonra ben de ısınayım dedim kaldırabilir misin bu ağırlığı dedi? Üzerine 30 daha koyup 18 kere kaldırdım şaşırdı. Yani ben salonda daha doğrusu ülkemde görüntüye göre adam muamelesi yapan, kaslı adamları hoca sanan profile hastayım. Bu forumda da var, adam iğne vurmuş yarışmaya girecek altına doğal ve sıradan beslenen adamlar yorum yazmış: Abi idolümsün, nasıl besleniyorsun flan diye. Ulan hödük adam vurmuş iğneyi azmetmiş hacim almış ama bu onun bilgili olduğunu göstermez diyesim geliyor ama susuyorum.

swepturex, columbu ve lordeng bunu beğendi.
  4. trkçrl

trkçrl Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    steroidli adamlarda bu spora sizin gibi emek sarf ediyor ama daha fazla meyve alıyor onların hiç biri iğne vurup yatmadı...
    gıcıp tipler derseniz 10 metre ötede dips aleti var omuz press makinesinde tutup dips yapmaya çalışıyordu yok meşgul etmesini geçtim aleti kıracak

5. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Kaldirdigim kilolari kontrol eden ergenler, aletleri işgal edip dinlenirken degismek istemeyenler,calisirken izleyenler ve agirliklari yerine koymayanlar ve 2 ayni kiloda dumbell in ayRi yerlere koyanlar karisik koyanlar.
    En sevdiklerimde yardımsever ve anlayisli olanlar hayattada oldugu gibi..

PeNa, AnTiCoRe, Eresbos ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. safak tasar

safak tasar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bizim salonda da adamlar aletlerde nerdeyse yatı bıraksak uykuya dalacak

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Eylül 2014
  7. Gkhn8734

Gkhn8734 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Gkhn
    Yer:
    İstanbul
    Kaslı ve çok ağır kilolar kaldırırken etrafdaki insanlara pis pis bakıp çektiği acıdan çok daha fazla abırtılı bir şekilde böğüren tipler

columbu bunu beğendi.
  8. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Alttan gelen meraklı ve iyi niyetli arkadaşlara hiç gıcık kapmadım, lakin bu meşgalede yıllarını devirmiş, dikkat çeken bazı arkadaşların kasıntı tavırları çok itici geliyor, kardeşim 45 cm kolun var, aş artık, sporunu yap git, gerçekten öğrenmek için gelen imrenen kıskanmayan adamı da kırma, dışarda da milletin gözüne sokmaya çalışma vücudunu, merak etme, yünlü kazak bile giysen saklayamazsın artık o vücudu.

maietnigri, F35 ve Fatih YILMAZ bunu beğendi.
  9. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    aletlerin ustunde mobil facebooka girenler,
    agirliklari yerine koymayanlar,
    dinlenme zamanimin sonuna gelince yanima gelip lafa tutanlar,
    bagirmanin dozajini aşıp gösteriş için haykıranlar,
    soyunma odasindaki komsu dolabin onunde giyinen kisinin beni görünce surat asmasi :D

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Lorethlorien, Balboa7 ve egemennn bunu beğendi.
  10. sosunaverenso

sosunaverenso Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    6-8 kiloyla calisip ardindan 5 dk aynada kaslarina bakanlar :(

Marsdan Dünyaya Tapatalk aracılığı ile gönderildi

11. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Benc sehpasinda selfies cekip,benc ve ben veyahut hayatim spor yazarak sosyal medyaya koyan tipler.Bu tipler zaten benc sehpasini sadece selfies icin kullanir.
    Ha birde bisiklette iki pedal cevirip,1 kg lik agirliklarla omuz pres yaptiktan sonra aynanin karsisina gecip giydigi tayt dan kalcalarina bakan bayan tipler varki sormayin,hele bu tiplerin ikisi bir araya gelerek sarilip dudaklarini büzüstürerek selfies yapip sonrada canim ark.im la spordayiz yazarak sosyal medyaya koyan bayan tipler varki akillara zarar.
    seytan diyorki o anda cikar papucunu o büzüstürdükleri dudaga bi vur ayakkabinin tabaniyla,bak bakalim bidaha öyle poz verip selfies yapiyolarmi?:)

Matsumura, jandersunstar, torifonta ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  12. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    Kimseye gıcık kapmam. Sporumu yapar evime dönerim.. Ha bazen ayna karşısında onumde duranlar aynada kendımı gormüyor olmam olabilir Bir de 5 kg dambılla ha hu yapanlar gören sanacak 500 kg kaldırıyor Onlar da komik gelirler aile ortamı gibi çalıştıgım yer sorun olmuyor:D

13. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    yıllık üyelik kabul eden salonlarda gıcık tipler az olur ama onada herkesin imkanı yetmez yinede seçeceğiniz salonun herkesin üye olmayacağı en azından orta halli bir yer olmasına özen gösterin derim ha yıllık üyelik kabul eden yerlede genelde hanımlar spor aletlerini işgal ederler hani doğru dürüst hareketi yapsalar birşey değilde yarım yalamak yaparlar set sayı falan bilmezler bir hareket için 20 dakika beklediğimi bilirim siz tam motive olmuş bir şekilde odaklanmışken oraya sohbet etmeye gelmiş zengin orta yaşlı hanım teyzelerin size bakıp alaylı bir şekilde gülmesi gibi erkeklerde ise şöyle çok sıkça karşılaştığım bir durumdur iki hareket yapıp dakikalarca cep telefonu ile konuşması aradan 20-25 dakika geçtikten sonra diğer sete geçmeleri

egemennn, columbu, Bekci ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  14. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Sözüm meclisten dışarı ama pek alayli sekilde baktıklarını sanmıyorum:)

15. Fatih YILMAZ

Fatih YILMAZ Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Trabzon
    Meraklılar arkdaşları anladığım zaman yanlarına gidip yardımı kendim yaparım ne kadar yapabilrsem . en gıcık olduğum tipler kıyaslama yapanlar kendini senden daha güçlü görüyor böyle davranan biri varsa siz kesin ondan daha iyisinizdir onların seni sürekli takip etmesine sinir oluyorum bi kaç defa o tip arkdaşı benim etrafımda dolanma diye uyarmşlğmda var o dereece

Shadow15 ve columbu bunu beğendi.
  16. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Ayrica bi ekleme yapmak istiyorum salona yeni bi cocuk basladi adam gibi sporumu yapip donucem motive olmuşum tam moda girmisim cocuk ters ters bakis atiyo hep ters ters bakiyo serserilik apacilik yapmaya gelmis sanki acayip rahatsız ediyo beni ve ucuzda bi salon degil öğrenci halimle oduyom bide boyle tipler cikiyo arada cok sinir bozucu.varmi sizin salonlarinizda da boyle tip tip bakan ''serseriler''

Eresbos ve Balboa7 bunu beğendi.
  17. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Bu sporu yapıp başarılı olanlar o bakislardan kurtulamaz arkadaslar:) bilhassa spor salonunda bakanlar ise imrenerek, kendini mukayese ederek, ogrenmek isteyerek bakiyor. Ben kendini asamamis, egoist tiplere gicigim, az biraz mutevazilik vucudu iyi adami zaten tavan yapar.

maietnigri, Balboa7 ve egemennn bunu beğendi.
  18. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    bizim salonda önüne geleni aliyor. yillik uyelik yaptiklari icin beklentileri 1 ay gelir bir daha ugramaz mantigi. cogu zaman hakli cikiyorlar cunku bu gibi tiplerin sporla alakasi yok. 1-2 hafta indir kaldir,benim boyle durduguma bakma cok agir kaldiririm tripleri,sonra bir daha goremiyoruz :) darisi senin basina,dilerim tez zamanda bikar salondan :)

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mustimusti ve egemennn bunu beğendi.
  19. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    işte kendi mesajımda yazdığım gibi ne kadar lüks herkesin gidemeyeceği yere gitsenizde sinir bozucu birileri çıkar illaki ama ucuz yerlerde daha çok oluyor bu gitiğim salondaki bir genç var işte yazdığım gibi sürekli cep telefonu ille konuşuyor sırt kanat çalışmadığı halde kollarını açıp yürüyor :)ters ters bakıyor bazen göz göze geldiğimde ama ben takmıyorum

egemennn bunu beğendi.
  20. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Eheh sagol abi insallah oyle olur yada gittigim saatlerde rastlamayiz :)

Cok haklisiniz hocam illa biri cikar boyle değişik,hattta ozen gosteririm kimseye bakmamaya onume bakarim agirliklara bakarim rahatsiz etmemek icin ama eleman dikdik bakiyor resmen 1 kere olsa neyse ne zaman gozum kaysa oyle umarim uzak olurlar hep en iyisi takmamak :)

Balboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş