Boy 1.82 Kilo 55.5 yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve DamnsR tarafından 6 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. DamnsR

DamnsR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yazdığım gibi boy 1.82 kilo 55.5 kilonun vucuda eşit dağılacağı şekilde nasıl kilo alabilirim

2. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Hocam cevap basit yemek yiyerek spor yaparak.Forumda bir sürü konu var bu durumlar altında araştırabilirsiniz. :)

3. DamnsR

DamnsR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ya bakıyorum da genel de kilo vermek üzerine yada 5-10 kilo eksiği olanların konuları var benim nerden baksak 20 kilo eksiğim var ama göbeğe gitsin istemiyorum bide ince bi yapım var zaten omuzlar falan genişlik yok 2 haftadır evde spor yapıyorum şınav mekik dumbell var 2 tane 5 lik şuan onlarla idare ediyorum 1-2 aya ya spor salonuna yada sağlam bi set alıcam eve de o zamana kadar ne yesem maddi olarak günlük 10 lira okul harçlığı alıyorum yaş 17 ygs kursları şimdiden başladı işte kantinde pek bişey yok sağlıklı ne tavsiye edersiniz parayı nasıl değerlendiriyim sabahları her gün yumurta yiyemem bıkkınlık gelir neler ile çeşitlendirmeliyim

4. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Hocam bir kere abur cuburu fast foodu ,çöp gıdaları hayatınızdan çıkarın.Düzgün,sağlıklı beslenmeye odaklanın.Okulunda yemekhane yoksa evinden götürebilirsin.Evden yemek götürmekten utanma ben geçen sene evden yemek getirirdim okula arkadaşlarım olumlu karşılardı ozaman kilo vermeye çalışıyordum 42 kilo verdim.Bu spor azim sporu yani yeri gelicek sabah 5 yumurta yiceksin miden bulanabilir ama yiyeceksin bunun başka bir çözümü yok malesef hocam.

5. DamnsR

DamnsR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yok zaten ben utanan bi insan değilim kahve çok içerim günde 4 tane falan zararı olur mu nescafe sütlü köpüklü

6. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    hocam şekersiz klasik yada gold içerseniz bir sorun olmaz ama sütlü köpüklü 3ü 1 arada gibi olanlar şeker içeriyor kullanmayın derim.Bu arada öyle utanma gibi bir durumunuz yoksa okula 1 gün önceden pilav tavuk hazırlayıp saklama kabına koyup götürebilirsiniz :)

7. DamnsR

DamnsR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Olabilir tavuk göğüsünü de severim :D

Alfonso_ bunu beğendi.
  8. DamnsR

DamnsR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bide şimdi lor falan protein ya yemesem suya veya süte karıştırıp içsem fark yaratır mı

9. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    yok hocam olabilir ama illa lor yiceniz diye bir kaide yok sevmezseniz light beyaz peyniri tüketebilirsin

DamnsR bunu beğendi.
  10. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Değerli üyemiz ;
    Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.
    Hala tereddütleriniz varsa, forumda kurallara uygun başlık açarak üyelerin yorumlarına başvurabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek başlıklar :

https://www.bodyforumtr.com/threads/yeni-başlayıp-kilo-almak-İsteyenler.8696/

https://www.bodyforumtr.com/forums/beslenme.24/
    https://www.bodyforumtr.com/threads/beslenme-ile-ilgili-tavsiyeler.6/
    https://www.bodyforumtr.com/threads/en-Çok-sorulan-sorular-ve-cevapları.11375/

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

DamnsR bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş